Jump to content

maister1122

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About maister1122

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    ☛WH☚ Majster
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

16 profile views
  1. maister1122

forum [Przyjęte][odwołanie] ☛WH☚ Majster

Zajebiście nie interesuje mnie czy jest chce wiedzieć czy go zdejmiecie ?
  2. maister1122

Halo Admin daj info co z tym unbanem
  3. maister1122

No nwm możesz przecież sprawdzić czy miałem czy mam espa chyba co ? No to jak z tym banem będzie dostane tego unbana ?
  4. maister1122

Ja mnie takie coś bawi Ale nie jest to chyba powód żeby banować na wszystkie serwery ??
  5. maister1122

powiedziałem że mam espa dla beki i lipa zero dystansu do graczy
  6. maister1122

Twój Nick: Id konta: Twój Nick: ☛WH☚ Majster Id konta: 76561198445790896 Data/czas bana: Nie pamiętam dokładnej daty coś około 7msc temu Nick Moderatora: Nie pamiętam Serwery na których masz bana: Wszystkie v1 Powód bana: Nie podałem steamid 64 Uzasadnienie: Nie jest to taki powód żeby banować na wszystkie serwery v1 W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca)
  7. Można unbana na waszych serwach bo dostałem go za nie podanie steamid bana dostałem perma na wszystkie servery v1
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...