Jump to content

nieznajomy

User
  • Content Count

17
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About nieznajomy

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. nieznajomy

s6 [Odrzucone][Odwołanie] nieznajomy hw69.pl

@!Dark! żadne ale że byś wiedział o tym ale ja niczym w tedy nie zawiniłem @!Dark! żadne ale że byś wiedział o tym ale ja niczym w tedy nie zawiniłem Także Jak bym mógł prosić to prosze cię żebyś mnie odbanował
  2. nieznajomy

Halo dostanie odpowiedz ?
  3. nieznajomy

@!Dark! nie że próbowałem na wielu kontach tylko wszedłem na drugim koncie co gram w cs go przez przypadek a ja wtedy dostałem bana jak mnie sprawdał matheo to mi wywaliło dysk i widowsa więc daj tego un bana ja nigdy nie grałem na espach i innych haxach i to prawie każdy ci może potwierdzić że byłem czysty a ten cały Matheo0192 nie jest już moderatorem ?? @!Dark! możemy pogadać jak chcesz na ts
  4. nieznajomy

i zapomniałem się przelogować i chciałem wejść na tym przez przypadek wszedłem na jakąś strone jaką mi gościu wysłał i się zalogowałem przez steam i się wkradł i używał haxów w cs go i dla tego dostałem vac bana i dlatego mam drugie konto zobacz osobiście a przez niego Matheo0192 musiałem zanieść do naprawy i musieli kupić dysk i wgrać od nowa windowsa I co mam teraz zrobić @!Dark! ???
  5. nieznajomy

że by grać w cs go bo na pierwszym dostałem vac bana
  6. Twój nick: nieznajomy hw69.pl Id konta: 76561198847471991 Data nadania bana: - Czas jaki pozostał do końca: (oldperm) Nick moderatora: Matheo0192 Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: Zalogowanie się na innym koncie Uzasadnienie: wszedłem przez przypadek na innym koncie i dostałem bana nie wiem dlaczego W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:nie miałem jak zareklamować serwera
  7. nieznajomy

[Przyjęte]Odwołanie od bana nieznajomy hw69.pl

@ImxAdy moge nawed teraz wejść na ts3 To napisz o której godz to wejde
  8. nieznajomy

[Przyjęte]Odwołanie od bana nieznajomy hw69.pl

Dostane jakąś odpowiedz ?
  9. Twój nick: nieznajomy hw69.pl Id konta: 76561198847471991 Data nadania bana: 23 .09.2019 Czas jaki pozostał do końca: (oldperm) Nick moderatora: Matheo0192 Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: wylogowanie się podczas sprawdzania bo mi windows się mi wysypał i dysk był do wyrzucenia Uzasadnienie: Podczas sprawdzania system mi się skraszował i musiałem zanieść do naprawy komputer a nigdy nie grałem na spomagaczach a koszt naprawy był bardzo wysoki W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:nie miałem jak zareklamować serwera
  10. Twój nick: nieznajomy hw69.pl Id konta: 76561198847471991 Data nadania bana: 23 .09.2019 Czas jaki pozostał do końca: (oldperm) Nick moderatora: Matheo0192 Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: wylogowanie się podczas sprawdzania bo mi windows się mi wysypał i dysk był do wyrzucenia Uzasadnienie: Podczas sprawdzania system mi się skraszował i musiałem zanieść do naprawy komputer a nigdy nie grałem na spomagaczach a koszt naprawy był bardzo wysoki W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:nie miałem jak zareklamować serwera
  11. nieznajomy

halo może ktoś odpowie co dalej mam robić ????
  12. nieznajomy

Dziękuje będę czekał
  13. nieznajomy

Ja nawed nic nie wstawiałem żadnego zdj z internetu to jest z mojego internetu masz kiedy ja wysłałem to a po drugie nigdy nie grałem na chitach a że inni grali to ja nie wiedziałem że grali na nich no masz kiedy do wszystkich to wysłałem to do innych po poradę a naprawa kostowała mnie 300 zł i został wymieniony dysk i wgrany od nowa windows musiałem czekać przez to 3 miesiące za komputerem bo powiem szczerze że jestem sam z mamą i my nie mamy aż tak dużo pieniędzy to wiesz
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...