Jump to content
DeFiX

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Gumeczka

Recommended Posts

Twój Nick : Gumeczka

Id konta : 76561198892785142

Data/czas bana : 3526 Days 

Nick moderatora : Nie wiem 

Serwery na których masz bana: s1

Powód bana Nie wiem 

Uzasadnienie : Witam , mam problem ze na moim koncie z hurtworldem mam bana na waszym serwerze odrazu mowie ze nigdy nie grałem na takiej serwerowni jak hw69 więc nie wiem skąd jest ban koledzy z ekipy co u was graja tak mi poradzili wiec pisze prosze o wyjasnienie i o unbana jeżeli jest to możliwe.

Pozdrawiam Gumek 

A zbanowane konto Hurtw0rldv2(76561198893641083) to niby do kogo należy?

Mimo bana, grałeś na multi.Dodatkowo brak zainteresowania odwołaniem.Odrzucam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Jankuptz
      Twój nick: Jan Kuptz
      Id konta: 76561198322718634
      Przybliżona data nadania bana: Nie dostałem ale pisało mi że mam bana 30.11.2019
      Przybliżony czas bana: Mniej więcej 72530 Dni 
      Nick moderatora: Nie zbanował mnie żaden admin 
      Serwery na których masz bana:  s1 
      Powód bana:  nie wiem 
      Uzasadnienie:  Witam Dark   pisałem jedno odwołanie ale przepraszam za nie było po prostu nie uzasadnione rozmawiałem z moderatorami  na ts i pomogli mi poszukać powodu i dowodow na niewinność dali mi pomysł.
      - Grałem sobie i mój brat powiedział żebym mu dał pograć w cs go więc dałem mu wylogował sie z tego konta i jak probowałem wbic na 2 dzień to miałem bana, podejrzewam że to może mieć coś wspólnego że kupiłem te konto na allegro za 2,5 zł a tam dostałem tylko logi hasło i sprzedający napisal ze jak będe potrzebował Koda weryfjikacji to żebym wysłał emiala do niego z godziną logowania więc wysłałem to było około 3 sierpnia potem już konto było zapisane na moim komputerze wieć nie musiałem jeszte raz wysylac zawsze sie logowałem na sam login i haslo więc podejrzewam że to mógło być scam konto bo nie mogłem zmienić hasla ani loginu + 5 grudnia okazało sie ze jak moj kolega z realaa chciał kupic też konto za 2,5 te co ja to zalogowało go na te same co ja mam jakby typek sprzedawał 1 konto 10 razy te same haslo login więc podejrzewam że to przez to ktos kupil konto mi mial bana więc automatycznie dało mi dodam że rzadko wylogowywałem sie z tego konta.
      - Prosze o Unbana albo sprawdzenie mnie że nigdy nie miałem żadnych cheatów mam tam vipa więc mi bardzo zależy i jestem liderem ekipy SSG i bezemnie nie grają tam wipeów a chcemy tam wrócić.  
      Daje ss z kupna konta na allegro 

• By Enduro
      Twój Nick: Enduro Id konta: 76561198237591064 Data/czas bana: Wczoraj Nick Moderatora: Nie pisało Powód bana: Oszustwo Uzasadnienie: Przemyślałem swoje zachowanie i nie będę więcej oszukiwać chociaż nie zmieniłem im totemu ani nic wziąłem tylko kilka staków kamienia lecz mogę je oddać i wiem że źle zrobiłem
    • By M3siU
      Twój Nick: M3siU Id konta: 76561198408624317  Data/czas bana: Wczoraj Nick Moderatora: Nie pisało Powód bana: Oszustwo Uzasadnienie: Przemyślałem swoje zachowanie i już nie będę więcej oszukiwał.Proszę o ub ponieważ chcę pograć na serwerze gdzie dostałem bana
    • By Enduro
      Nick na forum: Enduro Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Enduro SteamID: (76561198237591064) Klan/Ekipa w jakiej grasz: Aktualnie nie gram z ekipą Imię: Maciej Wiek: 16 Mikrofon: Myślę ze jest okej Mutacja: W trakcie mutacji (nie piszczę) Znajomość regulaminu: Myślę ze jest naprawdę dobra Znajomość gry: Bardzo dobrze znam grę ponieważ mam dużo przegranych godzin i naprawdę ogarniam Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-8 h na tygodniu a w weekend nawet 12h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak byłem adminem na jednym serwerze  Coś o sobie: (Jestem Maciej mam 16 lat i w wolnych chwilach pogrywam w hurtworlada głównie na waszych serwerach , poza wirtualnym światem bardzo lubię sport oraz gram w koszykówkę w lidze.Jestem towarzyski i otwarty!) Dlaczego Ty: Myślę że nadaje się na helpera ponieważ jestem zaangażowany , towarzyski a gdy sytuacja tego wymaga poważny i odpowiedzialny oraz mam doświadczenie.Staram się być jak najbardziej aktywny oraz jestem lojalny i słowny a co najważniejsze należycie wykonuje swoją prace.
    • By Klon5506
      Twój nick: Klon5505
      Id konta:76561198079117868
      Data nadania bana: 07.12.19
      Czas nadania bana:19:56
      Nick moderatora: Nomi
      Serwer: s1
      Powód:"Uciekanie" od sprawdzania
      Uzasadnienie:Zbijałem niesławość,chwilowo nie było mnie przy komputerze nie byłem w stanie się zjawić,wyrzuciło mnie za brak aktywności
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...