Jump to content
pupkosos

s8 [Odrzucone][Helper] [4FUN]aston

Recommended Posts

Nick na forum: pupkosos
Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [4FUN]aston
SteamID: 76561198853231502
Klan/Ekipa w jakiej grasz:4FUN
Imię: Igor
Wiek: 18
Mikrofon: tak
Mutacja: tak
Znajomość regulaminu: 9/10
Znajomość gry: 10/10
Czas jaki możesz poświecić serwerowi:Około 8-10 h.
Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ale jestem kumaty
Coś o sobie: Mam 18 lat nazywam sie Igor .Jestem ze Słaska .Gram w hw okolo roku bardzo mi sie podoba gierka i jestem za sprawiedliwosc na serwie.
Dlaczego Ty: Jestem nieustepliwy odnosnie  kradziezy itemow, przestrzegam regulaminy oraz zachecam ludzi do tego samego. Umiem jezyk rosyjski i latwiej mi sie dogadac z innymi graczami ;) Denerwuje mnie takze wyzywanie osob, i bardzo surowo bede za to karal. Ja jestem za porzadek na serwie.  Jestem pomocny i pomagam ludziom na serwerze.

Edited by pupkosos
 • Like 4

Share this post


Link to post

 popieram pomysł brak helpera na s8 odbija sie na kulturze graczy przydał by sie ktoś z jajami który bedzie bezstronny 

 

 • Like 1

Share this post


Link to post

Rozmawiałem z Tobą na ts'ie, wydajesz się bardzo miły i myślę, że ten Pan powinien znaleźć się w Administracji, oby tak dalej i Powodzonka ;)

 • Like 1

Share this post


Link to post

Tydzień temu skończył ci się ban, a przestrzegasz regulaminu? Podanie odrzucam.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By KRUPSONEK
   Nick na forum: Krupsonek
   Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Esp"ik
   SteamID: 76561198951721401
   Klan/Ekipa w jakiej grasz:  666
   Imię: Sebastian
   Wiek:  15
   Mikrofon: tak posiadam
   Mutacja:  Posiadam
   Znajomość regulaminu: Tak
   Znajomość gry: wszystko znam
   Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6 godzin
   Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie byłem
   Coś o sobie lubię bardzo matematyke i informatyke i gram w gry /oglądać
   Dlaczego Ty: Bo gram na waszym serwerze  i Mam czas Na to żeby być
  • By HACKERsztynks
   Witam, postanowiłem napisać propozycję zwiększenia szansy na znalezienie detonatorów  na hangarach. Gram już sporo wipe  na serwerze s8 i coraz więcej ludzi skarży się na czacie że w ogóle nie znajdują deto i ja również  mam problem z znalezieniem. Zdarza się że przez kilka godzin nie jestem wstanie znaleźć żadnego deto a gdy znajdę to x1. Wczoraj biegałem równe dwie godziny po airfield,crossroad,boonies,forest,ship i skrzynek znajdowałem mnóstwo lecz w żadnej nie znalazłem deto. Piszę propozycję o zwiększenie % na drop detonatorów nie tylko w swoim imieniu ale także w imieniu aktywnych i stałych graczy z którymi dyskutowaliśmy na czacie wiele razy o tym żeby dodać post na forum. Myślę że niejeden gracz się pod tym podpisze.  Na serwerze jest ogrom baz na sporo c4  i większość robi bazy pod skałami z przyklejanych ścianek gdzie potrzeba nawet po 60/70 c4. Nawet jeśli uda Ci się nazbierać te c4 to w rajdowanej bazie nic nie będzie bo nikomu się nie chce szukać na serwerze x15 przez kilka godzin deto po hangarach. Oczywiście dzień czy dwa dni po wipe jak na serwerze jest po +50 graczy online i większość szuka po hangarach  to  detonatory się respią częściej bo jest większa rotacja skrzynek na hangarach ale resztę wipe jak zostaje 20 graczy online to jedynie gdzie znajdziemy deto to meteoryt. Nie chodzi o powiększenie dropu deto na x3 czy x5...zależy nam jedynie na  troszkę zwiększony % respienia sie detonatorów w skrzynkach. 
  • By situs
   Dzień Dobry przychodzę z propozycją poprawienia dropu zielonego,bo z jednej skałki  dropi 50 zielonego,a z niebieskiego około 15,przychodzę rownież propozycją zeby powiekszyc drop meteoru,ponieważ na x15 jest mozliwość robienia sklejaków i jak ktoś zrobi sklejaka to nie ma mozliwośći tego zrajdować grajac w ekipie około 8 osób przez calego wipe.Jeszcze bym powiekszył drop z burka,bo na x5 wiecej leci niz na x15 z skałek.Pozdrawiam.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...