Jump to content

Minis

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Minis

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Tommy
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Minis

s5 [Odrzucone]Odwołanie od bana.

Rozmawiałem z na teamspeaku, to Matheo sie nie odzywał a Nadia zmienila kanal glosowy. Nie udzielono mi zadnych informacji. Oni zachowali sie nie tak jak powinni a ja tylko chce sobie zagrac na serwerze... Tez popelnilem blad jak oni ale to sie zdarza kazdemu.
  2. Minis

s5 [Odrzucone]Odwołanie od bana.

Dostałem zablokowanie na konto za podejrzenie cheata. Wyłączyłem gre poniewaz nie doczytalem, ze nie mozna bylo to po angielsku. A musialem to zrobic aby pobrac teamvieviera nie zostalem poinformowany na teamspeaku w czas. Przepraszam ale mysle ze zasluguje na jeszcze jedna szanse. W razie jakichkolwiek podejrzen prosze bana.
  3. Twój Nick: DobryChłopak Id konta: (76561199004817416) Data/czas bana: 26.11.2019 Nick Moderatora: Nie wiem Serwery na których masz bana: s5 Powód bana: Nie mam pojęcia, wchodzę rano konto zbanowane. Uzasadnienie: (Nie byłem nawet na serwerze.) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...