Jump to content

KODI

User
  • Content Count

65
  • Last visited

• Days Won

1

KODI last won the day on February 3

KODI had the most liked content!

Community Reputation

14 Przyjazny

About KODI

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    |G★K| ★KODI★
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Kontakt

• Inne
    dc

Recent Profile Visitors

544 profile views
  1. KODI

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

zakaz sklejanych tylko na x5
  2. KODI

Jak umarło 1000 chomików :D

52 chomik zdechł razem z rodziną 6chomikową bo przyjechała czarna wołga i ich zabrała
  3. KODI

Wyrazy na ostatnią litere.

Atrapa
  4. KODI

Nanodron
  5. KODI

Opalenica
  6. KODI

Rambert
  7. KODI

Ark Survival Evolved

spoko tylko nie umiem w to grać
  8. KODI

Ryba
  9. Po wygraniu wipe przez ekipe |G★K| na x1000 praktycznie nie ma co rajdować,są same nudy jedyne co zostaje to chodzenie i budowanie sklejanych a potem ich pikanie.Mamy 800deto i jakoś 200c4 nawet nikomu sie tego składać nie chce.Ilość osób świadczy nawet o tym,że wipe dobiegł końca Najlepiej jakby już wipe odbył sie w czwartek o 16:00 (09.04.2020)
  10. KODI

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Pablo Hw69.pl

Skoro to pierwszy taki wybryk,jestem za ub
  11. Jak na moje na x1000 powinnien być dozwolony każdy styl budowy,x15 może też a mniejsze dropy mogą te sklejany być wyłączone
  12. jak dla mnie szybkie przepalanie powinno zostac/Teorytycznie nie problem nad kominkiem schowek postawić
  13. KODI

s6 Antybunnyhop

1. Tak naprawione 2. Dobrze ale po jakimś czasie ustępuje a nie całą mape trzeba chodzić z połamaną nogą albo sie killac co chwile w totemie,Pozatym ja sie już boję klikać spacje na górkach
  14. Przepalanie zielonym zawsze mozna przeczekac i zacząc rajd
  15. nie po to zostało wymyślone żeby to teraz wywalać z gry, Jestem przeciw
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...