Jump to content
aMATOr33

s1 [Oczekujące][Helper] aMATOr

Recommended Posts

• Nick na forum: aMATOr
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas ☆STAL★ aMATOr HW69.PL
  • SteamID: 76561198982061157
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz:  ☆STAL★ 
  • Imię:  Damian
  • Mikrofon: Tak
  • Mutacja: Tak
  • Znajomość regulaminu:   10/10
  • Znajomość gry:  znajomość gry poznałem poprzez półrocznej gry
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  dzienni od 9-10h
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE
  • Coś o sobie: dobry pomocny aktywny
  • Dlaczego Ty:  Myślę ze helperzy na s1 są zbyt mało aktywni i jest ich zbyt mało
Edited by aMATOr33
  • Like 1

Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Helpera.

Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury.

Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Dancyn
      Nick na forum: Dancyn
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: AMERIKANO HW69.PL DJ BOBO
      SteamID: 76561198315509450
      Imię: Mateusz
      Mikrofon:  tak
      Mutacja:  tak
      Znajomość regulaminu:  przeczytalem
      Znajomość gry:  100%
       Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-4h dziennie a weekend trochę więcej
        Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak
      Coś o sobie: Gram w hurtworlda 3lata  lubię grać w gry surwiwalowe.
      Dlaczego Ty: Reklamuje serwerownie i chcę zapobiec oszustom w tej grze
    • By szymcio24
      Rezerwacja klanu ★ѕтαℓ★
    • By Ukasz4321
      Twój Nick: Ukasz4321 Id konta: (76561198365468647) Data/czas bana: 16-08-2019 Nick Moderatora: Darcrys Powód bana: Cheaty  Uzasadnienie: Byłem Głupi że używałem tego,Sorka dla tych co poczuli się dzięki temu żle.Jeszcze mam tam Evipa,Svipa,Vipa.Wiem że to i tak nic nie zmienia to tylko pieniądze . A szkoda było By To stracić. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach:  Moge Nadal  wysyłac na tych 3 grupach (reklame) że wipe jest itd.  Mam Kanał na YouTube  Więc od czasu do czasu Moge wysyłać filmiki z tej serwerowni .
    • By avaretto
      Twój Nick: Avaretto Id konta: 76561198216555896 Data/czas bana: Tydzień temu. Czas bana 365 dni Nick Moderatora: Nie wiem Powód bana: Cheaty. Uzasadnienie: Zrozumiałem swój błąd nigdy więcej tego nie powtórzę , pozbylem się tego z kompa POZDRAWIAM
    • By ciprok
      Nick na forum: ciprok  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  ciprok hw69.pl SteamID:  76561198237803906  Klan/Ekipa w jakiej grasz:  PULS Imię: Paweł Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam  Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mogę poświęcić od 4-10h  dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem takiej funkcji Coś o sobie:  Mam na imię Paweł, jestem z Małopolski grać w hurta zacząłem ok 1 rok temu dzięki przyjacielowi spodobała mi się gra i do teraz gram z fascynacją. Hurtworld stał się dla mnie grą nr 1 i nie przestaje w niego grać a pyzatym nie mam życia bo jestem informatykiem więc gram w hurta 😊 i nie  podaje się od razu . Dlaczego Ty: Jestem człowiekiem miłym. Lubię pomagać innym ludziom (nie tylko w grach ). Zawieram znajomości chętnie i chętnie rozmawiam z ludźmi na serwerze. Mam ponad 5+ w pełni znających mnie osób na serwerze po  prawie miesiącu gry. Oznacza to że jestem przyjacielski i pomocny dla każdego. Nie mam wrogów na serwerze. Nie przeklinam ani nie wyzywam. Gram na serwerze w każdej wolnej chwili  Deklaruję, że kiedy tylko będę miał czas chociaż na godzinę każdego dnia wejdę na serwer aby pomagać innym .  Chciałbym zostać helperem i pomagać ludziom na serwerze w każdej wolnej chwili
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...