Jump to content
MrQoodaq

s8 [Helper s8] ☜Elfiker☞ hw69.pl

Recommended Posts

• Nick na forum:  MrQoodaq
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☜Elfiker☞ hw69.pl
  • SteamID:76561198352646279
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz:  Q10
  • Imię:  Kacper
  • Mikrofon:  Posiadam
  • Mutacja:  Tak
  • Znajomość regulaminu:  5/10 wydrukowałem i mam obok biurka :D uczę się żeby było 10/10 ❤️ 
  • Znajomość gry:  9/10
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  Spędzam dziennie od 5-10 do 12 godzin ❤️
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie :/ Ale jak bym się dostał dał bym w tą role całe serce ❤️ 
  • Coś o sobie: Nazywam się kacper spędzam na serverze dużo czasu i marze żeby być adminem na serverze który jest moim drugim domem ❤️ Staram się już pilnować czat ❤️ 
  • Dlaczego Ty:  Ponieważ spędzam dużo czasu i miał bym oko co się dzieje na serverze ❤️ i powoli pilnuje czat zwracam uwagę na słowa ❤️ i kulturę na czacie :D
Edited by MrQoodaq

-Nazwij poprawnie temat
-Jakoś mało się rozpisałeś

-Słaba znajomość regulaminu
Nie przekonuje mnie te podanie, więc jestem na nie

• Sad 1

-troszkę słabo rozwinięte podanie

-znajomość regulaminu taka hm średnia

+w porządku osóbka

+znajomość gry

niestety jak na chwilę  obecną jestem na nie

może popraw podanie i tak jak napisał ImxAdy nazwij je poprawnie

• Sad 1

Zapraszam do wypowiedz GRACZY grających z Tobą na serwerze. :)

W dniu 26.03.2020 o 14:12, ImxAdy napisał:

-Nazwij poprawnie temat
-Jakoś mało się rozpisałeś
Jestem na Nie

A gdzie jest uzasadnienie?

Bo to raczej nie wpływa na całokształt jego zachowania?

W dniu 26.03.2020 o 23:29, EymiAyame napisał:

-troszkę słabo rozwinięte podanie

-znajomość regulaminu taka hm średnia

+w porządku osóbka

+znajomość gry

niestety jak na chwilę  obecną jestem na nie

może popraw podanie i tak jak napisał ImxAdy nazwij je poprawnie

Po dłuższym namyśle jestem na Tak :D

• Thanks 1

Nie mogłem grać praca zmusiła do wolnego od gierek :/ Od dziś jestem ;) 

Edited by MrQoodaq
  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By reqjux
      Witam,
      Twój nick: Asterix hw69.pl
      Id konta: 76561197982654533
      Data nadania bana: 08.04.2020
      Czas jaki pozostał do końca: 29 dni
      Nick moderatora:  nie wiem
      Serwery na których masz bana: s8
      Powód bana:  Ukrywanie cheatera i używanie cheata Uzasadnienie: Dostałem  bana gdy byłem offline na serwerze za ukrywanie i uzywanie cheata bez sprawdzenia i odezwania się do mnie dostałem bana gdy ja nic nie uzywałem  i nikogo nie ukrywałem.
    • By xlkubus
      Nick na forum: SrajTasemka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: SrajTasemka hw69.pl SteamID: 76561199034246121 Klan/Ekipa w jakiej grasz: FURY Imię: Jakub  Wiek: 17 za 3 mies 18 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: Wystarczająca Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dziennie moge duzo poswiecic na granie w hw , a dodatkowo jest teraz koronawirus wiec caly dzien czasem noc Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak kiedys na serwerze biggames.pl  Coś o sobie: Siemka mam na imie jakub  mam 17 lat jestem aktywnym graczem tej serwerowni i gram na serwerze s8 moje hooby to pilka nożna, ręczna, koszykowka,  Dlaczego Ty: Ze względów każdemu wiadomych ,chcialbym uczestniczym w przywroceniu tej grze 2 życia ponieważ 1 stracila, dzieki koronawirusowi do gry wraca duzo osob ale tez duzo  ktore graja na espie i chce wspomoc administracje hw69.
    • By SeNtEs
      Nick na forum: SeNtEs Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: SeNtEs SteamID: 76561199034246121 Klan/Ekipa w jakiej grasz: HEHE Imię: Bartek Wiek: 21 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: Do nauczenia Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-4h dziennie może więcej  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Helper na serwerowni PolskiHurtworld,moderator,admin w Minecraft Coś o sobie: Cześć mam na imię Bartek.W hurta gram od okolo 3 Lat,na różnych serwerowniach.Wieku nie muszę podawać bo jest powyżej :).Bylem moderatorem oraz adminem nie tylko w hurtcie.Interesuje sie muzyką,grami.Kultura osobista oraz ortografia na wysokim poziomie :).Lubię pomagać graczom oraz ich karać co jest zrozumiałe  Ostatnimi czasy jest coraz większa patologia na serwerze  wiec miedzy innymi dlatego chce byc helperem  Dlaczego Ty: Ze względu na wiek oraz kulture osobistą,posiadam doświadczenie oraz jestem zaangażowany 
    • By DildoS
      Twój nick: BloodY//GOD
      Id konta: 76561198844808390
      Nick moderatora: nie jestem w stanie podac
      Servery na których masz bana: wszystkie v1
      Powód bana: nie jestem w stanie podać
      Uzasadnienie: Odkupiłem konto i komputer od brata, naszła mnie chęć na zagranie w hurta aczkolwiek zauważyłem że na waszej serwerowni nie pogram:/ 
      W ramach zadośćuczynienia/naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Jako zadośćuczynienie  zareklamowałem serwerownie oraz moę wpłacić jakiś grosik

• By czabro
      twój nick : makep | hw69.pl ,
      IDkonta :76561198451216515 ,
      data nadania bana : 2020-03-31,
      czas jaki pozostał do końca: 33dni ,
      nick moderatora : nie podany,
      serwer na którym masz bana:s8,
      powód bana: sprawdzanie,uzasadnienie: nie powinienem mieć bana bo próbowałem wbic na s8 z 3500 razy i nagle mam napisane że mam bana na 33dni za nic, nawet nie wbiłem na serwer
      a wcześniej nie byłem sprawdzany
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...