Jump to content
GreeQ

s1 Jak VAC'i traktują ekipę...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Pikushw
      Nick na forum: Pikushw Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ★PIKA★ Pikus HW69.PL SteamID: 76561198405720951 Klan/Ekipa w jakiej grasz: FIAT Imię: Sebastian Wiek:  23 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: Znajomość gry oceniam na 10/10 gram od paru lat , w kilka lat wstecz to nałogowo gdzie miałem kupe czasu 😆 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  różnie ponieważ pracuje na "brygady" więc wiadomo ten czas się zmienia. Ale codziennie po pare h spędzam, no chyba ze jestem padnięty po pracy to wtedy wiadomo Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Tak pełniłem, helpera i moda Coś o sobie: Mam na imię Sebastian ;D. Interesuje się motoryzacją , czekam na moje 24 lata i robię od razu prawko na sciga jest to moje marzenie ; ) Dlaczego Ty: Ponieważ potrzebne jest wsparcie na s1 z tego co widzę bardzo często godzinami późnymi gdzie nikogo wtedy nie ma a ja często po nocach siedzę jeżeli mam taką możliwość. Staram się często pomagać tym co są nowi co potrzebują tych prostych rzeczy się dowiedzieć bo innych to smieszy ale każdy z nas kiedyś  zaczynał.  Wiadomo , że nie jestem ideałem i zawsze gdzieś tam jakieś błędy popełniam jak każdy z nas bo jesteśmy tylko ludźmi , ale umiem się do tego przyznać i nie mam z tym problemu , że coś zrobiłem źle i będę się fochać. Wyciągam z tego wnioski i poprawiam to jak tylko się da ; )
    • By Pikushw
      Witam. Dopiero teraz zauważyłem , że ranking jest bo jest.
      A może by tak zrobić coś , że za top 1  była by jakaś nagroda ? nie mówię o nie wiadomo, ale jakaś drobna nagroda
      Bo często ludzie się nie strzelają bo się boją niesławki a tak to by była motywacja do lepszej rozgrywki więcej by się działo

Lub za top 1 jakieś wyróżnienie w nicku to by była spoko nagroda. Inny kolor , jakiś tag "Top1"

Co o tym sądzicie ?
    • By HennyS
      Twój Nick:  !HennyS Id konta: 76561198279057016 Data/czas bana: 31.05.2019 Nick Moderatora: wiadomość na czacie , Powód bana: Wiadomość na czacie treścią "NAWERON DAUN, BODZIO KING!" Uzasadnienie: Według mnie zostałem zbanowany ponieważ napisałem raz na czacie "NAWERON DAUN, BODZIO KING!" , i jak to zostało mi wytłumaczone przez administracje jest to wiadomość zawarta w cheacie , podczas jego posiadania zostaje ona wysyłana na czacie .  Można sprawdzić w logach , że zostało to wysłem przezemnie raz i to nie z żadnego skryptu tylko było pisane , mogę udostępnić ekran i można sprawdzić że nie posiadam tego na komputerze .Zostało to wysłane tylko i wyłącznie w celu strolowania czatu ( na samym początku wipe ) . Ban był nadany rok temu , mogę byc pod stałym nadzorem :d   W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Należący do mnie server discord , namówiłem moją starą ekipe do zagrania w hw , gram na hw69 już bardzo długo i nie miałem nigdy żadnego bana . Mogę jeszcze udostępnić link do forum na moim prywatnym fb . 
    • By TomaszWywrota
      Witam mam taki problem z limitem budowy https://prnt.sc/rtdid0
      Scianek i płotków mega duzo nie jest  na młotku mam miejsce a jest informacja o full limicie
    • By onlyyyAdik
      Twój nick: onlyyyAdik
      Id konta: 76561198307898207
      Data nadania bana: Nie pamiętam 
      Czas jaki pozostał do końca: 30 dni
      Nick moderatora:  Nomi 
      Serwery na których masz bana:  s1
      Powód bana: Sprawwdzenie
      Uzasadnienie: Dostałem nie słusznie bana ponieważ nie gram na żadnych "cheatach" i po prostu poszedłem do sprawdzenia i moderator (Nomi) kazał mi pobrać "TeamViewier'a " to pobieram i potrzebowałem hasło, bo to nie moje konto ino brata, a wtedy brat był w pracy. I chciałbym unbana .
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: https://prnt.sc/rt69i0
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...