Jump to content
ziom5631

s12 [Odrzucone][Helper] KoKo

Recommended Posts

• Nick na forum: ziom5631
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: KoKo/ziom5631
  • SteamID76561198268334426
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz: [BiG]
  • Imię: Bartek
  • Mikrofon: Bardzo Dobry
  • Mutacja: posiadana
  • Znajomość regulaminu:85% 
  • Znajomość gry: posiadam około 3kh więc znam bardzo dobrze
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 10/12h
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie 
  • Coś o sobie: Interesuje się sportem i grami komputerowymi. Dużo czasu spędzam grając w Hurta 
  • Dlaczego Ty: Jestem miłą i kulturalną osobą gram dużo na serwerze nie lubię jak ktoś nadużywa wulgaryzmów i nie ma kultury do innych myślę że będę odpowiednią osobą na tym stanowisku 
Edited by ziom5631

Popraw swoje zachowanie i złóż podanie za jakiś czas, a teraz odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By aletobangla
      Witam gdy rolluje cos pod rolls i wypadnie mi jakis box nie dostaje go do eq pomimo ze mam miejsce ktos wie jak je otrzymac?
    • By ziolo
      Chciałbym aby na serwer wprowadzono kilka nowych rzeczy ponieważ od 2 wipów serwer odżył gdzie było najpierw 80 osób a w następnym wipe 100 osób więc uważam że Dark powinien zająć się serwerem a nie zwlekać że to się nie przyda ponieważ: 1. Event loot freenzy drop itemow wraz z burkem to jest śmiech na sali gdzie leci tyle samo co na officialu x1 burka , ulepy do broni ciuchów itp. więc do poprawy ten event. 2.Drop pyłku z hangarów do poprawy ponieważ dropi x1 zamiast x5 gdzie jest ciężko cokolwiek wymaksować na średnich ulepach a nie wspomnę o ulepach za 16 pyłku. 3.Zwiększenie % na dropnięcie niewidzialnych ubrań z kontrolek i też szansa zdobycia ich z loot freenzy. 4.Dodanie event radioaktywna budka ponieważ na serwerze brakuje eventów a budka będzie fajną opcją gdzie ludzie będą się o nią bić przez 5min gdzie będzie leciało z niej deto lub c4 i 150 burka (do przemyślenia co będzie dropiło z niej). 5.Dodanie komendy car remove all co służy do zdejmowania części z aut. 6.Na serwerze jest wiele miejsc gdzie można się dobrze zabudować a chodzi mi bradziej o wnękę na sawannie obok bambika (VG)  lub dziura jesień na górze. Chodzi o to żeby deto na serwerze można było łatwiej zdobyć ponieważ jak się zabuduje takie miejsca to wtedy są na około 40-60 c4 a tyle c4 przy takim dropie na tym serwerze można zbierać do końca wipe lub w ogóle. 7.Dodanie na serwer ak47 taki jaki jest na eternalu lub na hurtun z powodu takiego że taką bronią będzie się łatwiej strzelało i grało + będzie to coś nowego dla nowych graczy tego serwera.
    • By Rafciooo
      Nick na forum: Rafciooo Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Rafciooo SteamID: 76561199221327367 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  nie  mam ekipy Imię: Rafał Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja:  Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 85% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 100h+/7 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  miałem swój serwer na v1 Coś o sobie: Witam chciał bym zostać helperem aby pomóc ludziom którzy zaczynają grać w tą gierke oraz tym którzy grają juz jakis czas. Ogarniam grę mam +/- 6kh w Hurtworldzie oraz na nonsteam około 1k . Jestem stanowczą osobą i dotrzymuje słowa.  Dlaczego Ty:  Jak pisałem już wyżej dużo czasu poświęcam grze i ostatnimi czasy często gram na s12 i mi się przyjemnie tam gra. Mam nadzieję, że się uda czekam na odpowiedź.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...