Jump to content

n3gal

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About n3gal

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. n3gal

s5 [Odrzucone][Odwołanie] H3RONIM

XD przeczytaj to co napisałem jeszcze raz i sobie wywnioskuj
  2. n3gal

Ostatecznie byłem sprawdzany
  3. n3gal

1.Macuk dobrze o tym wiem tylko mówię jak było 2. Mashaa nawet nie napisałem, że gralem odpalony na s5 i nie z tego powodu sprawdzalem tego cheata
  4. Twój nick: H3ronim hw69.pl steamid64 konta: 76561198983032150 Data nadania bana : początek grudnia czas jaki pozostał do końca: 72 dni Nick moderatora: ImxAdy serwer: s5 [X3] powód bana: "cheaty" uzasadnienie: Tak samo jak podczas sprawdzania przyznam się od razu, że używałem cheatów tzw. chinola. Nie korzystałem z niego podczas rozgrywki na serwerze s5, na którym grywałem z ekipą. Chciałem zobaczyć jak wygląda świat Hurtworld oczami cheatera. Aby się o tym przekonać wylogowałem się z serwera s5 i przeszedłem do poradnika nagranego przez "Cypiska". Po wszystkim zalogowałem się na serwer s6, aby zobaczyć jak to działa nie psując nikomu gry, ani też sobie. Na serwerze nikogo nie zabiłem ani nikogo nie zrajdowałem, zająłem się exploringiem cheata. Po zabawie, która trwała ok. 15 min znudziła mi się taka gra. Postanowiłem, że usunę go z komputera razem ze wszystkimi wcześniejszymi dowodami, aby nigdzie nie wyszło, że używałem tego cheata. Cała systuacja działa się ok. godziny 12. O 14 byłem już zameldowany na tsie ekipy oraz na serwerze s5 z bez żadnego pliku chinola na komputerze(było jednak troszkę inaczej) uważając, że nikt nie wie, że sprawdzałem taki haniebny sposób gry. Ok. godziny 16 stwierdziliśmy wspólnie, że spróbujemy zrajdować bazę tzw na bambiku na polance żelaza. Jak przyjechaliśmy to 2 minuty później obok bazy, której chcieliśmy zrajdować znalazł się "Ferdek kiepski" z ekipą (bardziej znany jako 7days). Uzanaliśmy to jako przypadek i wróciliśmy do bazy. 20 minut później jak na tsie ekipy pojawiła się większość ekipy postanowiliśmy, że zrajdujemy bazę na bambiku na łuku tzw "podwieszaka". Po 10 minutach 7days stał z ekipą pod bazą, którą rajdowaliśmy przy okazji pisząc do MODa z prośbą o sprawdzenie mnie. Wszystkich w ekipie to zirytowało, że podczas rajdu dzieją się takie rzeczy. Na początku nie zgodzałem się na sprawdzanie, ponieważ nie podobała mi się ta metoda, ponieważ mam dużo osobistych rzeczy na komputerze, których nie chciałbym udostępniać osobom trzecim, lecz jednak uległem z myślą, że nic z cheata nie zostało na moim komputerze. Osobiście uważam, że korzystanie ze wspomagaczy strasznie psuje rozgrywkę i wiem, że od pory wylogowania się z serwera s6 nigdy więcej nie użyję wspomagaczy. w ramach zadośćuczynienia: Tak jak już wcześniej pisałem uważam, że nikomu nie zepsułem rozgrywki, ponieważ na serwerze s6 nikogo nie spotkałem oraz nikogo nie zrajdowałem. Jeżeli bedzię to konieczne mogę udostępnić platformę hw69.pl na swoim facebooku. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...