Jump to content
supermen12342

s6 [Odrzucone]odwołanie do bana nick WORTH™gαмєяєк™ HW69.pl

Recommended Posts

nick:WORTH™gαмєяєк™ HW69.p

id konta:76561198879232418

data nadania bana: okolo 30 dni temu

czas do końca: 60dni

nick moderatora:nie pamiętam ale chyba  ImxAdy

powód: cheaty

uzasadnienie: dostalem bana kiedys za skrypt na chyba 40 dni,teraz dostalem bana tak samo za skrypt bo nie umialem tego usunąc.Postaram sie go usunąc i chciałbym dostać ub bardzo tego załuje   ze chcialem je sciągnac i chciałbym grac dalej z moimi kolegami

Edited by supermen12342
W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Jesli bym dostal ub i gral bym dalej z kolegami,moze ktos by nas kupil jakąs range np. vipa czy cos
  • Haha 1

W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:

Dopisz ten punkt.

W dniu 18.05.2020 o 12:36, supermen12342 napisał:

nick:WORTH™gαмєяєк™ HW69.p

id konta:76561198879232418

data nadania bana: okolo 30 dni temu

czas do końca: 60dni

nick moderatora:nie pamiętam ale chyba  ImxAdy

powód: cheaty

uzasadnienie: dostalem bana kiedys za skrypt na chyba 40 dni,teraz dostalem bana tak samo za skrypt bo nie umialem tego usunąc.Postaram sie go usunąc i chciałbym dostać ub bardzo tego załuje   ze chcialem je sciągnac i chciałbym grac dalej z moimi kolegami

odpowie mi ktos na to ?

W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Jesli bym dostal ub i gral bym dalej z kolegami,moze ktos by nas kupil jakąs range np. vipa czy cos

Jeśli tak bardzo żałujesz to postaraj się może o reklamę hmm?? to nic trudnego tylko trzeba chcieć 

• Like 1

dostalem bana tak samo za skrypt bo nie umialem tego usunąc.Postaram sie go usunąc i chciałbym dostać ub bardzo tego załuje   ze chcialem je sciągnac i chciałbym grac dalej z moimi kolegami

Nie masz się postarać tylko usunąć te '' cheaty '' które masz na komputerze a jak usuniesz wszystko to wtedy napisz odwołanie, po tym co napisałeś nie widzę dla ciebie UB odrzucam.

13 godzin temu, supermen12342 napisał:

no ale nie wolno robic reklamy tam gdzie to jest zakazane nie ? 

Trochę kreatywności  jest mnóstwo możliwości na zrobienie reklamy i wrzucenie na jakąkolwiek grupę lub na inne portale.

• Do not like it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Wisienka
      Nick na forum: Wisienka  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PsYcHa SiAdA SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)- 76561198274668756 Klan/Ekipa w jakiej grasz: MxW Imię: Kamil  Wiek: 17 Mikrofon: Tak  Mutacja: Tak  Znajomość regulaminu: Znany  Znajomość gry: 8/10  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały dzień gram ale tak to około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie  Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać)Tak sie nie da heh ale no co zajebisty chłopak których chce iść na helpera Dlaczego Ty: Ponieważ , chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturki na serwerze  i również pomóc z cheaterami
    • By RAGEQUITER
      Twój Nick: Rage
      ID KONTA: 76561198841145654
      Data nadania bana: 11.05.20, 23:50
      Czas jaki pozostał do końca: 54 dni
      Nick Moderatora: Nomi
      Serwery na których masz bana: S6
      Powód bana: Podczas sprawdzania wywaliło mi parę razy internet i nie było możliwości mnie sprawdzić.
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem Reklamę serwerowni oraz zaproszenie znajomych na tą sieć serwerów

• By Foxy
      Witam wychodzę z propozycją przeniesienia wipe z piątku na środę na serwerze s6 ponieważ podczas kwarantanny gracze mają więcej czasu, a gra na x1000 kończy się max 3 dni po wipe
    • By Kacpero1948
      Twój nick: Kacpero (Teraz mam nick Jasiu hw69.pl) Id konta: 76561198321441220 Data nadania bana: 08.05.2020 Czas jaki pozostał do końca: 24dni Nick moderatora: Nie pamiętam (chyba Nomi ale nie jestem pewny) Serwery na których masz bana: Tylko na serwerze s6 Powód bana: Ukrywanie cheatera Uzasadnienie:Dostałem bana za ukrywanie cheatera czyli osoby której nawet nie znam i nawet z nią nie grałem. Osoba ta tp się do mnie zeby pomóc jakiemuś losowemu graczowi w odbijaniu jego bazy na rajdzie. Kiedy wszedłem na ts, i chciałem aby administracja mnie odbanowała nie zgodzili się na to i poniosły mnie emocje i powiedziałem kilka złych słów do adminów za co przepraszam. Chciał bym dostać unbana bo nigdy ani nie grałem z cheaterami ani nie zamierzam z nimi grać oraz nigdy nie cheatowałem i bardzo długo już gram na hw69
    • By k1ll3r
      chciałbym dostac unbana https://steamcommunity.com/profiles/76561198265278248 na s6
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...