Jump to content
DeFiX

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Gumeczka

Recommended Posts

Twój Nick : Gumeczka

Id konta : 76561198892785142

Data/czas bana : 3526 Days 

Nick moderatora : Nie wiem 

Serwery na których masz bana: s1

Powód bana Nie wiem 

Uzasadnienie : Witam , mam problem ze na moim koncie z hurtworldem mam bana na waszym serwerze odrazu mowie ze nigdy nie grałem na takiej serwerowni jak hw69 więc nie wiem skąd jest ban koledzy z ekipy co u was graja tak mi poradzili wiec pisze prosze o wyjasnienie i o unbana jeżeli jest to możliwe.

Pozdrawiam Gumek 

A zbanowane konto Hurtw0rldv2(76561198893641083) to niby do kogo należy?

Mimo bana, grałeś na multi.Dodatkowo brak zainteresowania odwołaniem.Odrzucam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Smiglowsky
      -Twój Nick: Smiglowsky
      -Id konta: 76561197960287930
      -Data/czas bana: bana dostalem ponad pół roku team nie pamietam dokladnej daty , bana dostalem na 500dni 
      -Nick Moderatora: nie pamietam nicku moderatora bo to bylo dawno , ten moderator co dal mi bana kazal mi sie zglosic po 2miesiacach i mowil ze sie zastanowi minelo mysle juz okolo pół roku
      -Serwery na których masz bana: dostalem bana na wszystkie serwery
      -Powód bana: dostalem bana za to ze 2 osoby z mojego teamu graly na bodziu chyba i za to dostal bana caly team
      -Uzasadnienie: mysle ze ban byl troche naciagany poniewaz to nie ja gralem na haxach tylko moi team"meici
      -W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: mam maly kanal na yt ale mogę w ramach prośby o UB mogę wrzucać filmiki z serwera i go reklamować
    • By BounicerPatryk4
      Wzór treści tematu:
      Twój Nick: | N★C | Mumpek  Id konta: 76561198281668524 Data/czas bana: Nw bo nigdy u was nie grałem (może kolega grał ) Nick Moderatora: tez nie jestem wstanie odpowiedzieć na to pytanie Powód bana:  Najprawdopodobniej obraza Admina  Uzasadnienie: Konto dzieliłem z kolega i on coś odwalił tutaj i nie chce mi do końca powiedzieć a mam chęć pogrania na waszym serwerze  W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: niestety nie mam żadnych możliwości 
    • By Predzik
      Twój nick: Predzik Id konta: 76561198243725070 Przybliżona data nadania bana:  Chyba mniej więcej rok temu Przybliżony czas bana: oldperm Nick moderatora: Nie pamiętam Serwery na których masz bana: s1 oraz s8 Powód bana: Cheatowanie Uzasadnienie: Ban był podstawny. Cheatowałem, ponieważ myślałem, że ta gra upadnie do końca i chciałem zobaczyć jak to się gra na cheatach, więc bana dostałem słusznie. Po pewnym czasie chciałbym powrócić do hurtworlda, a zwłaszcza na hw69 bo to jedyny sluszny serwer v1 i obiecuję, że nie będę już cheatował, bo chcę sobie pograć w tą gierkę po długiej przerwie na chill'u własnie u Was, bo inne serwer v1 są zbyt łatwe. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Jeśli zacząłbym grać to pewnie razem z kolegami(5-7os.), więc pewnie ktoś by kupił vipa w tym pewnie ja. Mogę również polecić ten serwer na fb oraz mam kanał, który ma około 70subów, więc jakiś filmik raczej by wleciał.
    • By MultiKiLL
      Kiedy próbuje połączyć się na s1 wyskakuje mi komunikat "Wyrzucony z serwera you have been tempbanned for 3520 day" i chciałem się zapytać skąd ten ban na moim koncie skoro 2 razy w życiu na S1 grałem i nigdy nawet nikt się nie upominał że jest wulgarny albo mam tak zwane haxy. Będe bardzo wdzięczny jak usuniecie mi tego bana z góry pozdrawiam i bez problemu błędy się zdażają
    • By Jankuptz
      Twój nick: Jan Kuptz
      Id konta: 76561198322718634
      Przybliżona data nadania bana: Nie dostałem ale pisało mi że mam bana 30.11.2019
      Przybliżony czas bana: Mniej więcej 72530 Dni 
      Nick moderatora: Nie zbanował mnie żaden admin 
      Serwery na których masz bana:  s1 
      Powód bana:  nie wiem 
      Uzasadnienie:  Witam Dark   pisałem jedno odwołanie ale przepraszam za nie było po prostu nie uzasadnione rozmawiałem z moderatorami  na ts i pomogli mi poszukać powodu i dowodow na niewinność dali mi pomysł.
      - Grałem sobie i mój brat powiedział żebym mu dał pograć w cs go więc dałem mu wylogował sie z tego konta i jak probowałem wbic na 2 dzień to miałem bana, podejrzewam że to może mieć coś wspólnego że kupiłem te konto na allegro za 2,5 zł a tam dostałem tylko logi hasło i sprzedający napisal ze jak będe potrzebował Koda weryfjikacji to żebym wysłał emiala do niego z godziną logowania więc wysłałem to było około 3 sierpnia potem już konto było zapisane na moim komputerze wieć nie musiałem jeszte raz wysylac zawsze sie logowałem na sam login i haslo więc podejrzewam że to mógło być scam konto bo nie mogłem zmienić hasla ani loginu + 5 grudnia okazało sie ze jak moj kolega z realaa chciał kupic też konto za 2,5 te co ja to zalogowało go na te same co ja mam jakby typek sprzedawał 1 konto 10 razy te same haslo login więc podejrzewam że to przez to ktos kupil konto mi mial bana więc automatycznie dało mi dodam że rzadko wylogowywałem sie z tego konta.
      - Prosze o Unbana albo sprawdzenie mnie że nigdy nie miałem żadnych cheatów mam tam vipa więc mi bardzo zależy i jestem liderem ekipy SSG i bezemnie nie grają tam wipeów a chcemy tam wrócić.  
      Daje ss z kupna konta na allegro 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...