Jump to content
AdriaN0N

s5 [Oczekujące][Helper] AdriaN0N

Recommended Posts

• Nick na forum:  AdriaN0N
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  AdriaN0N Hw69.pl
  • SteamID: 76561198196957933
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz:  Ekipa składająca się z 3 graczy 
  • Imię:  Adrian
  • Mikrofon:  Posiadam, W 100% Sprawny 
  • Mutacja: Tak 
  • Znajomość regulaminu: 9/10
  • Znajomość gry: 11/10
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5/6 godzin (Zdarza się o WIELE więcej)😅
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: W Hurtworld nie miałem okazji, ale w takich grach jak: Cs:Go, Minecraft zdarzało się być właścicielem :)
  • Coś o sobie: Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum, Lubię skakać na rowerze  :) 
  • Dlaczego Ty: Myślę, że nadawałbym się na Helpera ponieważ mam duży staż na tego typu stanowiskach :) Lubię mieć satysfakcję z pomagania innym.  Jestem osobą uczciwą, pomagającą czasami wybuchową i nie pozwalającą wejść sobie na głowę przez innych graczy :)
Edited by AdriaN0N

Jak nazywa się ekipa, w której grasz?

Poznałem Cie, gdy zagościłeś u mnie na s6 i szczerze jestem w stanie powiedzieć, że przyjemna osoba z doświadczeniem w grze. Jestem na TAK.

• Like 1
  • Awesome xd 1

Jak dla mnie Adrian to właściwa i odpowiedzialna osoba ponieważ, wysłucha, pomoże jak ktoś będzie tego potrzebował, Miła i odpowiedzialna jak dla mnie ta osoba nadaje się na helpera. Jestem na TAK

W dniu 6.12.2019 o 21:18, Dalmianek napisał:

Nie gram zbytnio na s5 także nie mam jak kojarzyć Ciebie z serwera, aczkolwiek Twoje podanie mnie nie przekonuje. Jestem na NIE

Ja tam widzę AdriaN0Na praktycznie dzień w dzień, Nie grasz na s5 więc go nie widzisz i na dodatek pewnie nie zwracasz uwagi :)

Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Helpera.

Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury.

Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By marszol
      Przychodzę z propozycją zrobienia wipe na s5 w ten piątek ponieważ moim zdaniem weekend przed świętami nie będzie dobry dla graczy. Tu coś tam coś i nie będzie czasu wejdź każdy chyba z nas wie jak z czasem jest przed świętami 
    • By Niko527
      Witam, chciałbym zaproponować zmiane czasu wipe z prawie miesiąca na 14 dni, ponieważ miesiąc to trochę długo a po dwóch tygodniach serwer jest coraz bardziej pusty i nie gra tak dużo osób jak na początku przez co rozgrywka nie jest już taka ciekawa.
    • By mika321
      Mysz Hw69.pl
      76561198296599938
      Twój nick: Mysz Hw69 Id konta: 76561198296599938 Przybliżona data nadania bana: 08.12.2019 godzokoło 20 Przybliżony czas bana: 90 dni Nick moderatora: nie pisało łSerwery na których masz bana: s5 Powód bana: cheaty   Uzasadnienie:Uważam że ban jest bezpodstawny dlatego że nie byłem sprawdzany przez nikogo, zgłoszony też nie byłem a już na pewno nie grałem na wspomagaczach. W ramach prośby  w raio UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: 
    • By Drzyzu
      Nick na forum: Drzyzu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Drzyzu SteamID: 76561198144332291 Klan/Ekipa w jakiej grasz: [3D] Imię: Przemek Wiek: 36 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Dobrych kilka lat temu Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 4h/d, są ostatnio nolife dni Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na hw69.pl nie Coś o sobie: Prowadzę działalność gospodarczą, więc mam sporo wolnego czasu. Część tego czasu siedzę przed klawiaturą Dlaczego Ty: W tej chwili nie ma żadnego helpera na S5. Jestem kontaktowy. Dużo pomagam i jestem osobą obiektywną. Mój czas poświęcony grze 1065 godz. (aktualizacja 7.12.2019 13:55)
    • By PL2DE
      Twój nick: ❃ ✭Proboszcz✭❃
      Id konta: SteamID64 76561198150413937
      Przybliżona data nadania bana: 05.12.2019
      godz ok: 22:10
      Przybliżony czas bana: Na komunikacie pisze 88 dni
      Nick moderatora: brak Serwery na których masz bana: s5
      Powód bana: Na komunikacie pisze że za haxy ale nie byłem sprawdzany przez nikogo, zgłoszony też nie byłem a już na pewno nie grałem na wspomagaczach.
      Uzasadnienie: Uważam że ban jest bezpodstawny dlatego że nie byłem sprawdzany przez nikogo, zgłoszony też nie byłem a już na pewno nie grałem na wspomagaczach. A bana nabyłem po ponownym uruchomieniu hw z powodu lagów.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...