Jump to content
  • 1
Av1z0

s8 Ikona nad kolegami z klanu.

Question

1.Wstęp

Witam od kilku dni zastanawiałem się nad zaproponowaniem serwerowni bardzo prostego w obsłudze (przez graczy) skryptu.

Sam skrypt miałby działać na zasadzie, że gracz który chce widzieć gdzie znajduje się jego kolega z klanu wpisuje komendę /show clan.

Po wpisaniu wyskakują ikony nad głowami kolegów (przykład poniżej) i widać je na całej mapie (Można również dodać odstęp w metrach do kolegów).

Q: No dobrze ale komu jest to w ogóle potrzebne ?

A: Wiele graczy narzekało na to, że podczas rajdów zabijają się i mega im to przeszkadza podczas rozgrywki

Q: Ale przecież to bez sensu będą spadać fps-y...

A: Tak jak najbardziej dlatego serwer nie będzie wymuszał na was dodatkowej presji i macie prawo wyboru pod komendą /show clan

2.Zasada działania i przykłady

Samo działanie zasobu mogłoby opierać się w sposób podobny do cs:go. W tej grze akurat jest to rozwiązane na zasadzie, że widać całe nicki graczy również przez ściany ale sama ikona pistoletu przykładowo 941367093_gun-2-16(1).png.3749dc75ea5d11899924fb98772af60d.png była by lepsza moim skromnym zdaniem.

Ponadto pomagałoby to członkom teamu zlokalizować swoich kolegów co przeniosło by się na delikatne urozmaicenie rozgrywki.

Zapraszam do oceny autorskiego pomysłu zachęcam do ocen pozytywnych jak i negatywnych jeśli takie będą. 

arrow-213-16.png.0feb7c9237707c5f7f6e90b88643930a.pngPoniżej zamieszczam przykładowe fotkiarrow-213-16.png.c3251e3c7846a84115c9c543a48c63e7.png

Spoiler

dupa.thumb.png.923f2e8b91f500aa85a5db8539410575.png

Spoiler

dupa_2.png.d891491313e5e346afa3bd7daf8c00d0.png

Źródła:

screeny z gry: https://hurtworld.fandom.com/wiki/Screenshots

ikonka: https://www.iconsdb.com/custom-color/gun-2-icon.html

Edited by Av1z0
  • Like 1

3 answers to this question

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By lysy31242
      Nick na forum: Marek
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marek hw69.pl
      SteamID: 76561199002322321
      Klan/Ekipa w jakiej grasz: DARO
      Imię: Marek
      Mikrofon: Posiadam 
      Mutacja: Tak
      Znajomość regulaminu: 9/10
      Znajomość gry: 9/10 (3100h)
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu 6-11h, weekendy zaleza od pracy
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Nie ale bardzo szybko się uczę i chciałbym spróbować 
      Coś o sobie: Mam na Imię Marek . Interesuje się wszystkim po trochu. Jestem w technikum na kierunku mechatronik, pracuje w gastronomii i uczęszczałem do szkoły muzycznej, wolnymi chwilami czesto gram w hurtworlda ze znajmomymi.
      Dlaczego Ty: Od półtora roku gram z ekipa na S8 i widze ,że gracze wobec siebie są bardzo wulgarni i potrzebuja osoby ,która ich trochę przypilnuje, zawsze jestem pierwszy badź drugi w rankingu online więc nie bedzię problemu z godzinami na serwerze.

• By Macuk
      Nick na forum: Macuk Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Macuk hw69.pl SteamID: 76561198284069957 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG Imię: Krystian Wiek: 20 Mikrofon: Posiadam  Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 (2600h) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Głównie to w godzinach popołudniowych i wieczornych, około 3 do 6 h dziennie czasem więcej  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywiście że tak i to przez dłuższy okres czasu na tej serwerowni Coś o sobie: Mam na Imię Krystian. Interesuje się motoryzacją oraz grami komputerowymi. Skończyłem właśnie szkołę o kierunku Mechanika samochodowego, w wolnym czasie gram lub spędzam czas ze znajomymi.
      Dlaczego Ty: Od dłuższego czasu poświęcam sporo czasu na granie na HW69 na różnych serwerach i postanowiłem że ,,ośedle'' się na S8, zauważyłem że sporo graczy tutaj się wyzywa i często padają pytania na cazcie dotyczące gry i rzadko kiedy te osoby dostają rozsądną osobę, więc chciał bym pomagać graczom na serwerze i nie tylko, między innymi Centrum pomocy jak i Forum. Drugim możliwe acz kolwiek nie wiem istotnym powodem jest to że iż już pełniłem tę funkcję i sądzę że radziłem sobie dość dobrze.
    • By Epandas_3rico
      Mam jakiś problem z połączeniem do serwera chodzi o jakąś autoryzacje.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...