Jump to content
eGzO

s6 [Odrzucone][Helper] twitch.tv/egZo20

Recommended Posts

• Nick na forum: eGzO
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: twitch.tv/egZo20
  • SteamIDSTEAM_0:0:195711964
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz:  TWD
  • Imię: Kacper
  • Mikrofon: sprawny
  • Mutacja: jest
  • Znajomość regulaminu: 8/10
  • Znajomość gry: 10/10
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: dziś grałem 17h nie spałem 2 dni więc dużo
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak dawno u was
  • Coś o sobie: Mam na imię Kacper mieszkam w Kielcach zajmuję się informatyką oraz elektromechaniką, na chwilę obecną siedzę w domu bo trzeba hah. Jestem ogarnięty czasami, nie ma co ukrywać lubię się denerwować ale potrafię nad tym panować.
  • Dlaczego Ty: Byłem już tu helperem na 4 serwerach w jednym momencie i myślę że nadaje się na te stanowisko.

Bardzo często osoby powracają do nas i zostają przywrócone na stanowisko poprzednie. Dotyczy to osób, które mimo odejścia pozostawiły po sobie miłe wspomnienia a z przyczyn prywatnych/braku czasu musiały odejść. Zaczynam 4 rok na straży na tej serwerowni, Ciebie dobrze nie wspominam. Nie będę czekała na odpowiedzi ogółu - bo tak powinnam zrobić, ale jako Kierownik mam prawo też odrzucić Twoje podanie - co też robię. Nie widzę Cię i nie chcę Cie ponownie w szeregach naszej Administracji - dla dobra jej i graczy.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By tobi11xp
      Witam ,ja z pytankiem z czego najlepiej dropią bursztyny ?bo nie wiem co rozwalać żeby ich najwięcej i szybko uzbierać
    • By tobi11xp
      Zakupiłem eco vip a na drugi dzień normalnego vipa i nie działa mi ,gra uznaje jakbym nadal miał eco bo nie działają komendy vip jedynie tego eco 
    • By PscyhaoO
      Nick na forum:PsychoO Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Beast SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)- 76561198274668756 Klan/Ekipa w jakiej grasz: [NTI] Imię: Kamil  Wiek: 18 Mikrofon: Tak  Mutacja: Tak  Znajomość regulaminu: Znany  Znajomość gry: 6/10  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały dzień gram ale tak to około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie lecz chciałbym  Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać)Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum i jestem na profilu Informatycznym , Lubię jeździć na motocrossach  no i oczywiście grać w gierki    Dlaczego Ty: Ponieważ , dużo czasu poświęcam na tę grę , jestem osobą uczciwą i przede wszystkim lubię pomagać innym ,  chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturki na serwerze co w ostatnim czasie by się bardzo przydało  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...