Jump to content
Gedz

s5 [Odrzucone][Helper] Gedz

Recommended Posts

• Nick na forum:  gedz
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  łysy official hw69. Pl
  • SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz: ES we 2 z kolegą 
  • Imię:  Miłosz
  • Mikrofon: tak
  • Mutacja: tak
  • Znajomość regulaminu: 10/10
  • Znajomość gry: 9/10
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  dziennie zazwyczaj poświęcam od 4/8 h
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  w Hurtworld się nie zdążyło ale w mta byłem modem na 3 największym serwerze RPG 
  • Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Nazywam się miłosz pochodzę z małej miejscowości pod Szczecinem mam za sobą 16 wiosen aktualnie chodzę do szkoły branżowej o kierunku mechanik samochodowy interesuje się grami survivalami oraz piłką ręczna 
  • Dlaczego Ty: myślę że nadaje się na tą rangę i chce uspokoić czat kiedy zawsze w nocy widzę jak się wyzywają kiedy nie ma administracji 

Popraw podanie i aktywność na serwerze którym złożyłeś aplikacje na Helpera. Podanie odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By NocnyPimpek
      Nick na forum: NocnyPimpek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: NocnyPimpek/PimpeK SteamID: 76561198185692891 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Gram z bratem i kolegą  Imię: Maciek Wiek: 14 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak/Nie nie mam piskliwego głosu. Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 9/10 2300h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 10-30h tygodniowo  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ale wiem jak się zachowywać jako administrator. Coś o sobie: Jestem Maciek od jakoś roku gram tutaj na serwerowni, przez jakieś 3 miesiące miałem odpoczynek od Hurta bo nie miałem ochoty i tez czasu, ale powróciłem. Składam to podanie dlatego że każdy na czacie się wyzywa i nie ma kto tego zwierzyńca mutować. I postanowiłem ze spróbuje się dostać do administracji. Dlaczego Ty: Myślę ze jestem odpowiednią osobą na to miejsce, jestem spokojny, bardzo aktywny i też jestem pomocny. Przez to że gracze wiedzą że nie ma żadnego helpera to wyżywają się po rodzine itd. Może mój wiek zniechęca ale co poradzę że jestem młodszy niż inni i to nie znaczy że jestem gorszy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...