Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/29/2020 in all areas

 1. 4 points
  Nie ten dział, pochwały dla Administracji niżej ^.-
 2. 2 points
  Dostępny jest prawie o każdej porze, pomoże w każdej sytuacji i odpowie natychmiast
 3. 1 point
  Twój nick: Opiekacz Id konta: 76561198433868284 Data nadania bana: 23.03.2020 Czas jaki pozostał do końca: 54 Dni Nick moderatora: Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Odwołanie płatności Uzasadnienie: Pierw dostałem bana na 14 dni za rzekome lagowanie serwera. Stałem z odro zbijając niesławke, i dostawałem jakieś komunikaty, lecz zignorowałem je ponieważ stałem w miejscu i nic nie robiłem. Następnie rozmawiając z moderatorem Nomi stwierdził że jeżeli ktoś obok mnie lagował serwer i plugin też mnie złapał to mój ban jest jak najbardziej słuszny. Jako że według mnie ten ban był nieuzasadniony, ponieważ tak jak wyżej napisałem nic nie robiłem to złożyłem disupta na paypalu, ponieważ przez to nie mógłbym korzystać z zakupionych dóbr.
 4. 1 point
  Ale korzystałeś. Komunikat mówi wyraźnie, że jeśli będzie ignorowany zakończyć się może banem. Odpowiadasz również za członków ekipy, tym bardziej, że naśmiewałeś się na czacie publicznym z tego co się dzieje. Uczestniczyłeś w tym z pełną świadomością.
 5. 1 point
  Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wygranym! 1 miejsce ESP 2 miejsce WEED Zapraszamy na następne eventy!
 6. 1 point
  Twój nick: (ewentualnie kilka pod jakimi ostatnio grałeś) hurtworld to ściek hw69.pl Id konta: (w zależności SteamId64 dla Hurtworld, albo UniqueId dla Teamspeak) 76561198978616895 Data nadania bana: (nawet przybliżona) nie pamiętam Czas jaki pozostał do końca: ban permamętny Nick moderatora: nie wiadomo Serwery na których masz bana: s1 s2 Powód bana: pisanie na czacie "Naweron daun bodzio king !" Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że powinniśmy uznać te odwołanie) z głupoty napisałem a grałem bez bodzia W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: -
 7. 1 point
  Cała wasza ekipa bez wyjątku reprezentuje sobą poziom niższy niż podłoga, jeden mute nie pomaga to każdy kolejny jest dłuższy Radzę popracować nad zachowaniem zamiast płakać na forum za i tak zbyt łagodną karę, bo w tabeli kar jasno jest napisane BAN do 24 h nakładany gdy znacząco, nieprzerwanie, mimo upomnień, mute, sytuacja się powtarza po skończeniu kary.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Witam miałem ten temat dać do działu dla administracji ale stwierdziłem że powinni też widzieć wszyscy i też wypowiedzieć się pod tym jestem za tym żeby została dodana komenda /kruki /konwój dlaczego ? po to żeby wszyscy wiedzieli kiedy są kruki/konwój napewno przyda się ta komenda bo jej brakuje na serwerach ta komenda nie ma na celu ułatwić gry tylko informować graczy kiedy dany event się odbędzie
 10. 0 points
  Twój nick: p-lyczko Id konta: 76561198377680686 Data nadania bana: Tak ze 2 miesiące temu Czas jaki pozostał do końca: około 25 Nick moderatora: Brak Serwery na których masz bana: Wszystkie Powód bana: skrypty Uzasadnienie: Bardzo żałuje to co zrobiłem i to sie wiecej nie powtórzy przepraszam W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
 11. 0 points
  Nic nie zrobiłeś w celu zadośćuczynienia oraz za wcześnie na ub. Odwołanie odrzucam.
 12. 0 points
  Jakiego screena mam tu załączyć? Jakiego screena mam załączyć to zalącze
 13. 0 points
  zepsułeś wszystko, nie chcemy cie w naszej ekipie
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...