Jump to content

faworyzacja

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About faworyzacja

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. faworyzacja

s6 [Odrzucone][Odwołanie] KenyZez

Od graczy chcecie dowody na to ze ktos ma cheaty a jak jakis miermy helperek sobie powie ze ooo ten odwalony to insta sprawdzanie bez ukazania nam dowodow???
  2. SZANOWNY mathe mozesz mi na odwołanie odpowiedziec?

3. faworyzacja

s6 [Odrzucone][Odwołanie] KenyZez

aha czyli wnioskujecie ze on był ODPALONY i dostał na 60 dni kiedy ja za jakis jeden plik który nie działał bo był pozostałością sprzed 7 miechów dostaje perma/?!?! wy sobie żartujecie tak?
  4. faworyzacja

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Faworyzacja hw69.pl

Mordko ale to bylo bardzo dawno temu pozostalosc po tym jak usuwalem to all a teraz bylem czysty mowilem mu zeby wbil w hurta i zobaczyl ze nic nie mam mam z reszta nagranie z tego sprawdzania.
  5. Twój Nick: Faworyzacja hw69.pl Id konta: 76561198381348110 Data/czas bana: 27.11.2019 Nick Moderatora: SZANOWNY PAN MATHEO Serwery na których masz bana: s15 Powód bana: Resztka z cheata sprzed 7 miesięcy Uzasadnienie: Dostałem bana za plik z resztek bodzia sprzed 7 miesięcy kiedy jeszcze grałem na boberku a SZANOWNY PA MATHEO nie raczył nawet wejsc w hurtworlda który byl odpalony i sprawdzic czy to wgl działa(nie działało bo była to resztka) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Nie zamierzam nic tutaj dawać bo ban był bez podstawny
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...