Jump to content
gornowicz

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Gornowicz

Recommended Posts

Twój Nick: GORNOWIN Hw69.pl

Id konta: 76561197960287930

Data/czas bana: Początek kwietnia

Nick Moderatora: D4W1D (o ile dobrze pamiętam)

Powód bana: Zostałem zgłoszony przez graczy w momencie sprawdzania nie miałem włączonych cheatów ale używałem prędzej chinola

Uzasadnienie: Musiałem zrobić format kompa bo miałem wirusy przez te cheaty i nie mam zamiaru więcej pobierać tego gówna

Prosząc o UB Reklamuję serwer kolegom narzekającym na lagi na serwerach steamowych i tym którzy nie chcą wydawać pieniędzy na hw oraz reklamuję hw69 w nicku na steam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By HabaBaba
      Nick na forum: HabaBaba Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: HabaBaba SteamID: 76561198439264831 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  DHL/LUJE Imię: Sławomir Wiek:  22 Mikrofon: Tak Mutacja:  Przed mutacją  Znajomość regulaminu: 8,5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  +/- 8h w weekend może być to nawet do 24h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Owszem jako Helper HW69 i Moderator HW69 Coś o sobie: Cześć mam na imię  Sławomir pochodzę z małej miejscowości w województwie dolnośląskim. Interesuje się sportem i sporadycznie grami komputerowymi na co dzień gdy wstaje biegam z psem po 10km od czasu do czasu lubię walnąć ręką w monitor    Dlaczego Ty:   Mam duże doświadczenia którego zdobyłem będą w Administracji hw69 gdy serwery dopiero wstawały 
    • By Kabanxpompa1
      Dnia 07.01.2020 dostałem z powodu bugowania się do Jointów przez kangę. Moim zdaniem za takie coś nie powinno być bana ponieważ  jest w grze ta luka więc proszę o unbana na waszym serwerze.

dłógość bana: 29 dni
      steam 64 76561198262727403
      nick moderatora: nie wiem 
      nick:♔lק♔Kaban hw69.pl
    • By Niko527
      Twój nick: NiKo hw69.pl Id konta: 76561198089581204 Data nadania bana: 10-11.12.2020r. Czas jaki pozostał do końca:  29 dni Nick moderatora:  Nie wiem Serwery na których masz bana:  Serwer S5 x3 Powód bana:  Cheaty Uzasadnienie: Gram na serwerze z kolegami już stale od 2 miesięcy i nigdy nie używałem cheatów. Dostałem bana mimo, że nie było mnie na serwerze i nie byłem sprawdzany. Proszę o unbana, ponieważ nie ma wielu lepszych serwerów i to tutaj gra mi się najlepiej. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Polecam serwer wszystkim swoim kolegom i z chęcią zareklamuje go w każdej społeczności związanej z hurtem.  Zawsze gdy mam podejrzenie, że ktoś może cheatować zgłaszam to dostępnemu członkowi administracji.
    • By KreT
      Twój nick: Kurczaczek hw69.pl Id konta: 76561198916509810 Data nadania bana: wakacje 2019 roku Czas jaki pozostał do końca: old perm Nick moderatora: prawdopodobnie dżony Serwery na których masz bana: s5, Powód bana: Nie chciałem wejść i zezwolić na sprawdzanie ponieważ nie byłem zapoznany z regulaminem serwerowni Uzasadnienie: Moje odwołanie powinno być rozpatrzone na plus ze względu na długi czas który minął od zbanowania . W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: polecałem serwer każdej ekipie 
    • By Kairopl12309
      Zabilem typa z 1300m 
      Wygladalo to tak a ja zrajdowalem baze kiedy juz wytepywalem to on sie zrespil a ja w tym samym momencie co wytapalem zabilem go i pokazalo 1300m 
      Mam pytanie : Czy dostanę bana ? 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...