Jump to content
Ciemuga

s6 [Odrzucone][Helper] Ciemuga hw69.pl

Recommended Posts

• Nick na forum: Ciemuga 
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Ciemuga hw69.pl
  • SteamID: 76561198989671097
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz: BACK
  • Imię: Szymon
  • Mikrofon: nie, ;c ale to chyba nie jest duży problem ;P
  • Mutacja: yes
  • Znajomość regulaminu: 100%
  • Znajomość gry: 200%
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały weekend i podczas tygodnia z 6h minimum #Nolife heh
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ale oglądałem pare 
  • Coś o sobie: Nazywam sie szymon lubie,szybkie auta,grac w kompa I nie lubie pracy ani szkoly heh jak każdy albo i nie? :)
  • Dlaczego Ty: Incognito mi podpowiedział,że mogę pomagać Don Vito czy tam jakoś tak to działa więc czm nie spróbować swoich sił? :)
  • Like 1

Kategorycznie nie cwaniak kozak odpal gra na odpale straszy graczy że ma znajomości u adminów i beda bany leciały a po za tym ostatnio byłem sprawdzany i wspomniałem o ciemudze  że jest odpalony a incognito miał go sprawdzić a na pogaduchach był też Don Vito helper za jajo który gra z nim w ekipę i przekazał wiadomos koledze i momentalnie u niego wyszła burza i prad zabrali bo miał być sprawdzany brawo u mnie z ekipy jak miał być Szymon sprawdzany i go wywaliło to od razu ban a tu goście wchodzą i wychodzą i gitara i gdzie tu sprawiedliwość ze strony adminów ???traktujcie po równo wszystkich  

Edited by rafal10333
  • Not sure if trolling or stupid 2
  • Do not like it 1

2 godziny temu, rafal10333 napisał:

Kategorycznie nie cwaniak kozak odpal gra na odpale straszy graczy że ma znajomości u adminów i beda bany leciały a po za tym ostatnio byłem sprawdzany i wspomniałem o ciemudze  że jest odpalony a incognito miał go sprawdzić a na pogaduchach był też Don Vito helper za jajo który gra z nim w ekipę i przekazał wiadomos koledze i momentalnie u niego wyszła burza i prad zabrali bo miał być sprawdzany brawo u mnie z ekipy jak miał być Szymon sprawdzany i go wywaliło to od razu ban a tu goście wchodzą i wychodzą i gitara i gdzie tu sprawiedliwość ze strony adminów ???traktujcie po równo wszystkich  

JAk sprawdzisz logi zobaczysz ze mnie wywalilo 3razy i mam nagranie burzy..

Śmieszny jesteś powiem ci nagranie burzy możesz sobie w dupę wsadzić to jest twoje tłumaczenie inni jak wyjdą dostają bana a ty nie dość że wyszedłeś to wszedłeś za 15 min pod innym nickiem

I dla mnie jesteś zwykłym zerem nie miałeś  jak by się poddać sprawdzeniu ja byłem w ciągu miesiąca 6 razy sprawdzany i nigdy nic nie miałem a ty spiepszyłeś bo Don Vito ci napisał że będziesz sprawdzany żal  piszesz że masz 18 lat a serio masz ile 8,10 bo twój iloraz inteligencji o tym świadczy tłumaczysz się jak dziecko i który normalny dorosły czlowiek nagrywa burze a po za tym podanie napisane nie według wzoru słabo rozwinięte nie potrafisz się wysłowić ??! Grac na espie tak a wysłowić nie a to że cię kryje Don Vito to tylko świadczy o poziomie usług jakie świadczy tu administracja hw69 znajomi biorą znajomych i się robi syf 

• Do not like it 2

1.Nagrałem burzę bo wiedziałem,że będą tacy gracze jak ty.
2.Jak sprawdzisz logi zobaczysz,że nie ma innego nicku i nie było żadnego info od vito
3.Jeżeli 18lat dla cb to dużo to pozdrawiam :)

4.Nie według wzoru? Miałobyć krótko i na temat tyle w temacie..
5.Grać na espie? Kiedy i jak niby grałem na espie niby hmm? :) 
6.Don Vito to znakomity helper
7.Mam nagranie jak z kolegą twoim sobie pikacie baze i nawalacie z espa być może ty nie ale kolega tak więc ciszej proszę na temat espa :) Pewnie i tak to był jakiś szymuś czy inny bez mózg na multikoncie z 4fun 

pozdro ^_^

• Like 1
  • Do not like it 2

W dniu 11.09.2019 o 20:31, rafal10333 napisał:

