Jump to content
Aeqq19

Dyskusja na temat banowania za bycie Nomim

Recommended Posts

Witam serdecznie,

chcialbym poruszyc fenomen banowania na tym serverze i nieokazywania dowodow przez administracje. Przeciez oni  kazdego od tak moga sobie zbanowac i powiedziec "dowody sa tylko dla administracji"  - nie wiem kto tworzyl ta zasade ale mu mocno wspolczuje. 

Dostalem tutaj bana na 90d bez mozliwosci wytlumaczenia akcji ani nic od @Nomi prosto  z mostu + dal mi bana na ts3 za kompletnie nic (perma).  O tak wlasnie administracja hw69 moze sie latwo pozbyc kazdego.

Napiszcie co o tym sadzicie i nie musicie pisac postow lizodupczych tylko zeby dostac lajka od administracji i zeby wam podanie zaakceptowali na helperka :D

Edited by Aeqq19
  • Haha 1

23 minuty temu, Aeqq19 napisał:

Dostalem tutaj bana na 90d bez mozliwosci wytlumaczenia akcji ani nic od @Nomi prosto  z mostu

Strzelałeś przez ściany i widziałem to na żywo, nadal chcesz coś tłumaczyć?

28 minut temu, Aeqq19 napisał:

dal mi bana na ts3 za kompletnie nic (perma)

Powiedziałeś że jeśli serwer nie będzie zrobiony tak jak ty sobie życzysz, to będziesz próbował w nas uderzać atakami DDoS. Użytkowników również chciałeś ddosować.

• Awesome xd 1
  • Confused 1

Nomi we hope for your honesty,got banned not honestly Mirsa,M1rs, jordan

Edited by Mira

47 minut temu, Mira napisał:

Nomi we hope for your honesty,got banned not honestly Mirsa,M1rs, jordan

The whole country is blocked because there is a lot of hackers. The owner said that before in your previous post.  

1 minutę temu, Aeqq19 napisał:

@Nomi nawet dark polubil moja wiadomosc, czekamy na nagranie, poki co zeszlo ci 20 dni ponad xD

gdzie polubil ?

Owszem dowody są dla administracji a skoro sam widział nie potrzebne mu nagranie. A poza tym to już sam nie wiesz co robisz nie tak że łapiesz bana? Zawsze każdy jest nie winny a gdy przychodzi co do czego to cyk pisane odwołanie i przyznanie się, że źle zrobiłem to była głupota. 

• Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...