Jump to content
Ukasz4321

s1 [Odrzucone] [Odwołanie] Ukasz4321

Recommended Posts

• Twój Nick: Ukasz4321
  • Id konta: (76561198365468647)
  • Data/czas bana: 16-08-2019
  • Nick Moderatora: Darcrys
  • Powód bana: Cheaty 
  • Uzasadnienie: Byłem Głupi że używałem tego,Sorka dla tych co poczuli się dzięki temu żle.Jeszcze mam tam Evipa,Svipa,Vipa.Wiem że to i tak nic nie zmienia to tylko pieniądze . A szkoda było By To stracić.
  • W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach:  Moge Nadal  wysyłac na tych 3 grupach (reklame) że wipe jest itd.  Mam Kanał na YouTube  Więc od czasu do czasu Moge wysyłać filmiki z tej serwerowni .

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By TIKER
      Nick na forum: TIKER Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: † T!K3R SteamID: 76561198990092213 Klan/Ekipa w jakiej grasz: grałem w STAL ,SAS obecnie Brak Ekipy Imię: Damian Wiek: 18 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: 8.5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 8-10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE  Coś o sobie: Mam 18 lat na imię Damian interesuje się Sportem i Esportem jestem miły towarzyski czasem i zabawny. Dlaczego Ty:   W hurtworlda gram sporo.  . Jestem ogarnięty nie stwarzam problemów, szybko się uczę i zdobywam nowe umiejętności..  
    • By vintox1983
      Twój Nick: Vintox =SPARTA= hw69.pl Id konta:76561198262823740 Data/czas bana: nie znany Nick Moderatora: nie znany Powód bana: auto BH Uzasadnienie:PRZEPRASZAM
    • By damek
      Kolega ma problem z hutrworldem jak wchodzi wszystko jest git lecz po 5 minutach gra sie zawiesza i wywala ją, probówał komend ale nie działają proszę o pomoc.
    • By TIKER
      Nick na forum: TIKER Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: † T!K3R SteamID: 76561198990092213 Klan/Ekipa w jakiej grasz: SAS Imię: Damian Wiek: 18 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: 8.5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 8-10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE  Coś o sobie: Mam 18 lat na imię Damian interesuje się Sportem i Esportem jestem miły towarzyski czasem i zabawny. Dlaczego Ty:   W hurtworlda gram sporo.  . Jestem ogarnięty nie stwarzam problemów, szybko się uczę i zdobywam nowe umiejętności..  
    • By mlody11012001
      Twój Nick: A.C.A.B. Id konta: 76561198187356897 Data/czas bana: 15.09.2019  19:24 Nick Moderatora: Moderator nie znany Powód bana: Nie znany  Uzasadnienie: Stałem w bazie i dostałem bana bez  podstaw 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...