Jump to content
Marihuaninem

s6 [Odrzucone][Helper] Marihuaninem

Recommended Posts

• Nick na forum:  Marihuaninem
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Marihuaninem
  • SteamID: 76561198192323186
  • Imię: Dominik
  • Mikrofon: TAK
  • Mutacja: TAK
  • Znajomość regulaminu:  9,5/10
  • Znajomość gry:  9/10
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-8h
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak
  • Coś o sobie:  Mam na imie Dominik, chodzę do technikum, lubię majsterkować a w wolnych chwilach dla odstresowania popykać w HW.
  • Dlaczego Ty:  Na serwerze s6 panuje chaos, ludzie się nadmiernie wyzywają i pomimo sporej aktywności PaTyKa to ludzie potrafią się podczas jego nieobecności tak oczerniać że nie da się patrzeć na chat. Myślę że przyda się dodatkowa para dłoni aby ogarniać serwer. Powiecie że jestem kontrowersyjną osobą ? Że prowokuje ? Myślę że się poprawiłem i można dać mi szanse, jakiś okres próbny, jeżeli będą jakieś skargi oczywiście nie będę miał nic przeciwko, chciałbym pokazać że potrafię przypilnować ludzi i zachować także się z kulturą.

• Do not like it 1

+spędza dużo czasu na hw

+pod nieobecność helperów (dusz3k i PaTyk) stara się ogarniać chat

+nie urzywa wulgaryzmów

+znajomość regulaminu i gry

• Haha 1

Jestem na nie

-osoba bardzo wulgarna

- wiele razy wyzywał administrację oraz innych graczy

-osoba bardzo wybuchowa 

+wiek

• Like 1

Jestem na nie 

Osoba wulgarna 

Obraża graczy oraz administracje

Osoba nie posiada wielkiej cierpliwość 

• Like 1

Hahahah śmieszny jesteś ?

-wulgarny

-chamski

-oszust

-nie dajesz nikomu pomocy na serwerze

Robisz to tylko po to żeby było u was w ekipie 2 helperów i po jakimś czasie bd mieli za darmo vipa. Hatfu

@duszek po co kłamiesz jesteś helperem a oszukujesz admistracje @Marihuaninem jest toksyczną osobą(nie mówie że ja nie jestem ale ja o tym wiem) ale on też, wyzywa każdego bez helpera uważa się za pana świata, a co bd gdy bd miał helpera ?

Edited by eGzO

Stanowczo na nie. Popieram zdanie egzo.

-wulgarny

-toksyczny

-zmienny jak wiatr ;)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By tobi11xp
      Witam ,ja z pytankiem z czego najlepiej dropią bursztyny ?bo nie wiem co rozwalać żeby ich najwięcej i szybko uzbierać
    • By tobi11xp
      Zakupiłem eco vip a na drugi dzień normalnego vipa i nie działa mi ,gra uznaje jakbym nadal miał eco bo nie działają komendy vip jedynie tego eco 
    • By PscyhaoO
      Nick na forum:PsychoO Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Beast SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)- 76561198274668756 Klan/Ekipa w jakiej grasz: [NTI] Imię: Kamil  Wiek: 18 Mikrofon: Tak  Mutacja: Tak  Znajomość regulaminu: Znany  Znajomość gry: 6/10  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały dzień gram ale tak to około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie lecz chciałbym  Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać)Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum i jestem na profilu Informatycznym , Lubię jeździć na motocrossach  no i oczywiście grać w gierki    Dlaczego Ty: Ponieważ , dużo czasu poświęcam na tę grę , jestem osobą uczciwą i przede wszystkim lubię pomagać innym ,  chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturki na serwerze co w ostatnim czasie by się bardzo przydało  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...