Śmieszny jesteś powiem ci nagranie burzy możesz sobie w dupę wsadzić to jest twoje tłumaczenie inni jak wyjdą dostają bana a ty nie dość że wyszedłeś to wszedłeś za 15 min pod innym nickiem

I dla mnie jesteś zwykłym zerem nie miałeś  jak by się poddać sprawdzeniu ja byłem w ciągu miesiąca 6 razy sprawdzany i nigdy nic nie miałem a ty spiepszyłeś bo Don Vito ci napisał że będziesz sprawdzany żal  piszesz że masz 18 lat a serio masz ile 8,10 bo twój iloraz inteligencji o tym świadczy tłumaczysz się jak dziecko i który normalny dorosły czlowiek nagrywa burze a po za tym podanie napisane nie według wzoru słabo rozwinięte nie potrafisz się wysłowić ??! Grac na espie tak a wysłowić nie a to że cię kryje Don Vito to tylko świadczy o poziomie usług jakie świadczy tu administracja hw69 znajomi biorą znajomych i się robi syf 

Weź się powieś cwaniaku. Twoje zdanie jest gówno warte bo oczerniasz zawsze każdego. 

Pozdro 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Do not like it 1

Zapraszam cie dziś na godzinę 23.00 Na rekrutacje jeśli godzina nie odpowiada napisz priv.

• Like 1

Rekrutacja została anulowana.Użytkownik zna powód.Brak możliwosci składania podań na helpera !

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By XennoX
      * XennoX
      * XennoXI csgo.net
      * 76561198333045989
      * /
      * Klaudiusz
      * 18
      * Jest
      * Jest
      * Jest
      * 5/10
      * W tygodniu w godzinach popołudniowych.
      * Tak 
      * Siema jestem Klaudiusz.
      Interesuje się sportami, militariami, grami i wieloma jeszcze innymi rzeczami.
      Mieszkam w Gdańsku i uczęszczam do liceum mudurowego.
      Co mogę więcej o sobie powiedzieć ? Lubie melanże
      * Dlaczego ja? Chce pomóc serwerowi w skutecznej walce z cheaterami oraz pomóc w rozwijaniu go.
      Sam Incognito zaproponował mi jak i zachęcił do złożenia podania twierdząc że się nadaje :).
    • By spenderr
      Twój Nick: SpEnDerR hw69.pl
      Id konta:  76561198988212253
      Data/czas bana: 10.09.2019 / na 365dni
      Nick Moderatora: nie znam 
      Powód bana: nie jest mi znany 
      Uzasadnienie: Wchodzę dziś na HW i patrze mam bana. Byłem na centrum pomocy  i kazali mi napisz podanie o ubana.  Więc uważam ze ban dostał nadany bez podstawy. Proszę bardzo o ubana ponieważ lubię grac w hurtworlda. 
      W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:
    • By dmk123456
      Twój Nick: DMK hw69.pl Id konta: 76561198845171403 Data/czas bana: Nie wiem na ile bo jest za multi Nick Moderatora: - Powód bana: Multi Uzasadnienie:  Dzielę komputer z bratem i on ma bana,ban był za cheaty ,Przepraszam za niego i Prosze od UB W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca
    • By Puber6060
      Nick na forum: Puber6060 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: dycha/grałem pod elosiema i puber6060 SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198963125964/ Klan/Ekipa w jakiej grasz: PTK Imię: Martin Wiek:18  Mikrofon: Posiadany  Mutacja: Posiadana Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od pon/pt 6h w sob i nz 24 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Lubie grać w hurtworld. Nie lubie gości na espie . Jestem ogarniety nie taki co chleje i cpa  Dlaczego Ty: jak nie ja to kto ma byc jestem dzień w dzień na hw   
    • By janusz221
      Twój Nick: Good7uck Id konta: 765611984017914493 Data/czas bana: nie wiem Nick Moderatora: również nie wiem Powód bana: tak samo nie znany Uzasadnienie:  Gralem wczoraj z kolegą normalnie na s6 i wyszlismy z gry jakos o 3 w nocy bo nie bylo co robic,po czym chce wbic jakos 30min temu i pisze ze mam bana W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Jak bym cos zrobil na bana to bym cos wrzucił teraz to jest zbędne   
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...