Jump to content
KOSA

s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

Recommended Posts

• Nick na forum: KOSA
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: KOSAHW69.pl
  • SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198148519262
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz: BE
  • Imię: Tomek
  • Mikrofon: Proste że tak :)
  • Mutacja: Zaistniała
  • Znajomość regulaminu: 9/10
  • Znajomość gry: 10/10
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4/5 godzin
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie to był by pierwszy raz.
  • Coś o sobie: Wychowałem się na HW i chciał bym coś w tej gierce osiągnąć zanim umrze całkowicie. Poza tym staram się bardzo mało przeklinać i pilnować czystości języka. Śmigania na motorze też nie odmawiam. :)
  • Dlaczego Ty: Chciał bym aby na s5 było przynajmniej dwóch nie faworyzujących nikogo helperów.

Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Helpera.

Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury.

Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/

1 godzinę temu, KOSA napisał:

faworyzujących

A ktoś faworyzuje? @matheo0192widziałeś żeby ktoś faworyzowal na s5? 

Ludzie z ekipy JONT są faworyzowani i nikt mi nie wmówi że nie.

25 minut temu, KOSA napisał:

Ludzie z ekipy JONT są faworyzowani i nikt mi nie wmówi że nie.

Głupoty godosz chłopie. Ale powiem tak jeżeli nie pasują ci Helperowie to grają jeszcze dwie osoby z rangą wyżej 

W tej samej ekipie xd. Całe s5 to jest jedna wielka klika.

Edited by KOSA

Mam wrażenie, że chłopak ma mi do zarzucenia to, że upomniałam całą 3 i nikt nie otrzymał muta (sam brał udział w szumie na serwerze). Jak już wspominałam na wstępie jestem osobą, która upomina i w przypadku braku poprawy dopiero narzucam kick/mute. Oczywiście w sytuacji, gdy osoba z góry pierwszą wypowiedzią przesadzi to od razu otrzymuje "karę". Po ostatniej sytuacji jestem na nie, jeśli chodzi o tą osobę na stanowisko helpera. Zdecydowanie jest to chłopak porywczy i bardzo zadziorny. Sporo prowokacji I szukanie zaczepek. Raczej nie wymieniłeś za wiele, by udowodnić, że możesz być dobrym helperem I mnie zwyczajnie nie przekonujesz. Wygląda to bardziej jak wyżalenie się.

• Like 1

Wbij na serwer jak byś mogła bo rzucają mięsem. I tak wyraziłem swoje zdanie że jesteś słabym i faworyzującym helperem i mam do tego pełne prawo

• Haha 1

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że Marszol również gra na s5 I nie należy do ekipy JONT. Jakbym faworyzowała, to Ty byś dostał muta I kolega z twojej ekipy. W sytuacji kiedy nikt nie dostaje, a się nieładnie zachowała cała 3 nazwałeś faworyzacją. Przymknęłam oko, ale na kolejny raz tego nie uczynię i dostaniecie wszyscy po mucie. Może wtedy zaczniecie doceniać.

Ja i mój kolega egzekwowaliśmy jakiejkolwiek reakcji na obraźliwe zachowanie i jeżeli uważasz zachowanie moje i mojego kolegi za obraźliwe lub prowokujące to na prawdę nie nadajesz się na helpera. I co do faworyzacji nie chodzi mi tylko o tą sytuację.

s5 (76561198148519262) nadia ty qrwo yebana / NexToo

z obrazami administracji chcesz do niej wstąpić? dodatkowo na serwerze s5 jesteś od niedawna. złóż podanie za jakiś czas, na tę chwilę ODRZUCAM.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By HabaBaba
      Nick na forum: HabaBaba Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: HabaBaba SteamID: 76561198439264831 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  DHL/LUJE Imię: Sławomir Wiek:  22 Mikrofon: Tak Mutacja:  Przed mutacją  Znajomość regulaminu: 8,5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  +/- 8h w weekend może być to nawet do 24h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Owszem jako Helper HW69 i Moderator HW69 Coś o sobie: Cześć mam na imię  Sławomir pochodzę z małej miejscowości w województwie dolnośląskim. Interesuje się sportem i sporadycznie grami komputerowymi na co dzień gdy wstaje biegam z psem po 10km od czasu do czasu lubię walnąć ręką w monitor    Dlaczego Ty:   Mam duże doświadczenia którego zdobyłem będą w Administracji hw69 gdy serwery dopiero wstawały 
    • By Kabanxpompa1
      Dnia 07.01.2020 dostałem z powodu bugowania się do Jointów przez kangę. Moim zdaniem za takie coś nie powinno być bana ponieważ  jest w grze ta luka więc proszę o unbana na waszym serwerze.

dłógość bana: 29 dni
      steam 64 76561198262727403
      nick moderatora: nie wiem 
      nick:♔lק♔Kaban hw69.pl
    • By Niko527
      Twój nick: NiKo hw69.pl Id konta: 76561198089581204 Data nadania bana: 10-11.12.2020r. Czas jaki pozostał do końca:  29 dni Nick moderatora:  Nie wiem Serwery na których masz bana:  Serwer S5 x3 Powód bana:  Cheaty Uzasadnienie: Gram na serwerze z kolegami już stale od 2 miesięcy i nigdy nie używałem cheatów. Dostałem bana mimo, że nie było mnie na serwerze i nie byłem sprawdzany. Proszę o unbana, ponieważ nie ma wielu lepszych serwerów i to tutaj gra mi się najlepiej. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Polecam serwer wszystkim swoim kolegom i z chęcią zareklamuje go w każdej społeczności związanej z hurtem.  Zawsze gdy mam podejrzenie, że ktoś może cheatować zgłaszam to dostępnemu członkowi administracji.
    • By KreT
      Twój nick: Kurczaczek hw69.pl Id konta: 76561198916509810 Data nadania bana: wakacje 2019 roku Czas jaki pozostał do końca: old perm Nick moderatora: prawdopodobnie dżony Serwery na których masz bana: s5, Powód bana: Nie chciałem wejść i zezwolić na sprawdzanie ponieważ nie byłem zapoznany z regulaminem serwerowni Uzasadnienie: Moje odwołanie powinno być rozpatrzone na plus ze względu na długi czas który minął od zbanowania . W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: polecałem serwer każdej ekipie 
    • By Kairopl12309
      Zabilem typa z 1300m 
      Wygladalo to tak a ja zrajdowalem baze kiedy juz wytepywalem to on sie zrespil a ja w tym samym momencie co wytapalem zabilem go i pokazalo 1300m 
      Mam pytanie : Czy dostanę bana ? 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...