Jump to content
maciekxjx123

s8 [Duplikat][Odwołanie] Crypton

Recommended Posts

• Twój nick☂Crypton hut4u.pl
  • Id konta: 76561198451705387
  • Data nadania bana:  17 sierpnia 2019 r
  • Czas jaki pozostał do końca:  ban na zawsze 
  • Nick moderatora:  nie znam 
  • Serwery na których masz bana:  s8
  • Powód bana:  haki 
  • Uzasadnienie: Przyznaje sie do błedu ze kiedys miałem haki ale to rok temu . naprawde teraz nie mam zadnych i bardzo chciał bym sobie pograc na waszej serwerowni .Byłem młody i głupi i prosze o ubana . Nawet teraz mozecie mnie sprawdzic ze nic nie mam 
  • zadosciuczynienie  : bede pomagac nowym gracz , bede zgłaszac kazdego chiter nawet jak miałby to byc mój kolega z ekipy ,bede kazde bugi zgłaszac co znajde 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By dawidvdka
      Nick na forum: dawidvdka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: (ツ) ひっくり返らない : , ごきげんよう hw69.pl SteamID: 76561198831208866 Klan/Ekipa w jakiej grasz: żadnej Imię: Dawid Wiek: 14 Mikrofon: Bardzo dobry Mutacja: prawie zerowa Znajomość regulaminu: bardzo dobra Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-7 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak Coś o sobie: Nazywam się Dawid mieszkam w Wielkopolsce.Moje zainsteresowania to : informatyka, sporty ,offroad . Od dawna chciałem zostać helperem lecz nie wiem czy uda mi się przez mój wiek. Dlaczego Ty: Ponieważ byłem helperem na dużo serwerach i bardzo się dobrze sprawowałem
    • By dawidvdka
      Witam! Mam pytanie ,ponieważ chciałbym wiedzieć czy jest wolne miejsce na helpera s8 a jeżeli jest to prosiłbym o wzór.
    • By szymus970
      witam dało by rado zwiększyć drom ammo z hangarów?
      Nieraz biegam po hangarach po 1h i ledwo wypadnie stak ammo do pompy lub emki 
    • By szymus970
      Nick na forum: szymus970 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [4FUN]Szymus970 SteamID: 76561198362172528 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  4FUN Imię: Szymon Wiek: 23 Mikrofon: Tak, posiadam BEHRINGER C1 Mutacja: Głos po mutacji Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas jaki mogę poświęcić na opiekę serwera, to od 3 do 7 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: TAK byłem tu juz helperem na S3 i s6 Coś o sobie: Jestem szymon mam 23 lat, interesuję się motoryzacją i wędkarstwem, ale lubię też często grać na waszych serwerach. Dlaczego Ty: Ponieważ nie widziałem od dłuższego czasu helpera na s8 a jest, tu dość toksyczna atmosfera i myślę, że jednak przydałby się spokojny i ogarnięty helper na s8.
    • By klin
      Twój nick: Klin Id konta: 76561198294212770 Data nadania bana: 10.02.2021 Czas jaki pozostał do końca: ~7 h  Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: s8  Powód bana: "cheats" Uzasadnienie: włączyłem zwykłego hw z włączonym cheatsengine do zmiany fova na 50 dla beki i zapomniałem i wchodzę na serwis i mnie wywaliło za cheats wiec xd  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: zaprosiłem 5 kolegów na serwer mielismy miło graćale nie wyszło może teraz sie uda to zaprosze na wiecej  czyli musze czekac jeszcze ??
      czyli musze czekac jeszcze ?? 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...