Jump to content
NowiCB

s12 [Odrzucone][Helper] Blyat

Recommended Posts

Nick na forum: NowiCB

Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Blyat

SteamID: 76561198418118400

Klan/Ekipa w jakiej grasz:  2FN

Imię: Igor

Mikrofon: Tak

Mutacja:  Tak

Znajomość regulaminu: 7/10

Znajomość gry: 9/10

Czas jaki możesz poświęcić serwerowi: Ile się tylko da 🙂

Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, będzie to nowe doświadczenie

Coś o sobie: Witam, mieszkam w województwie wielkopolskim dosyć ogarniam grę i dużo gram posiadam aktualnie na steam 780h na nosteam nie liczę bo każdy podaje inaczej . Jestem osobą słowną i dotrzymuje danego słowa.

Dlaczego Ty:  Tak jak napisałem powyżej jest bardzo ogarniętą osobą i dosyć spokojną oraz jestem pomocny myślę że nadaje się na helpera chodź w logach coś znajdziecie ale są to raczej wyniki prowokacji. Z tego co widać jak nie ma pemowera panuje na czacie młyn więc pomoc się przyda.

• Haha 2

Wyniki z prowakacji, ciekawe przypomnieć Ci coś mówiłeś na v lub wysłałeś na chacie? Dotrzymujesz słowa? Dalej czekam aż przyjedziesz ze swoimi ziomkami. Osobiście wielki NIE

2 godziny temu, NowiCB napisał:

Kolego ludzie się zmieniają i kazdy ma szansę 😉

Po pierwsze kolegami to my nie jesteśmy. Po drugie jestes ponoć opanowany, to jak dajesz się prowokować albo ty kogoś? Hmmm dalej podtrzymuje to co napisałem wyżej.

Spokojnie Filipino. Logi zostaną sprawdzone. Co do samego podania trochę martwiące jest, że podajesz siebie jako odpowiednią osobę na helpera, ale w logach coś może być. Rozumiem, że niczego nie zmieniłeś przed napisaniem podania na helpera?

No to może czas coś zmienić I później pisać podanie. W takim wypadku jestem na nie.

• Like 1

19 godzin temu, Nadia napisał:

No to może czas coś zmienić I później pisać podanie. W takim wypadku jestem na nie.

Tak jak wyżej.

Jestem,  na  nie osobiście  uważam że nie powinieneś dostać szansy na tej randze ponieważ jesteś zbyt toksycznym graczem, nie raz widziałem jak wyzywasz innych prowokujesz i psujesz grę innym wyzwiskami. Wiele razy cie mutowałem tak jak poprzednio wspomniałem jestem na nie

Jestem również na nie ponieważ nie raz widziałem na czacie jak wyzywasz oraz nie raz mutowałem cie za obraze graczy... A to nie powinno mieć miejsca skoro chcesz zostać helperem.
Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Natsu
      Nick na forum: Natsu
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Natsu♋and♋Tygrys♋hw69.pl
      SteamID: 765661198133713516
      Klan/Ekipa w jakiej grasz: Piorunki
      Imię: Damian
      Mikrofon: Posiadam
      Mutacja: Tak
      Znajomość regulaminu: 8/10 douczam się
      Znajomość gry: 10/10 v2 najlepsza
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: po szkole różnie do 5h , czasem nawet 6-8h dziennie choć zdarzy się,ze dużo więcej
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak ale na tą obecną chwile niestety serwer nie istnieje.
      Coś o sobie: Nazywam się Damian w wolnym czasie gram w gry najczęściej jest to Hurtworld v2. Jestem osobą z natury spokojną i ogarnięta. Zdarzy mi się wybuchnąć ale staram się trzymać swoje nerwy dla siebie nie wylewając je na innych. Jak tylko mogę i jestem w stanie staram się w jakikolwiek pomóc innym.
      Dlaczego Ty: Ponieważ na serwerze s12 gram już troszkę czasu i nie raz są sytuacje,które wymagają interwencji Helpera a go nie ma. Wiem,że zapewne mam troszkę za uszami ale uważam,iż każdy zasługuje na szansę. Chciałbym aby serwer prezentował się dobrze wliczając w to czat.
    • By antoniusz09
      Cześć, jak w temacie najprawdopodobniej zostałem zbanowany na serwerze s12 dosłownie za nic. Blokada konta jest na 20 dni za "wykorzystywanie błędów" 
      Przejde do sedna i powiem jak było, pisałem na czacie, że znam bugi jak mieć baze w wodzie i zglitchować się pod hangary, napisał do mnie sam helper Kampai z prośbą czy podam owe sposoby, ale tego nie zrobiłem, chwaliłem się także na czacie, że mam baze w wodzie a owej nie miałem i nie mam, także wychodzę z pytaniem tutaj za co dostałem blokade ?
      Nick w grze : eVr' - Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego wątku i odblokowanie dostępu na serwer, i na przyszłość zalecam dokładne sprawdzanie baz!
      pozdro 
      // edit 
      Tutaj dodaje jeszcze screen rozmowy z helperem tego serwera Kampai który tłumaczy, że chęć poznania owych sposobów to prowokacja, nie wiadomo w jakim celu, także jestem pewien, że nic nie było sprawdzane a ban poleciał od razu bezpodstawnie ; ) 

• By Filipino
      Twój nick: [最佳快照] 菲利普 hurt4u.pl/2133 🌱🌱
      Id konta: 76561198340374030
      Data nadania bana: 05.02.2020 18:40
      Czas jaki pozostał do końca: 60 Dni
      Nick moderatora Imxady
      Serwery na których masz bana:  s12
      Powód bana: Usuniete cheaty do v1.
      Uzasadnienie: Dzisiaj, oraz 01.02.2020 usuwałem wszystko z plikow gry co miala podloze cheatow do v1. Dostałem za to bana, chociaż nie mialem nic w plikach. Ban poleciał za ,,ingerencje plikow gry".  Kampai próbował mu wytlumaczyć, że to były do v1, ale on swoje.
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay:  nie mam zamiaru, bo i tak ban za brak myslenia moderatora.

• By wojteksz03
      Witam. Jestem graczem na waszym serwerze s12 itemv2 i dużo osób włącznie ze mną stwierdzają ze jest za mały drop deto na hangarach. Napisałem tutaj z prośba o zwiększenie. Czy jest to możliwe?  
      Pozdrawiam.
    • By MUCHOOO
      Witam bardzo serdecznie ja wraz z kolega V3n0m otrzymalismy bana za oszukanie administracji poniewaz bylismy w gr wraz z kampaiem ale ze "dziecko" nie umie sie zachowac zaczely sie robic spiny a ze ja wraz z kolega najwiecej farmilismy z jeszcze 1 osoba natsu to po wyrzuceniu z ekipy zmienilem totemy bo nie chcemy dawac sobie na glowe wchodzic takim ludzia jak kampai ktory poszedl do kogos wyzej i sie splakal gadajac wogole zmyslone farmazony.... Pytanie zmiana totemu przez opuszczenie ekipy to jest oszukanie administracji ? plus ciekawa informacja w logach da sie sprawdzic poniewaz iz ja kupuje vipa i zmieniajac serwer licze sie z tym iz go strace na danym serwerze a gracz kampai idzie do znajomego administratora i dostaje zwrot pkt zeby kupic sobie vipa na innym serwerze cos tu nie halo. 
      dziekuje i prosze o szybkie wyjasnienie sprawy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...