Jump to content
ACAB

s1 [Odrzucone][Odwołanie] ACAB

Recommended Posts

Twój Nick: ACAB

Id konta:76561198187356897

Data/czas bana:Nieznany

Nick Moderatora!Dark! lub matheo0192

Powód banaBan za oprogramowanie wspomagające 

Uzasadnienie: Brak

W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:Niestety ale nie mam w jaki sposób zareklamować serwera

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Igaa
      Twój Nick: MateuszeQ Id konta: 76561198441712913 Data/czas bana: Kilka miesięcy temu Nick Moderatora: Jarek, Helper Incognito  Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Posiadanie cheatów na komputerze (nie używanie ich) Uzasadnienie: A więc tak, kilka miesięcy temu zostałem wezwany na ts3 w celu sprawdzenia mnie, bez żadnego problemu wbiłem na ts3. Incognito przystąpił do sprawdzania mojego komputera, okazało się że posiadam nielegalne oprogramowanie na komputerze, fakt posiadałem je ale go na wipe nie używałem, Incognito wszedł we właściwości tego pliku i było tam widać że data używania tego pliku była oddalona od daty gdy byłem sprawdzany oraz w dzień wipe. Pomijając, dostałem bana.. minęło kilka miesięcy, oczyściłem mój komputer ze wszelakich złych programów. Dotarło do mnie ze niepotrzebnie wogóle posiadałem ten plik na komputerze i zrobiłem sobie przerwe. Minęło kilka miesięcy i chciałbym wrócić do gry w HW na s1. Liczę na pozytywne rozpatrzenie sytuacja oraz na drugą szansę, pozdrawiam. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Wysłałem link do serwerowni znajomym na steam (zawsze coś) :) 
    • By Chodu
      Nick na forum:  Chodu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: chodu SteamID: 76561198191756351 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  Zależy kiedy ,przeważnie z 3-4 koleżkami. Imię:  Jakub Wiek:  17 Mikrofon: 10/10   Mutacja:  Tak Znajomość regulaminu:  Jak najbardziej.  Znajomość gry:  Tyle spędzonego czasu w tej grze myślę ,że spokojnie pozwoli mi powiedzieć 10/10. Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  Nie ma co przesadzać lecz myślę ,że od 1-2 h w tygodniu ale w weekendy jak najbardziej więcej. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Taak pełniłem ,nie tylko w tej grze. Coś o sobie:  Na co dzień uczęszczam do technikum elektrycznego, mieszkam na Podlasiu. Jestem dociekliwą osobą ,spokojną jak i wrażliwą na graczy wspomagających się programami którymi nie powinni. Lubię sobie czasami pograć w gierki szczególnie survivalowe. Konto na forum założyłem dopiero teraz lecz konto na hw69.pl mam od 2017 roku. Dlaczego Ty:  Nie będę ukrywał piszę to podanie głownie ze względu aby łapać graczy wspomagających się nieodpowiednimi programami. Chętnie też zwrócę uwagę na czat aby zapobiec wulgaryzmom jak i wyzywaniu się. Jestem osobą bezstonną także nie zwracam uwagi przy karaniu czy osoba jest mi znana czy nie. Nie miałem żadnych blokad na waszej serwerowni. Liczę na pozytywną odpowiedz ,pozdro.
    • By mujstarytrzmiel
      Twój Nick: mujstarytotrzmiel Id konta: ??? Data/czas bana: około 3500 dni Nick Moderatora: ???? Powód bana: ???? Uzasadnienie: (ponieważ nigdy nie grałem na tej serwowni i gdy usłyszałem, że istnieje coś takiego od kolegi spróbowałem z nim zagrać i okazało się ze mam tempbana) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: -----
    • By Nijovsky
      Twój Nick: Neo Hw69.pl Id konta: 76561198324258887 Data/czas bana:  około 4 miesiące temu Nick Moderatora: Niestety nie pamiętam Powód bana: Niestety nie pamiętam Uzasadnienie: Ponieważ nigdy nie używalem zabronionych modyfikacji i byłem miły dla administracji/graczy. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: w swoim nicku do końca profilu steam będe nosił nazwe Hw69.pl
    • By Obrin
      Witam po wbiciu na obojętni jaki serwer hw mapa sie załaduje wszystko pieknie wrzuca mnie do gry, ale mam straszne problemy aby chodzić skakać itp nie mogę praktycznie wykonać żądnej interakcji
      dodam że mam stabilne 100 fps

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...