Jump to content
HennyS

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] !HennyS

Recommended Posts

• Twój Nick:  !HennyS
  • Id konta: 76561198279057016
  • Data/czas bana: 31.05.2019
  • Nick Moderatora: wiadomość na czacie ,
  • Powód bana: Wiadomość na czacie treścią "NAWERON DAUN, BODZIO KING!"
  • Uzasadnienie: Według mnie zostałem zbanowany ponieważ napisałem raz na czacie "NAWERON DAUN, BODZIO KING!" , i jak to zostało mi wytłumaczone przez administracje jest to wiadomość zawarta w cheacie , podczas jego posiadania zostaje ona wysyłana na czacie .  Można sprawdzić w logach , że zostało to wysłem przezemnie raz i to nie z żadnego skryptu tylko było pisane , mogę udostępnić ekran i można sprawdzić że nie posiadam tego na komputerze .Zostało to wysłane tylko i wyłącznie w celu strolowania czatu ( na samym początku wipe ) . Ban był nadany rok temu , mogę byc pod stałym nadzorem :d  
  • W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Należący do mnie server discord , namówiłem moją starą ekipe do zagrania w hw , gram na hw69 już bardzo długo i nie miałem nigdy żadnego bana . Mogę jeszcze udostępnić link do forum na moim prywatnym fb . 
Edited by HennyS

1 godzinę temu, HennyS napisał:

.Zostało to wysłane tylko i wyłącznie w celu strolowania czatu

I przez twojego wspaniałego strolowania czatu gdzie wszyscy się śmiali dostałeś bana 

1 godzinę temu, HennyS napisał:

mogę udostępnić ekran i można sprawdzić że nie posiadam tego na komputerze

i mamy ci wierzyć na słowo że wtedy nie posiadałeś cheatow ?

Nic nie zrobiłeś w celu zadośćuczynienia. Odwołanie odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By bakuu1337
      Nick na forum: bakuu1337 Nick w grze pod jakim grałeś u nas: Bakuu17 hw69.pl SteamID: 76561198350274768 Klan/Ekipa w jakiej grasz: aktualnie w żadnej Imię: Maciek Wiek: 16 Mikrofon: 9/10 Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: Grę jak i zachowania oraz zachowania  administracji  poznałem po przez  2 lata wspólnej rozgrywki.  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Wracam do gry od niedzieli ale będzie po 5-8 h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie i mam nadzieję, że teraz będę.Bo kiedyś dostałem bana i wiem jak to jest grać przeciwko cheaterowi. Ale się zmieniłem i nie mam zamiaru używać cheatow. Coś o sobie: Jestem Maciek w wolnym czasie gram w HW i inne gry survival. Mieszkam na Dolnym Śląsku. Jestem cierpliwy do żmudnych pytań i odpowiedzi.  Chodzę do Liceum Wojskowego. I interesuje się grami komputerowymi. Dlaczego Ty: Myślę , że dlatego, iż mam duże doświadczenie w HW. Nie mam problemu z komunikacją więc praktycznie zawsze będę dostępny. Jestem osobą, która nie przepada za wyzwiskami(ale mi czasami nerwy puszczają) oraz osobami, które oszukują.   POZDRAWIAM !!!!
    • By Batpi851
      Nick na forum: Batpi851
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ❤Batpi❤hw69.pl
      SteamID: 76561198325815332
      Klan/Ekipa w jakiej grasz: ★APoCo★/KDA
      Imię: Bartosz
      Mikrofon: tak
      Mutacja: tak
      Znajomość regulaminu: 8/10
      Znajomość gry: 8/10
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 4 do 12 godzin prawie codziennie
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie
      Coś o sobie: Jestem miły pozytywnie nastawiony do każdego gracza, lubię grać też w League of Legends i CS GO.
      Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc w utrzymaniu kultury na serwerach.
    • By JuZeK887
      Nick na forum: JuZeK887 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ★APoCo★ JuZeK SteamID: 76561198288580164 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ★APoCo★/KDA Imię: Kamil Wiek: 23 Mikrofon: tak  Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: zależy od dnia od 4 godzin nawet do 10 w ciągu dnia  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie Coś o sobie: młody, uczciwy chęć do gry interesuje się motoryzacja rybactwem i wiele innych hobby posiadam ale mało interesujących  Dlaczego Ty: chęć pomocy wam w ogarnięciu ludzi i pilnowaniu spokoju i kultury w grze 
    • By stanik
      Twój nick: HOOOKED ; |地獄|BambikWorld.eu /// Stanik ; Stanik ; Pan Stanik Id konta: 76561198313693423 Data nadania bana: chyba około 1 roku temu albo nawet 2   Czas jaki pozostał do końca: perm Nick moderatora: nie ma  Serwery na których masz bana: na każdym Powód bana: Bodzio Uzasadnienie: Było to dawno, moje zachowanie i postępowanie zmieniło się bardzo od tamtego czasu , chciałem wrócić do gry i poduczyć paru nowych kolegów ale aktualnie jest to nie możliwe z powodu bana , jestem weteranem tej gry i obiecuję że nie będę anni nie mam żadnych wspomagaczy  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: jestem w stanie dać pomysł i parę fajnych pluginów ale więcej na pw z administratorami 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...