Jump to content

KODI

User
  • Content Count

53
  • Last visited

• Days Won

1

KODI last won the day on February 3

KODI had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralny

About KODI

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    |G★K| ★KODI★
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Kontakt

• Inne
    dc

Recent Profile Visitors

431 profile views
  1. KODI

s6 Antybunnyhop

1. Tak naprawione 2. Dobrze ale po jakimś czasie ustępuje a nie całą mape trzeba chodzić z połamaną nogą albo sie killac co chwile w totemie,Pozatym ja sie już boję klikać spacje na górkach
  2. Przepalanie zielonym zawsze mozna przeczekac i zacząc rajd
  3. nie po to zostało wymyślone żeby to teraz wywalać z gry, Jestem przeciw
  4. Nie muszę za dużo o tym mówić ale poprostu tragedia...Gdzie sie nie jest np jedzie sie autem i kliknie pare razy spacje to czlowieka zabija.Nie mówiac o bh z górki po który mamy permanentnie złamaną nogę. Jak na moje powinno to zostać usunięte/DOBRZE poprawione
  5. Dziękuję ❤️ Nauczyłem i to bardzo dużo
  6. Dzięki,Odwołanie chyba nie było po nadaniu bana od razu pisane
  7. Twój nick: |G★K|♆KODI♆ Id konta: 76561198404253138 Data nadania bana: Powiedzmy 2lata temu? Czas jaki pozostał do końca: perm Nick moderatora: nie pamiętam nawet Serwery na których masz bana: wszystkie Powód bana: esp Uzasadnienie: Przez okres 2lat po długiej resocjalizacji. Stwierdzam iż owszem było to głupie zachowanie z mojej strony i nie zamierzam udawać,ze to co robilem bylo spoko, poniewaz inni gracze przeze mnie cierpieli.teraz chcę aby hurtworld v1 ożył i powrócił do życia.Myślę,że dość długo odczekałem karę i proszę o rozpatrzenie zanim nas wszystkich niestety zabije koronawirus,Dodam,że nie zamierzam używać nielegalnych wspomagaczy ;d (Błędy dzieciństwa tzw) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Dowody w załączniku poniżej ^^ Pozdrawiam całą administrację nawet tą którą z którą nie za bardzo się lubimy
  8. KODI

Zabawa X czy Y

Herbata Zrobić tatuaż na twarzy i mieć go całe życie czy mieć 40innych tatuaży ale nie na twarzy
  9. KODI

Zabawa X czy Y

Mięta Sól czy pieprz
  10. KODI

Jak umarło 1000 chomików :D

48 umarł z głodu bo jego właścicielka była gruba i nie dawała mu jeść
  11. Twój nick: |G★K| ★KODI★ Id konta: 76561198404253138 Data nadania bana: 2lata temu? Nie pamiętam dokładnie Czas jaki pozostał do końca: około rok? nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie Nick moderatora: Nie pamiętam :< Serwery na których masz bana: wszystkie Powód bana: esp Uzasadnienie: Kiedyś w tą grę grałem tryhard'em,dropiłem,robiłem nocki,teraz nie zależy mi na tym żeby zabić kogoś na ''espie'' i wręcz przeciwnie uważam,że jest to wręcz głupie niszczyć komuś grę.Przypominam,że jestem po prawie 2letniej przerwie od hurtworlda i przez ten czas bardzo mocno się zmieniłem jak i ta gra czyli jednym slowem przeszedłem Pozytywną resocjalizację.Propo jakiś,,MultiKont'' To L0rd jest to konto kolegi z którym trzymam do dziś,a reszta jak również ze szkołą się zmieniła ;D Na tych kontach może pokazywać moje ip bo graliśmy na 1ip w 1domu.(odsiedziałem prawie 70% bana) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Napewno pojawiłyby się jakieś odcinki z serwera w pozytywnym sensie, oczywiście wiem,że liczy się co zrobiłem a nie co zrobiłbym więc np zrobiłem reklamę na discordzie gdzie jest 300osób(screenshot poniżej przepraszam,że takie wycięte ale nie chcę pokazywać wiadomosci innych graczy) Pozdrawiam (z góry autoryzuję,że może mi jakiś admin sprawdzić komputer i mnie sprawdzać po ub) Dodam jeszcze,że często pomagałem graczom nowym np jak prosili żeby im auto obrócić albo jakąś pierwszą baze zbudować piszę o tym bo to działanie na lepszą korzyść serwera tak naprawdę,więcej graczy zostanie
  12. KODI

s1 [Odrzucone]odwołanie

Pominałeś W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Przykładowo: reklama na jakimś FanPage, Instagram, Grupa, YT (kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni), czy inna ciekawa i użyteczna praca)
  13. KODI

s1 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Zastosuj się do wzoru
  14. ktoś mu się włamał na konto?jakieś potwierdzenie,że nie posiada wspomagaczy?
  15. No dobrze to samo ip bo w 1mieszkaniu
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...