Jump to content

Geazy

User
  • Content Count

31
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

2 Followers

About Geazy

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ☣ESP☣ GeazYYY
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3000

Recent Profile Visitors

558 profile views
  1. Geazy

Rekrutacja do klanu ☣ESP☣

ja chce
  2. roll na + pixelart na -
  3. Geazy

s5 [Helper] Eshill

eshill bez helpera to nie to samo s5 jestem na tak
  4. Witam muszę pobierać waszego klienta żeby grać na hw69? mam ori wersje i nie mogę wbić a po kilku próbach wyskoczył komunikat żeby pobrać wersje z waszej strony
  5. Może troche przesadziłem ale taka jest prawda dużo nam pomogłeś ale na tym wipe jedynie co robiłeś to przchodziłes gdy pikaliśmy i nic nie zbierałeś w sensie jakies kolorki tylko meteor i kruki a deto to nie wszystko w tej grze nie mam ochoty pisać już dalej jeżeli chcesz to napisz (fb steam) i pogadamy
  6. większość itemkow ktore byly w bazie sa przyniesione przezemnie i yogiego nie ma co sie kłócić ale troszeczke wkręcasz
  7. Tak tak czekałeś na respie po czym nawet zemna nie gadałes zbudowałem klite i zapytałem czy moze byc dokładnie to pamietam co z tego ze byłeś na totemie jak prawie nic nie robiłes pikneli nas no i co z tego nie gralismy 1 dzien pozniej tak czy siak sie odrobilismy a ty juz tylko na kanale siedziałes z wyciszonym głosnikiem Koniec tematu jak chcesz sie kłócić to chodz na tsa bo zaśmiecamy forum tym
  8. Matrix baze ja budowałem 1 kłamstwo nie grałes na tym wipe przyznaj sie jeżeli już grałeś gdy cie wołaliśmy ze cos pikamy albo zeby pomoc od wczoraj? grałes z jakims typem z ekipy chyba mam okolo 150fps w hurcie zalezy ale gdy spojrze na te całe jointy to az mnie oczy bola moze mam za slabego kompa ale to juz jak sam napisałes musze kupic nowy Pozdrawiam dzisiaj o tej godzinie było 6 osob w tym 4 od nas także brawo za wypowiedz ze jest co robic pomiędzy sobą napisałem sam na chacie kto chce wipe prawie kazdy napisał ze ja szkoda ze ss nie robiłem
  9. Twoim zdaniem 10 osob online to jest dużo? Wczoraj było jeszcze fajnie ale jakbyś popatrzył to zostały te największe bazy to rajdowania sam wczoraj caly bambk pikałem + Pympol ktory nam pod baze wbil sie postrzelać to akurat było spoko ale pozatym chodzic na meteor ktorego albo nikt nie zbiera albo jest 1 ekipa w ktorej jest 2 osoby nie jest zbyt fajne Pozdrawiam cieplutko Miłego dnia Matrix
  10. Witam bardzo prosimy o przesuniecie wipe'u na jutro (Niedziela) wszyscy czekamy z niecierpliwością na wipe ponieważ sa nudy i bardzo mało ludzi jest online. Myślę że jutro każdy wbije na serwer ponieważ jest Niedziela PS. OSTATNI DZIEŃ FERII PRZED NAMI!!
  11. gram na serwie s8 0 lagow czasem tylko gdy ktos na wifi siedzi ale do rzadko własnie probowałem sie połączyć na s7 nadal się nie da
  12. kuba chcę ci tylko pomoc troche gram w hurta ale jak juz !Dark przyszedł to juz sie nie odzywam
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...