Jump to content

KamiloFskYY

User
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

2

KamiloFskYY last won the day on November 1 2019

KamiloFskYY had the most liked content!

Community Reputation

11 Przyjazny

About KamiloFskYY

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój Nick: KamiloFskYY *Metalshit* Id konta: 76561198434343941 Data/czas bana: 365: Dostałem prawdopodobnie w połowie października Nick Moderatora: Incognito Powód bana: CHEATOWANIE Uzasadnienie:Witam w tą piękną sobotę. Jako, iż nadchodzą Święta Bożego Narodzenia i jest adwent każdy ma jakieś postanowienia i te małe, i te duże, lecz moim postanowieniem na tę Święta jest uczciwe granie w komputer. Po długim czasie zastanowienia się postanowiłem, że już nigdy nie użyje wspomagaczy. Jako, iż jestem stałym członkiem tego pięknego serwera, długo na nim grałem i chce dalej, lecz moja intuicja podkusiła mnie żebym zainstalował cheaty. Przysięgam, że to się nigdy nie powtórzy, oraz chcialem przeprosić wszystkie osoby, na których wywarłem złe wrażenie grając na wspomagaczach i utrudniając im rozgrywke. Z całego mojego małego serduszka bijącego chciałem przeprosić całą administracje HW69 za moje złe czyny. Przysięgam moje poprawienie się. Wesołych Świąt! W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Przysięgam, że w swoim czasie postaram się prowadzić kanał na yt, żeby nagrywać filmy z serwera.
  2. Twój Nick: KamiloFskYY *Metalshit* Id konta: 76561198434343941 Data/czas bana: 365 *PERM* Nick Moderatora: Incognito Powód bana: CHEATOWANIE Uzasadnienie: Dobry wieczór. Myśle, że ten ban był słuszny, ponieważ zrozumiałem, że po tak krótkim czasie granie na wspomagaczach jest bez sensu. Myślę, że odczekałem wystarczająco czasu jak na swoją kare, ponieważ chciałbym sobie pograć. W moim imieniu Bardzo chciałem Bardzo przeprosić Całą Administrację serwera HW69.PL. Obiecuję poprawe i nigdy się już to nie powtórzy. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: .
  3. Twój Nick: KamiloFskYY *Metalshit* Id konta: 76561198434343941 Data/czas bana: 365 *PERM* Nick Moderatora: Incognito Powód bana: CHEATOWANIE Uzasadnienie: Dobry wieczór. Myśle, że ten ban był słuszny, ponieważ zrozumiałem, że po tak krótkim czasie granie na wspomagaczach jest bez sensu. W moim imieniu Bardzo chciałem Bardzo przeprosić Całą Administrację serwera HW69.PL. Obiecuję poprawe i nigdy się już to nie powtórzy. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: .
  4. Chcę pochwalić Matheo/Incognito i Cyka Blyat, ponieważ zmniejszyli bana dla kolegi i dziękujemy za szybką reakcję ze strony modów/helperów. Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam :DD EKIPA FEST Pozdrawiam 🐀
  5. KamiloFskYY

Podziękowanie za EVENT

Fajny event zorganizowaliście, spoko nagrody i wszystko było na miejscu. Przynajmniej nie było nudów na serwerze. Tylko sie pucujcie od bazy naszej :DD /// FEST
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...