Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/04/2021 in all areas

 1. 1 point
  ·Nick na forum: Pan_Choinek ·Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Perswazyjny_Marek ·SteamID: 76561199122816308 ·Klan/Ekipa w jakiej grasz: duo z ziomkiem ·Imię: Marek ·Wiek: 18 ·Mikrofon: Tak ·Mutacja: Tak ·Znajomość regulaminu: Dobra ·Znajomość gry: 8/10 ·Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 7h dziennie ·Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale wiem, że to się zmieni ·Coś o sobie: Mam na imię Marek. Pochodzę z Wielkopolski, moje hobby to informatyka i motoryzacja. ·Dlaczego Ty: Ponieważ mam duże doświadczenie w Hurtworld mam ok. 2500h i wiem jak się zachować w różnych sytuacjach, jestem spokojny uczciwy i miły. Nie mam problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów. Myślę, że podołam na tej randze, zawsze to jakieś nowe doświadczenie!
 2. 1 point
  Ekipa TWP wylatuje z serwera, EZ
 3. 1 point
  Te TWP to bez podjazdu do każdego...
 4. 1 point
 5. 1 point
  Typ chcę współpracę jak jeszcze nie dawno cała ekipa poleciała za większe pole widzenia XDDD To jakiś żart?
 6. 1 point
  przerobienie pluginu na tp tak oby nie dalo sie tepac z c4 i deto co powiekszylo by rewalizacje na serwerze przez to ze ludzie musieli by przewozic itemy i na rajdy jechac autem
 7. 1 point
  Widzę, że jesteś aktywny na serwie, nie widziałem żadnych wyzwisk z twojej strony. Myślę, że można dać chłopaki szansę. Jestem na tak!
 8. 0 points
  Gdzie ci wszyscy gracze którzy chcą x5 bez tp? Bo widzę tu 5 osób ze 180. ^.- Nikogo nie obchodzą inne serwery, tym bardziej że są martwe. Skomentuje, ale zapominacie że na serwerze grają jeszcze inni, trzech kumpli spropsuje propozycje i mam wszystkim rzucić i lecieć ją wprowadzić bo tak było gdzieś indziej i każdy grał? To jest poważna zmiana i do tego potrzebna by była chociażby ankieta, a nie marne 3 głosy i wielkie pretensje.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...