Jump to content

Koresis

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Koresis

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Koresis
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    12h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Koresis

[Odrzucone][odwołanie] Koresis

To samo Ip no to nieźle pojechałeś XD i gdzie niby stwierdziłem że go znam ?
  2. Koresis

[Odrzucone][odwołanie] Koresis

Czyli za to że odpisałem cheaterowi XD mam bana ok Nie brałem od niego żadnych itemów i nie miałem z nim żadnego kontaktu oprócz czatu tekstowego jedyne co robiłem to grałem sobie na spokojnie w hurt worda na waszych serwerach
  3. Koresis 76561198336982228 22.03.2020 89dni Nick moderatora: S5 Brak Robiłem sobie brońke dokładniej łuk myśliwski i wywaliło mnie to trochę śmieszne bo akurat był rajd na moją bazę Proszę o rozważenie wniosku W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Przykładowo: reklama na jakimś FanPage, Instagram, Grupa, YT (kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni), czy inna ciekawa i użyteczna praca)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...