Jump to content

KODI

User
  • Content Count

42
  • Last visited

• Days Won

1

KODI last won the day on February 3

KODI had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutralny

About KODI

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    |G★K| ★KODI★
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Kontakt

• Inne
    dc

Recent Profile Visitors

380 profile views
  1. Twój nick: |G★K| ★KODI★ Id konta: 76561198404253138 Data nadania bana: 2lata temu? Nie pamiętam dokładnie Czas jaki pozostał do końca: około rok? nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie Nick moderatora: Nie pamiętam :< Serwery na których masz bana: wszystkie Powód bana: esp Uzasadnienie: Kiedyś w tą grę grałem tryhard'em,dropiłem,robiłem nocki,teraz nie zależy mi na tym żeby zabić kogoś na ''espie'' i wręcz przeciwnie uważam,że jest to wręcz głupie niszczyć komuś grę.Przypominam,że jestem po prawie 2letniej przerwie od hurtworlda i przez ten czas bardzo mocno się zmieniłem jak i ta gra czyli jednym slowem przeszedłem Pozytywną resocjalizację.Propo jakiś,,MultiKont'' To L0rd jest to konto kolegi z którym trzymam do dziś,a reszta jak również ze szkołą się zmieniła ;D Na tych kontach może pokazywać moje ip bo graliśmy na 1ip w 1domu.(odsiedziałem prawie 70% bana) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Napewno pojawiłyby się jakieś odcinki z serwera w pozytywnym sensie, oczywiście wiem,że liczy się co zrobiłem a nie co zrobiłbym więc np zrobiłem reklamę na discordzie gdzie jest 300osób(screenshot poniżej przepraszam,że takie wycięte ale nie chcę pokazywać wiadomosci innych graczy) Pozdrawiam (z góry autoryzuję,że może mi jakiś admin sprawdzić komputer i mnie sprawdzać po ub) Dodam jeszcze,że często pomagałem graczom nowym np jak prosili żeby im auto obrócić albo jakąś pierwszą baze zbudować piszę o tym bo to działanie na lepszą korzyść serwera tak naprawdę,więcej graczy zostanie
  2. KODI

s1 [Odrzucone]odwołanie

Pominałeś W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Przykładowo: reklama na jakimś FanPage, Instagram, Grupa, YT (kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni), czy inna ciekawa i użyteczna praca)
  3. KODI

s1 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Zastosuj się do wzoru
  4. ktoś mu się włamał na konto?jakieś potwierdzenie,że nie posiada wspomagaczy?
  5. No dobrze to samo ip bo w 1mieszkaniu
  6. L0rd hw69.pl 76561198395992296 to akurat znajomy z którym mam kontakt do dziś i może to potwierdzic, 3kolegów z technikum pamiętam wtedy nawet że ktoś chyba Dominik dostał bana za niby multikonto ale nawet nie wchodzilismy na ts3 bo nam sie grac odechcialo
  7. KODI

Jak umarło 1000 chomików :D

46 chomik umarł z samotności
  8. Bany może i nie ale mute'y JAK JUŻ
  9. Zrozumcie w hurtworlda już nie będzie grało więcej niż 1500osób dziennie gra może po 1200+/-.Zamknięcie serwerów jest bez sensu z powodu,że nikomu nie dogodzisz i ktoś musi ucierpieć np;ktoś nie będzie mógł grać na x1000 i będzie zmuszony do gry na x15.
  10. KODI

s1 [Odrzucone]ODWOŁANIE

yyyy ahaa
  11. To nadal jest multikonto, trzeba było nie być dociekliwym tylko sie skontaktować z administracją 😜
  12. KODI

Jak umarło 1000 chomików :D

44 Chomik spadł z dywanu
  13. zawsze mozna pomiedzy przeklenstwem spacje dać
  14. Jest to dosyć możliwe,że się pomyliłem i dostałem tylko na 1serwerze
  15. Jeżeli dobrze pamiętam nie było to raczej fizycznie możliwe bo nie miałem wtedy internetu ze zmiennym ip
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...