Jump to content

Life_K69

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Life_K69

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Life_K69

legacy (v1) Rajdowanie/Blokada

Dynamit tak? Który po 20sekundach umożliwi graczowi wytepanie zanim druga osoba przytepa z C4 ,,Także nie rozumiem tego co napisałeś'' chodziło mi aby mozliwość wytepywania była zablokowana zaraz po zaplantowaniu C4 na dany czas czy to 2 czy 3 minut. Dokładnie. I działało by to na zasadzie 2-3 minutek zawieszenia tp czy homa od momentu zaplantowania c4.
  2. Wychodzę z propozycją dodania blokady wytepywania zaraz po zaplantowaniu C4 na brame czy scianę na okres 2-3minut gdyż gracz na chwile obecną może wytepać do momentu aż C4 nie wybuchnie. Jak wiemy, eksplozja jest nałożona na dany obszar, proponuje aby zostało to dodane w strefie czasowej, nie na obszar. Większość osób w jakims stopniu musiałaby wykazać się umiejętnościami czy to w bronieniu bazy czy odbijaniu rajdu.
  3. Life_K69

Rezerwacja klanu HKM

Witam, prosiłbym o rezerwacje klanu :) KLAN: HKM Założyciel: Ch3. hw69.pl Zastępca GUGU☂ hw69.pl
  4. Life_K69

s1 [Odrzucone] [Helper] SPASIBA

Kazdy odbierze to inaczej A co do nicku to: spełnia wymagania w regulaminie a po drugie połowa serwerowni czuje do mnie niesmak bo jestem poprostu lepszy
  5. Nick na forum: Life_K69 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: $pasiba, K69 SteamID: 76561197960287930 Imię: Kuba Wiek: 19 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem Znajomość gry: 10/10 około 4,5tyś godzin Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-6h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Fan Motoryzacji, nolife w hurcika, pracuje jako kierowca wózka widłowego, interesuje mnie również kalistenika. Jestem człowiekiem który słuzy pomocą i na spokojnie wytłumaczy dana rzecz, nie lubie ładu i hamstwa Dlaczego Ty: Ciągłe obrażanie ze strony graczy, chciałbym sie pozbyc tzw nieładu z czatu. Chciałbym zapoznać nowych graczy z grą jak i słuzyć pomocą. Do obowiązkow przykładam sie i regularnie pełnie daną prace
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...