Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/23/2020 in all areas

 1. 2 points
  Witajcie. W tym poradniku dowiecie się jak sprawdzić swoje steamid64. Wchodzimy na stronę: http://www.vacbanned.com/ Wpisz swój login/link do profilu steam. Kliknij na lupę i pojawi się twoje steamid64.
 2. 2 points
  To nie chodzi o to że nam za ciężko, tylko o to że na serwerze pod tym względem balans leży i kwiczy. Mając vipy 3h po wipe masz 50 c4/deto, nie mając vipów ciężko będzie mieć 50 deto w poniedziałek, a zwłaszcza grając w parę osób bardziej for fun niż jakiegoś tryharda. Poza vipami deto jest tylko w meteorach, a przy 100 osobach na serwerze mając naprawdę skillowy team (top 5 kd serwera) przejęcie meteoru nie jest takie proste.
 3. 1 point
  Proponuje podnieść drop ammo do pompy, jest z tym spory problem gdy się dużo strzela. Najczęściej respi się po 10-9 i dosyć rzadko. Oprócz tego przypominam o problemie z burza/deszczem i proszę o zrobienie czegokolwiek w tym kierunku.
 4. 0 points
  Jak jest wam za cieżko to zawsze do dyspozycji macie x1000 zamiast robic posty czego jest za malo.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...