Jump to content
Macuk

s5 [Helper] Macuk

Recommended Posts

• Nick na forum: Macuk
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Macuk hw69.pl, Macuk
  • SteamID: 76561198284069957
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG
  • Imię: Krystian
  • Mikrofon: Posiadam
  • Mutacja: Przeszedłem
  • Znajomość regulaminu: 9/10
  • Znajomość gry: 9/10
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Głównie noce i wieczory od 2 do 5/6h w weekendy więcej 
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Owszem pełniłem, doskonale wiem z czym to się je i na czym to polega
  • Coś o sobie: Nazywam się Krystian, zamieszuję w województwie zachodzniopomorskim w niewielkiej wsi. Interesuję się samochodami, mechaniką oraz grami. Chodzę do szkoły zawodowej. W wolnym czasie gram lub grzebie przy mej Perełeczce :)
  • Dlaczego Ty: Uważam że Mógł bym wrócić na stanowisko Helpera ponieważ wiele czasu poświęciłem tej serwerowni jak i uwagi na forum. Jeśli chodzi o ostatnie dni to dopiero wróciłem do HW po sporej przerwie i mam zamiar zostać na dłużej. 
  • Like 1
  • Not sure if trolling or stupid 2
  • Do not like it 4

Najpierw pograj z miesiąc i złóż podanie a nie ledwo wróciłeś i już piszesz. Nie kojarzę Cię i brak aktywności na minus, reszta na plus, jestem chwilowo na nie.

• Haha 2
  • Do not like it 1

4 godziny temu, Marihuaninem napisał:

Najpierw pograj z miesiąc i złóż podanie a nie ledwo wróciłeś i już piszesz. Nie kojarzę Cię i brak aktywności na minus, reszta na plus, jestem chwilowo na nie.

Owszem. Zgadze się z twoja opinia aczkolwiek ja w dzień mało będę bywac, głównie po godzinie 22/23. Może mało to ma do rzeczy ale administracja wyżej wie jak dużo czasu byłem w stanie poświęcić dla serwera. 

• Like 3

Polecam bardzo miły gracz pomógł mi zbudować klite ❤️❤️ 

• Like 1

W dniu 1.09.2021 o 22:21, Macuk napisał:

Owszem. Zgadze się z twoja opinia aczkolwiek ja w dzień mało będę bywac, głównie po godzinie 22/23. Może mało to ma do rzeczy ale administracja wyżej wie jak dużo czasu byłem w stanie poświęcić dla serwera. 

dużo czasu hahahahaha matheo ci ogarnął moda i wbijałeś godzine na serwer zeby kogoś zmutować tylko, na nie

• Like 1
  • Do not like it 1

będe szczery do bólu jak mało kiedy ale server s5 który w ostatnim czasie zyskał duża popularnosc jesli chodzi o gre w hurtworlda a helperzy chuja robią grzesia aby pare razy widziałem moze 1 raz w ciągu miesiąca na s5 a dzieja sie rzeczy nie do ojebania każdy aby ci matke chce wyzywac albo mówic ze jestes jebanym pedałem. zgaduje ze mój głos sie mało będzie liczyc poniewaz bardzo długi czas grałem z macukiem ale pisze zeby każdy wiedział jak jest i chcaiłbym abyscie bardzo dobrze przemysleli oczywiescie jestm za tym aby macuk dołączył jako helper na s5

• Like 1

Jak nie on to ja idę na helpera 😂

Ja pokaże ludzia jak za starych czasów co to regulamin 🔥Pamiętajcie co było przeszłością jest przeszłością nie wraca się do tego. 

Edited by Marszol
  • Like 1

18 godzin temu, RAGEQUITER napisał:

będe szczery do bólu jak mało kiedy ale server s5 który w ostatnim czasie zyskał duża popularnosc jesli chodzi o gre w hurtworlda a helperzy chuja robią grzesia aby pare razy widziałem moze 1 raz w ciągu miesiąca na s5 a dzieja sie rzeczy nie do ojebania każdy aby ci matke chce wyzywac albo mówic ze jestes jebanym pedałem. zgaduje ze mój głos sie mało będzie liczyc poniewaz bardzo długi czas grałem z macukiem ale pisze zeby każdy wiedział jak jest i chcaiłbym abyscie bardzo dobrze przemysleli oczywiescie jestm za tym aby macuk dołączył jako helper na s5

z tym sie zgodzę że to co się tam dzieje jest nie do pojęcia i przydałby sie jakiś helper ale napewno nie macuk :D

• Do not like it 1

W dniu 5.09.2021 o 19:42, nafixy napisał:

dużo czasu hahahahaha matheo ci ogarnął moda i wbijałeś godzine na serwer zeby kogoś zmutować tylko, na nie

Inni z administracji co byli/są w niej obecnie wiedzą ile czasu spędzałem na serwerach, bywało i tak że grałem w inną grę a byłem na TS i gdy ktoś coś zgłaszał wbijałem specialnie do HW by zmutować i ,,ogarnąć,, toksyczne osoby po czym wracałem spowrotem do tego co robiłem.

20 godzin temu, nafixy napisał:

z tym sie zgodzę że to co się tam dzieje jest nie do pojęcia i przydałby sie jakiś helper ale napewno nie macuk :D

Z jakiej racji nie ja? Bo byłem za surowy czy jak? 

• Like 1

Jedyny normalny helper starszych czasow,przynajmniej byl aktywny i mutowal/pomagal a nie to co na s5 sie dzieje,helper/admin wbije zrobic event posiedziec 15 min i idzie w pizdziet.

• Like 1
  • Thanks 1