Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
Youngelele

s8 [Odrzucone][Helper] <✪[Y]συиgєℓєℓє ಠ_ಠ >

Polecane posty

• Nick na forum: Youngelele
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [Y]oungelelel /  ✪[Y]συиgєℓєℓє ಠ_ಠ / ✪Youngelele
  • SteamID76561198185590542
  • Imię:  Mateusz
  • Mikrofon: Posiadam
  • Mutacja: Przeszedłem
  • Znajomość regulaminu:  10/10
  • Znajomość gry: 10/10
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6-8h dziennie.
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie.
  • Coś o sobie: Jestem miły , lubię pomagać innym. 
  • Dlaczego Ty: Chciałbym by na serwerze panowała kultura oraz spokój, 

• Nie podoba się 1

Widzę że chcesz zostać u nas helperem a reklamujesz inną serwerownie Age → 16
Name → Mateusz
From → Poland
STEAM_ID : STEAM_0:0:112662407
Favorite Game:HurtWorld
Team HurtWorld ★TPS★ / RED / HQ 
Ranga Youtuber na : Game-Hurt.com.pl 

• Like 1

Za reklamę odrazu odrzucić   

Jestem na nie 

-reklama rangi na innym serwerze 

Nie jestem pewien czy jest on odpowiedni 

Ogólnie za same rangi powinno być już na nie

• Nie podoba się 1

Grałem na tamtym serwerze i dostałem range youtubera za reklamę na moim kanale. O youtubera staram się na każdym serwerze na , którym grałem , by rozwinąć swój kanał :) Bo zawsze ktoś wejdzie jak zobaczy , że mam youtubera. A to że chce grać teraz u was(na tej serwerownii mam przegrane około 280h) to nie mogę mieć gdzie indziej youtubera ? Nie mogę wejść na inny server nawet na 5minut ? Śmieszne !  

Edytowano przez Youngelele

1.Gdzie mnie poznałeś?  Nigdy z tobą nie gadałem :D 

2. Z tego co wiem to :

1. Pisząc opinie do podania musisz podać przynajmniej 1-2 argumenty (a najlepiej więcej), ustosunkowujące dlaczego jesteś za bądź przeciw danej kandydaturze 
Edytowano przez Youngelele
  • Nie podoba się 1

1.Gdzie mnie poznałeś?  Nigdy z tobą nie gadałem :D 

2. Z tego co wiem to :

1. Pisząc opinie do podania musisz podać przynajmniej 1-2 argumenty (a najlepiej więcej), ustosunkowujące dlaczego jesteś za bądź przeciw danej kandydaturze 

Edytowano 6 godzin temu przez Youngelele  

Powiem ci tak jak pod podaniem zamiast siedzieć cicho i czytać co piszą oraz czekać na odpowiedz  piszesz tak do ludzi jestem  tym bardziej na nie proszę to dodać jako 4 minus jest to moja opinia więc proszę o nie komentowanie w stylu a znasz mnie czy cos takiego w razie czego z góry dziękuje i życze powodzenia 

• Nie podoba się 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Geazy
      Nick na forum: Geazy
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Geazy^^
      SteamID: 76561198257797729
      Imię: Hubert
      Mikrofon: Tak
      Mutacja: Tak
      Znajomość regulaminu: 7/10
      Znajomość gry: Myślę ze 7/10 mam 450h w hurcie 
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Okolo 5/6 godzin jeżeli ktoś gra na s8 to widzi mnie dość często 
      Czy pełniłeś Kiedyś taką funkcję: tak jako admin w minceraft 
      Coś o sobie: Cześć jestem Hubert mam 16 lat pochodzę z wojewodzstwa Świetokrzyskiego. Jestem kreatywny posiadam kulturę osobistą. Chętnie przyłączam się do rozwiązywanie problemów. Posiadam spore doświadczenie w grze Hurtworld, Dziele się swoimi doświadczeniami i pomagam innym graczom. Potrafię uczciwie podejść do innych graczy i nie jestem zawistny.
      Dlaczego Ty: Widzę siebie w roli helpera, ponieważ uważam że to jest krok dalej do moich zainteresowań. Interesuje się e sportem co za tym idzie życiem w świecie wirtualnym.
    • Przez The3ple
      Witam , proponuje przyśpieszyć wipe na s8. Na serwerze jest ok. 5 osób, nie ma co robić, a wszystkie większe ekipy i bazy zostały już zrajdowane.
    • Przez The3ple
      Siema, szukam paru osób do ekipy, aktualnie gram z 2 ziomkami i nie powiem jest ciężko
      Wymagania:
      -Discord (może być przez przeglądarkę)
      -13+
      - codzienna aktywność
      Jeśli jest ktoś zainteresowanych zapraszam do dodania mnie na steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198268305954/
      VIP'y mile widziane
    • Przez LightKasaro
      Witam! Moja baza na s8 się zbugowała. Mianowicie budowałem z drewna i usunąłem kilka obiektów. Został po nich model kolizji i nie można budować w tym miejscu, gdzie one stały. Pojawiła się w ten sposób niewidzialna ściana, przez którą nie przechodzą włócznie, lecz można strzelać z broni palnej. Utrudnia to raid na bazę i przeszkadza w grze. Proszę o pomoc!
      EDIT 1: Osoby bez autoryzacji i z autoryzacją nic nie mogły zrobić, jest niewidzialna bariera, której nie da się sforsować.
    • Przez samfart10
      Nick na forum: samfart10 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: samfart10 SteamID: 76561198178042762 Imię: Dawid Wiek: 18 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 8,5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-6h/ dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem ale chce spróbować i mam nadzieje że się sprawdzę w tej roli Coś o sobie:Witam pochodze z Woj. Łódzkiego dokladniej okolice Piotrkowa, Chodzę do szkoły III Technikum logistyk, jestem aktywny na codzień, wieczorkami komputer HurtWorld zyciem  lubie piłke nożna  gram czasami w kilka innych gierek   Dlaczego Ty: Jestem osobą uczciwą i bardzo pomocną staram się pomagać innym i mniej czasu poświęcając dla siebie sprawia mi to po części radość ze moge komuś pomóc i przekladam to bardzo często w grze  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK