Jump to content

Madani

Kierownik TeamSpeak
  • Content Count

130
  • Last visited

• Days Won

9

Everything posted by Madani

1. Zapoznaj się z regulaminem działu jak i serwera, podanie odrzucam. Dzików na TS nie mamy, chyba że tego dzikusa @!Dark! 🤐
  2. Madani

TeamSpeak - Regulamin

Edytowano punkt z regulaminu: Główne zasady korzystania z hw69.pl: §1. Zakazuje się: podszywania się pod Administratorów oraz używania w nickach nazw grup serwerowych, jeśli się do nich nie należy (np. [Właściciel], [Query], [ROOT], [SSA] [SA], [NA] itd.). §1. Zakazuje się: podszywania się pod Administratorów oraz używania w nickach nazw grup serwerowych, jeśli się do nich nie należy (np. [Właściciel], [Query], [ROOT], [SSA] [SA], [NA] itd.) lub innych nazwy mogących wprowadzać w błąd, bądź być mylnie zinterpretowane jeśli się do nich nie należy.
  3. Madani

ts3 [Odrzucone][TS] <Kubsonnn>

Popraw pisownie, zastanów się nad tym co piszesz up, bo parę zdań nie ma tu kompletnie sensu, jak zrozumiesz o co mi chodzi to może synergicznie dojdziemy do punkty porozumienia i znajdziemy się kiedyś razem w Administracji, odrzucam.
  4. Madani

Administracja Serwerów Hurtworld

@Kampai rezygnuje ze stanowiska Pomocnika TS.
  5. Rekrutacja na Pomocnika TS wciąż otwarta, nie czekaj i złóż podanie. 😙

6. Madani

ts3 [Odrzucone] [TS3] Mtstepkowski23

Gratulacje, zapraszam cię na rekrutacje jutro o godzinie 20:00. Rekrutuje @Nomi .
  7. Madani

[Przyjęte]Współpraca Pikus

Wygląda to mega ciekawie, tym bardziej jak udało by się przywrócić stare liczby wyświetleń. Czekam na jeszcze jeden film z naszej serwerowni. Posiadasz u nas stanowisko nowego helpera więc odezwę się do ciebie na TS'ie w wolnym czasie, pamiętaj o wrzucaniu linków pod filmem do naszego forum, naszej strony i również TS'a.
  8. Madani

@Nomi awansuje na stanowisko Starszego Admina TS.
  9. Madani

ts3 [Odrzucone] [TS3] ciprok

Myślę że pamiętasz za co zostałeś wydalony kilka miesięcy temu, zostanie to w gronie Administracji tak samo jak twoje podanie, Odrzucam.
  10. Madani

TeamSpeak - Tabela Kar

Dodano podpunkt: 14. Nadmierne używanie uprawnień kanałowych ( Kick/Move podchodzące pod spam ).* - Pierwsza Kara : Kick z serwera. - Druga Kara : Ban 30min. - Trzecia Kara : Ban 1h. - Każda następna Kara : Ban -> 1h.
  11. Madani

@Dalmianek rezygnuje ze stanowiska Pomocnika TS.
  12. Madani

Ranga YT/Streamer

Trochę ubolewam nad ilością wyświetleń. Zrób z 2/3 live z naszej serwerowni, wrzuć linki do TS/HW pod streamem i trochę się poreklamuj w miarę możliwości jak na to pozwolą np różne grupy na FB. Jeśli już to zrobisz daj mi znać w prywatnej wiadomości z linkami do skrótów live albo wrzuć je tutaj.
  13. Madani

s1 Fajne muty.

Nie ten dział, pochwały dla Administracji niżej ^.-
  14. Madani

ts3 [Przyjęte] [Odwołanie] BAN TS3 SUMICZKA :D

Przyjmuje odwołanie i liczę na poprawę.
  15. Madani

@Kampai awansował na Helpera HW.
  16. Madani

@Kampai @Dalmianek zostali przyjęci na stanowisko Pomocników TS. @nomi awansował na Admina TS.
  17. Madani

ts3 [Odrzucone][TS3] FaFeLeK

Rekrutacja niepomyślna, spróbuj ponownie za jakiś czas.
  18. Madani

ts3 [Przyjęte][TS3] Kampai

Gratulacje witamy w szeregach Administracji.
  19. Madani

ts3 [Przyjęte][TS3] Dałmianek

Gratulacje witamy w szeregach Administracji.
  20. Madani

@Huczi odchodzi z Administracji TS.
  21. Rekrutacja na Pomocnika TS otwarta, zapraszam.

22. Madani

@FrostyPrasley38 rezygnuje z posady Pomocnika TS.
  23. Madani

s5 [Odrzucone][Helper] Marszol

Gdzie ja ci dupe zawróciłem? wyraziłem swoje zdanie bo mam do tego prawo, zawracasz to mi dupe od wczoraj na FB, odchodziłeś wielki bunt i czego my źle nie robiliśmy, a wracasz z podkulonym ogonem jak byś o wszystkim zapomniał, nie drażnij lwa i nie rzucaj tak mięsem na prawo i lewo bo wystawie szpony ^^
  24. Madani

s5 [Odrzucone][Helper] Marszol

Brak wolnego czasu, nowa nie profesjonalna Administracja z którą naglę chcesz współpracować? Nic się nie zmieniło od czasu kiedy tak bardzo uważałeś że jest tu tragicznie i nie zajdziemy bez starej Administracji dalej, was nie ma a my się trzymamy i to nieźle, burak z brakiem szacunku do wyższej Administracji z podniesionym własnym ego, a o obsmarowanej dupie zarządu nie wspomnę. Totalnie na NIE
  25. Madani

@Pemower zostaje wydalony z Administracji.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...