Jump to content
HabaBaba

s5 [Oczekujące][Helper S5] HabaBaba

Recommended Posts

 • Nick na forum: HabaBaba
 • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: HabaBaba
 • SteamID: 76561198439264831
 • Klan/Ekipa w jakiej grasz:  DHL/LUJE
 • Imię: Sławomir
 • Wiek:  22
 • Mikrofon: Tak
 • Mutacja:  Przed mutacją 
 • Znajomość regulaminu: 8,5/10
 • Znajomość gry: 9/10
 • Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  +/- 8h w weekend może być to nawet do 24h
 • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Owszem jako Helper HW69 i Moderator HW69
 • Coś o sobie: Cześć mam na imię  Sławomir pochodzę z małej miejscowości w województwie dolnośląskim. Interesuje się sportem i sporadycznie grami komputerowymi na co dzień gdy wstaje biegam z psem po 10km od czasu do czasu lubię walnąć ręką w monitor :)  
 • Dlaczego Ty:   Mam duże doświadczenia którego zdobyłem będą w Administracji hw69 gdy serwery dopiero wstawały 
Edited by HabaBaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja oczywiscie jetem na tak 😊

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozpisałeś się mocno w podaniu ale wiek oraz doświadczenie to bardzo duży +. Jestem na TAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro już tutaj byłeś, nie wyrobiłeś sobie złej opini, masz doświadczenie to dlaczego by nie? Jestem na TAK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdarzyło się zamienić nawet kiedyś słowo za czasów Kierownika, jak najbardziej na TAK. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tak +

Robiłeś wszystko porządnie dałoby się wymienić parę plusów ale po co skoro każdy cię tutaj zna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak Tak :D 

zawsze byłeś gotowy pomóc w jakiejkolwiek sytuacji Oczywiście,że TAK :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja go nie kojarzę ze złej strony, więc krytykować również nie będę, powodzenia. Głos mam taki jak reszta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Helpera.

Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury.

Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By KeniuQ
   Witam, 
   ostatnimi czasy po kilku dniach grania na serwerze robi się nudno, brakuje rozrywek, więc przychodzę z propozycją dodania na koniec wipe konkursu na najładniejszą baze. Do wygrania mogą być np. vipy, lub jakieś itemy na następnym wipe. Myślę że odpowiednie nagrody zmotywowały by ludzi do budowania większych baz ,a co za tym idzie dłużej by ich nikt nie zrajdował i na serwerze było by więcej osób :) Nawet grając solo w 3 tygodnie da się postawić potężną baze,więc pisanie typu ''największe ekipy i tak będą wygrywać'' jest bez sensu. Można np. wyłaniać 3 najlepsze bazy i nagradzać budowniczego, najlepszego E-vipem, kolejnego S-vipem i ostatniego na podium vipem :) Myślę że to spoko rozwiązanie i w ostatni tydzień wipe na serwie nie było by 5 osób :)  
   Także żeby nie było faworyzacji mogą to sprawdzać moderatorzy z innych serwerów lub najlepiej właściciel,wtedy było by 1000% legit. Kiedyś podobny konkurs był na serwerze Boberworld i miał on mega popularność.
   Dziękuje i pozdrawiam KeniuQ :)
  • By TeOcH
   Witam. Zgłaszam propozycje dotyczącą zmiany wipe na serwerze s5. Wraz z ekipą i graczami na serwie proponujemy aby wipe odbywał się co 2 tygodnie zamiast 4. Przyczyną tego jest mała ilość graczy na serwie. Po wipe jest około 40 osób, po 2 tygodniach gry na serwie gra po max 10 osób co jest niezadowalającą liczbą i nie ma co już robić na tym serwie. Wiadomo że jest to x3 i trzeba się trochę pomęczyć żeby zdobyć jakieś itemy, ale 3/4 serwa po 2 dniach już ma praktycznie wszystko. Nie chcemy żeby ten serwer upadł, po tej zmianie na 100% przybędzie graczy i zostaną do końca wipe. W piątek wipe się kończy moglibyście chociaż zrobić na próbę te 2 tygodnie ;). Rozważcie tą propozycje pozytywnie robiąc jakąś ankietę czy coś w tym stylu. Buziaczki dla administarcji hw69 😘
  • By Marszol
   Nick na forum:  Marszol  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marszol  SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198264976900 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG  Imię: Mateusz  Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam  Mutacja: Po mutacji  Znajomość regulaminu: 9,9/10 Znajomość gry: 9,5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w dni robocze około 4 godzin w weekend nawet i więcej  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywyscie, na tej serwerowni jako Helper przez okres roku i 7 miesięcy oraz jako Moderator przez okres 2 miesięcy  Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Co mogę powiedzieć o sobie. Mam na imię Mateusz jak widać wyżej i jak większość o tym wie. Jestem w drugiej klasie szkoły zawodowej. Uczę się na kierunku budowlanym. Puszczam se dymki (XD).  Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Wróciłem nie dawno na stare śmieci chciałbym również powrócić na stanowisko Helpera jak było to ponad 2 lata temu. Również spędzając swój czas na serwerze widzę brak helperów (Nie mówię że są nie aktywni)   
  • By Kabanxpompa1
   Dnia 07.01.2020 dostałem z powodu bugowania się do Jointów przez kangę. Moim zdaniem za takie coś nie powinno być bana ponieważ  jest w grze ta luka więc proszę o unbana na waszym serwerze.
    
   dłógość bana: 29 dni
   steam 64 76561198262727403
   nick moderatora: nie wiem 
   nick:♔lק♔Kaban hw69.pl
  • By Niko527
   Twój nick: NiKo hw69.pl Id konta: 76561198089581204 Data nadania bana: 10-11.12.2020r. Czas jaki pozostał do końca:  29 dni Nick moderatora:  Nie wiem Serwery na których masz bana:  Serwer S5 x3 Powód bana:  Cheaty Uzasadnienie: Gram na serwerze z kolegami już stale od 2 miesięcy i nigdy nie używałem cheatów. Dostałem bana mimo, że nie było mnie na serwerze i nie byłem sprawdzany. Proszę o unbana, ponieważ nie ma wielu lepszych serwerów i to tutaj gra mi się najlepiej. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Polecam serwer wszystkim swoim kolegom i z chęcią zareklamuje go w każdej społeczności związanej z hurtem.  Zawsze gdy mam podejrzenie, że ktoś może cheatować zgłaszam to dostępnemu członkowi administracji.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...