Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
TraIneR

s6 [Odrzucone][HELPER] TraIneR

Polecane posty

• Nick na forum:  TraIneR
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☜★ETR★☞TraIneR
  • SteamID: 76561198058973066
  • Imię: Sebastian
  • Mikrofon: tak
  • Mutacja: tak
  • Znajomość regulaminu: tak
  • Znajomość gry: 90% mapy okolo 300h lub wiecej
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: wystarczajacy od 4 do 12 godzin 
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak pelnilem w wielu grach grach 
  • Coś o sobie:  na imie mi Sebastian, skonczylem zawodowke w kierunu elektryka i szkole informatyczna. 
  • Dlaczego Ty: Chcialbym sie sprawdzic w tej funkcji na tym serverze  i pomagac innym nie doswiadczonym graczom.  
  • Wiem wiem Toxic ale byka sie nie drazni kazdemu nerwy puszcza i cos napisze .

1 minutę temu, xXMaTriXx napisał:

Podania można składać tydzień po odrzuceniu

ps. Chyba xD

:D tego nie wiedzialem ale zobaczy sie 

Fakt ktoś do pomocy na s6 by się przydał jednak, jeden z wymogów to właśnie cierpliwość, której na takim stanowisku będziesz dużo potrzebował. Jeśli "puszczają nerwy" to nie spełniasz co najmniej dwóch wymagań na stanowisko https://forum.hw69.pl/helper-trainer-t2006/

Swoją drogą, że to Twoje drugie podanie w ciągu 24h.

4 godziny temu, !Dark! napisał:

Fakt ktoś do pomocy na s6 by się przydał jednak, jeden z wymogów to właśnie cierpliwość, której na takim stanowisku będziesz dużo potrzebował. Jeśli "puszczają nerwy" to nie spełniasz co najmniej dwóch wymagań na stanowisko https://forum.hw69.pl/helper-trainer-t2006/

Swoją drogą, że to Twoje drugie podanie w ciągu 24h.

Cierpliwy to jestem :D ale nie dam sobie na glowe wejsc tez niektozy musza znac swoje miejsce ale jesli jest taka mozliwosc dostania Helpera to niema problemu czesto siedze na serverach s1/s5/s6 z tego co widze tez na s5 prawie nikogo nie ma z helperow bo graja na s1 

2 godziny temu, TraIneR napisał:

Cierpliwy to jestem :D ale nie dam sobie na glowe wejsc tez niektozy musza znac swoje miejsce ale jesli jest taka mozliwosc dostania Helpera to niema problemu czesto siedze na serverach s1/s5/s6 z tego co widze tez na s5 prawie nikogo nie ma z helperow bo graja na s1 

ale na s5 są osobni helperzy

1 godzinę temu, n3V napisał:

ale na s5 są osobni helperzy

chyba trzeba powpisywac odpowiedni zespol do servera

Po odrzuconym podaniu masz 7 dni na napisanie następnego podania 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez wiktor123
      dostałem bana na rajdzie i na live mogę pokazaci rze nie mam cituw

• Przez Ropson
      Nick na forum: Ropson Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Rospon HELLCASE.COM SteamID:  76561198319718846 Imię:  Robert Wiek:  po 18 Mikrofon:  Posiadany Mutacja:  po 15 Znajomość regulaminu:  po 7/10 Znajomość gry:  bardzo dobra ma 400H znam się dobrze  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: tak po 8H dzianie  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak miałem Coś o sobie: no jestem normalnym chłopakiem nie kłócę się nigdy nie wprowadzałem negatywnej emocji w grze nie jestem toxic i to chyba tytle Dlaczego Ty:  no więc jak mówiłem nie jestem toxic nie kłócę się bez powodu nie dostałem nigdy bana za espa i takie tam i nigdy muta  banuje tylko jam mam dowody i nigdy nie banuje gdy jestem zły kogoś albo go nie lubię 
    • Przez Motorider
      Nick na forum: - motorider
      Nick pod którym grałem: - Yaris a obecnie Motorider
      Steam ID: - 76561198282711619
      Imię:- Bartek
      Mikrofon: - posiadam
      Mutacja: - tak posiadam
      Znajomość regulaminu: - regulamin znany
      Znajomość gry: - gra znana od podstaw gram od początku jak wyszla wiekszosc na oficjalnych oraz na non steam
      Czas jaki mogę poświecić serwerowi:- 15h codziennie
      Czy pełniłem funkcje helpera: - tak posiadalem swoj serwer na orginalnym hw mialem tez moderatora oraz helpera, helpera także miałem na waszej serwerowni ale zrezygnowałem gdyż niestety miałem sprawy osobiste
      Coś o sobie: - Jestem Bartek mam 18 lat interesuje sie aktorstwem,pisaniem piosenek ,motocyklami,stawianiem serwerów,oczywiście hurtem jestem z województwa lubelskiego
      mam dobry kontakt z ludżmi,umiem sie dogadac i pomagać ludziom
      Dlaczego ja?: - Składam to podanie ponieważ jest jeden helper którego często nie ma oraz czasem nie koniecznie spełnia funkcje helpera przez to ludzie sie denerwują . Ja dużo poświecam czasu na tym serwerze mam swoja ekipe i planujemy bardzo dluga gre na tym serwerze postaram się spełnić obowiązki helpera by polepszać serwer i dbać o jego dobro   Mam nadzieje że podanie bedzie rozpatrzone pomyślnie Pozdrawiam Motorider

• Przez Tasioreg
      Nick na forum: Tasioreg Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Tasioreg
      SteamID: 76561198386478981
      Imię: Piotrek Wiek: 16 Mikrofon: Mam. Mutacja: Mam. Znajomość regulaminu: Znam Znajomość gry: Znajomosc dobra. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie. Coś o sobie: Jestem Piotrek mam 16 lat. Mieszkam w województwie warmińsko mazurskim. Moimi hobby jest straż pożarna i longboard. Aktualnie jestem w młodzieżowej drużynie pożarniczej (MDP). Jak jest ciepło lubie pojeździc na desce. Dlaczego Ty: Chciałbym sprawdzic sie w tej robli oraz licze że każdy zasługuje na szanse.
    • Przez Tasioreg
      Nick na forum: Tasioreg Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Tasioreg
      SteamID: 76561198386478981
      Imię: Piotrek Wiek: 16 Mikrofon: Mam. Mutacja: Mam. Znajomość regulaminu: Znam Znajomość gry: Znajomosc dobra. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie. Coś o sobie: Jestem Piotrek mam 16 lat. Mieszkam w województwie warmińsko mazurskim. Moimi hobby jest straż pożarna i longboard. Aktualnie jestem w młodzieżowej drużynie pożarniczej (MDP). Jak jest ciepło lubie pojeździc na desce. Dlaczego Ty: Chciałbym sprawdzic sie w tej robli oraz licze że każdy zasługuje na szanse.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK