Jump to content
szymcio24

s1 [Odrzucone] [Helper] Chuck

Recommended Posts

• Nick na forum: szymcio24 {Chuck}
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Chuck
  • SteamID: 76561198977253174
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz☆STAL★
  • Imię: Szymon
  • Mikrofon: tak
  • Mutacja: tak
  • Znajomość regulaminu: 10/10
  • Znajomość gry: Znana cała mapa 10/10
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy jaki dzień 9h na dzień spokojnie :)
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na ten czas nie
  • Coś o sobie: Lubie grać w piłke , wysoki , lubię zwierzęta ,  pomocny , nastawiony do ludzi , towarzyski ,  nie nudzący :D
  • Dlaczego Ty: rzadko sie zdarza że helper wejdzie zagrac na s1 , lubie pomagać ludzią 
Edited by szymcio24
  • Like 1

Jestem na tak.

Nie zauważyłam,żeby był jakimś toxic graczem więc chyba raczej taki spokojny..także jak najbardziej na tak :P:P:)

• Thanks 1

Wielokrotnie było nam dane  rozmawiać i wspólnie  rajdować. Opanowany , spokojny , czasem też dowcipny :)

Nie widziałem aby był kiedykolwiek toksyczny , więc to również na plus , bardzo aktywny gracz !

Więc 100 razy na TAK ! 

Pozdrawiam Cyka :)

• Thanks 1

18 godzin temu, EymiAyame napisał:

Jestem na tak.

Nie zauważyłam,żeby był jakimś toxic graczem więc chyba raczej taki spokojny..także jak najbardziej na tak :P:P:)

Bedzie cos ?😘

Gratuluję i zapraszam Cię jutro na rekrutację o godzinie 20:00. Jeżeli godzina Ci nie odpowiada napisz mi na priv.

Ale bedziesz aktywny w oszukiwaniu ekip czy jak ? a jak tak to powodzenia z twt nie wyszlo 😜

3 godziny temu, szymcio24 napisał:

yyyy ?? xd nie będe sie wypowiadał :)

moge ci przypomniec jak chciales oszukac 

• Like 1

Noway skończ.Jesli uważasz ze coś takiego zrobił napisz skarge na niego w dziale skargi na graczy.

• Like 1
  • Thanks 1

7 godzin temu, NoWay napisał:

moge ci przypomniec jak chciales oszukac 

Jak chcesz przypomnieć to pamiętaj żeby mieć na to jakieś dowody a nie 

Dnia tego i tego Chuck coś tam 

• Like 1
  • Thanks 1

Że  względu na nie planowane zajście rekru zostaje przesunięte na dziś na godzinę 21.30 Jeśli godzina nie odpowiada proszę o kontakt priv.

• Like 2

15 godzin temu, matheo0192 napisał:

Noway skończ.Jesli uważasz ze coś takiego zrobił napisz skarge na niego w dziale skargi na graczy.

Ale co ja mam zglaszac ze tym skacze po ekipach i probuje oje... na c4 

• Haha 1
  • Do not like it 1

Nie lubię się wtrącać ale tutaj muszę dodać swoje 3 grosze :)

Pan NoWay jak sami zresztą widzicie , bardzo lubi mieszać na tym forum , przejrzałem wiele postów i prawie na każdym z jego udziałem są słowa negatywne , mam wrażenie że ma trochę za duże EGO , co do Chucka dodam że jest to człowiek bardzo pomocny i mile nastawiony do graczy , myślę że dużo osób to potwierdzi a pan NoWay  robi "z igły widły"

Pozdrawiam Cyka :)

• Like 1
  • Thanks 1

Skacze nie skacze dowodow brak. Zobaczymy co dzisiaj wypoci na rekrutacji ;)

• Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By saxx
      Twój nick: sax
      Id konta: 76561198893085876
      Data nadania bana: Około 2 tygodnie temu
      Czas jaki pozostał do końca: 20dni
      Nick moderatora: Nie pamiętam
      Serwery na których masz bana: Bana dostałem na serwerze s8 oraz s1.
      Powód bana: Multikonto / Utrata internetu podczas sprawdzania
      Uzasadnienie: Dostałem bana na serwerze s8 oraz s1. Chciałbym dostać unbana najbardziej mi zależy na serwerze s1 ponieważ jutro jest Wipe i chciałbym móc znów grać wraz ze swoją ekipą 
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: https://imgur.com/a/MbkE9HZ
    • By Adrianek
      Twój nick: adrianek hw69.pl Bubuś hw69.pl
      Id konta:   76561198844459545
      Data nadania bana: ok 10 stycznia
      Czas jaki pozostał do końca: ok 17 dni na Mein koncie
      Nick moderatora: Nie znam)
      Serwery na których masz bana: S1
      Powód bana:  (cheaty) ban na s1 mi się skończył za cheaty teraz mam na 30dni za multi konto.
      Uzasadnienie: Uważam ze ban był słuszny,ale obiecuje ze jak dostane ub nie będę nigdy miał cheatow na swoim komputerze oraz gry na multi kontach
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Zareklamowałem na serverze RP oraz na instagramie.
    • By krejzi1337
      Siemanko wpadam tutaj z propozycją robienia wipe we wtorki (Lub poniedziałki) i piątki czemu ? Jak wiemy w piątek większość osób może siedzieć dłużej gdyż w sobotę ma wolne, do wtorku mamy 5 dni na granie (Idelany czas ponieważ po 5 dniach już się robią pustki na serwerze więc nie ma co robić) I od wtorku mam 4 dni na luźnę pogranie, i tak w kółko myślę że ciekawy pomysł i ulepszyło by to nieco rozgrywkę 
    • By PanK4myk
      Witam
      Twój nick: Pan K4myk™ //hw69.pl
      Id konta: 76561198254484106
      Data nadania bana: 8.02.2020r.
      Czas jaki pozostał do końca: 30dni
      Nick moderatora: Mateo 
      Powód bana:  Nie chciałem być sprawdzonym.Mój komputer i moje pliki ;/ 
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Mogę dać dostęp do sprawdzenia konta/plików lecz tylko Hw nic innego.. 
      Wbiliśmy z ekipą na serwer i 4 zakupiło evipy lecz passa nie trwała zbyt długo lecz mam nadzieje ze jednak będe miał mozliwosc dalej grać na tym najlepszym serwie na v1

• By Adrianek
      Twój nick: adrianek hw69.pl Bubuś hw69.pl
      Id konta:   76561198844459545
      Data nadania bana: Nie wiem
      Czas jaki pozostał do końca: ok 60 dni
      Nick moderatora: Nie znam)
      Powód bana:  (cheaty) ban na s1 mi się skończył za cheaty teraz mam na 60 dni za multi konto.
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Zareklamowałem na serverze RP. Wróciła moja stara ekipa i chciałbym z nimi pograć.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...