Jump to content

EzBanWidzowie

Pener
  • Content Count

202
  • Last visited

• Days Won

10

Everything posted by EzBanWidzowie

1. EzBanWidzowie

legacy (v1) Burza oraz deszcz. V1

Nie no chłopie Ty BURZE chcesz wyłaczyć???? Ty grasz w gre survivalową, a nie jakieś simsy. Ale z Ciebie jest żartowniś.
  2. Usunąć farby (chyba że to zmniejszyliście, nw nie śledziłam ostatnimi czasy), podnieść drop ammo do pompy (na x3 leci więcej nić na x5 XDD), zwiększyć % na deto w skrzynkach, ale zmniejszyć drop z meteoru np do 1 żeby znalezienie deto było możliwe dla każdego, no i standardowo zmniejszenie deto i c4 w vipach. Nie wiem po co ja to pisze po raz 10 ;v
  3. Nie musisz mi tłumaczyć ;v walczę tutaj z wiatrakami od ponad roku i to nic nie daje, takie propozycje są zamykane i chowane pod dywan więc nie ma nawet sensu sobie krwi psuć. Ty chcesz zwiększyć drop deto, a ja próbowałam chociaż zwiększyć drop ammmo do pompy i nic się nie zmieniło, więc nie licz na cud ;v. A tak poza tym jest super, świetnie, nie ma co narzekać 😆😆😆
  4. EzBanWidzowie

s8 [Przyjęte]Amunicja

Broń leży zakurzona bo nie ma do niej ammo + gracze przyzwyczaili się że jest ona zablokowana na innych serwerach z powodu aimbota. W momencie kiedy macie launchera z ac można by podnieść drop ammo i nie zmniejszać wyboru broni w grze gdzie wyboru tak naprawdę nie ma żadnego. Z craftowaniem ammo problemem nie są surowce a czas jaki trzeba poświęcić przy craftingu co w przypadku 'szybkiej akcji' jest problematyczne i prościej wziąć ammo do innej broni.
  5. dokładnie,nie ma co zmieniać chłopaki, jest super, świetnie!
  6. tylko Dałmianka tu brakuje do kompletu 😆

7. nie no nie ma co zmieniac dobrze jest
  8. Nie ma co zmieniać przecież to najlepszy serwer 😉
  9. EzBanWidzowie

Rekrtutacja do |CiugLajf| !!

a lizałgrzejnik bedzie grał?
  10. EzBanWidzowie

legacy (v1) Problem Z dolaczeniem

musisz pobrać ze stronki hw69
  11. a sprawa burz i deszczu nadal bez zmian ;v do usłyszenia w przyszłym roku
  12. Nie po prostu chca grać w gre i nikt im nie bedzie za to płacił
  13. Ale grają bo chcą, a nie dlatego że im ktoś kaze więc z jakiej racji ktoś ma dostawać monety za granie xd
  14. to przesuń s5 na 17 albo 18 i będzie git ale na czwartek to jest poroniony pomysł. Zdechnie jeden z popularniejszych serwerów. Bo ludzie będą w czw wchodzić na s5 pograją i pójdą na s1 w pt i tak zostanie 40 osób w 2 dzień zamiast 80.
  15. Ale s5 to nie jest pierwsza lepsza x15 gdzie każdy wchodzi na 3h pograć i wyjść i czekać do next wipea. Skoro tak to nie widzę głosów na nie ludzi z s1 to niech na s1 będzie wipe w czwartek a na s5 w piątki. i co teraz?
  16. NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE! Największy sens to by miało przesunięcie s5 na 17 np, bo najmniej kombinowania ale pomysl z czwartkiem to najgorsze co można wymyślić. Nikt nie będzie wipea w środku tygodnia zaczynał.
  17. xDDD Zdajesz sobię sprawę z tego że dla graczy to jest ważniejsze niż większość innych rzeczy? Granie z tą burzą i deszczem na zimie jest niemożliwe, a temat jest wałkowany od co najmniej roku.
  18. Nie łudźcie sie. Proszę o to od roku.
  19. No ile razy można pisać że to gra survivalowa?
  20. EzBanWidzowie

s1 ZWIĘKSZENIE DROPU AMMO DO POMPY S1

No właśnie, dobrze mówi. Na x5 to trzeba tylko dropić, w konću gramy w farming simulator. Po co się strzelać, pvp jest dla jakichś nobasków, a z pompy to już w ogóle. Zamiast wybrać jakąś potężną broń jak np pistolet bo do tego to jest ammo że ohoho. Tak w ogóle to po co iść na raida z pompą jak można z łukiem albo dzidą tak naprawdę. Także nie płaczcie tylko dropcie. Bo o to w tej grze chodzi żeby level wbijać za dropienie nie. Od strzelania to macie cs''a, a nie wam się w hurtowrldzie strzelać zachciało. No śmiech na sali.
  21. EzBanWidzowie

s1 ZWIĘKSZENIE DROPU AMMO DO POMPY S1

Nie po co ułatwiac gre. Musisz sobie nadropić nie ma tak łatwo. Co z tego że na x3 leci 2x lepiej Burza też jest okej. Najlepiej to niech będzie cały czas, a nie że raz jest a potem nie ma. Co z tego że podczas deszczu statystyki ubrań się zerują i jest to totalnie bez sensu ale nieważne. Nie ułatwiajmy gry bo tak chcą dwie osoby które ostatni raz na serwerze były 4 lata temu, a na s1 nic nie będziemy zmieniać bo jest to najlepszy serwer na świecie i gra na nim tyle osób. Bez znaczenia że to jedyna x5 ns. Tak tak
  22. Nie po to jest serwer z wipem co 3 tyg żeby go wipeować co 2 czy co tydzień bo 3 czy 4 ekipy tak chcą.
  23. Nie grałam? Mój main nadal stoi na mr
  24. EzBanWidzowie

s1 [Propozycja] Monety za topki

Ale to i tak lipa z tym bo kto i na jakiej podstawie by te bazy oceniał. Tylko dym by z tego był, że a to faworka a to coś tam.
  25. EzBanWidzowie

s1 [Propozycja] Monety za topki

Było juz cos podobnego kiedys ale chyba było średnie zainteresowanie bo z tego co pamietam to nikt baz nie zgłaszał.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...