Jump to content

Jakubcbr125

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Jakubcbr125

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Jakubcbr125

s5 [Odrzucone][Odwołanie] <Białek>

Nie mialem wywalone tylko myslalem ze to jest reklama A z tego co sie orientuje to sie nie wylogowalem bylem caly czas na serwerze wiec nie powinienem dostac bana na 369 tylko na 7. Czysta zlosliwosc nie mogles tepnac i powiedziec ze trzeba wejsc na ts. W regulaminie nie jest nic napisane ze sa sprawdzania na ts. Nie jest tez okreslone w jaki sposob przebiegaja.
  2. Jakubcbr125

s5 [Odrzucone][Odwołanie] <Białek>

A dobra to chodzi o to co na czacie wyskakiwala nazwa ts?
  3. Twój Nick: Białek Id konta: https://steamcommunity.com/profiles/76561198382463961/ Data/czas bana: 06.11.2019/okolo 23.30 Nick Moderatora: nie wiem Powód bana: nie wiem ale jest na 369 dni. Nikt mnie nawet nie sprawdzał Uzasadnienie:Stałem na zimie na małych hangarach nedaleko mojej bazy biłem auta kluczem do pojazdów i nagle mnie wywaliło z serwera i było napisane że ban na 369dni .Gram sobie sam nic nie raiduję. Podczas 2 dniowej rozgrywki zabiłem około 5 osób (były z łukami) samochodem rozjechałem ze 4. Gdyby nie to że nic nie zrobiłem i spędziłem ponad 10h i zbudowałem fajną bazę to bym miał w nosie tego bana, ale trochę szkoda tyle czasu na marne. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: nic nie zrobiłem więc myśle że ta kwestia jest zbędna.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...