Jump to content

DrWhat

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About DrWhat

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    DrWhat
  • Czas gry
    ponad 200h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. DrWhat

s6 [Odrzucone][Odwołanie] KenyZez

Dałmianek ale to nie dycha poszedł pisać czy gadać skargi o PODEJRZENIA gdy cię piknął jak chcesz płakać to gdzie indziej. Według mnie ban albo do skrócenia chociaż do 14 dni albo sprawdzenie Karciuu
  2. DrWhat

Dokładnie tak jak kolega mówi . Puber masz rację
  3. DrWhat

Przed zamknięciem tematu dobrze by było by incognito się wypowiedział i ujawnił dowody a nie tylko PODEJRZENIA bo ja też mogę kogoś z twojej ekipy dałmianek o ciekawego ESP podać
  4. DrWhat

No ale Dałmianek postaw się w sytuacji Karciuu jakbyś był zgłoszony chciałbyś zobaczyć dowody jak każda inna osoba
  5. DrWhat

Dobra ale chyba grałeś wcześniej z nim i nic ci nie przeszkadzało także to trochę dziwne
  6. DrWhat

Tutaj akurat ja plantowałem c4 a nie Karciuu. Teraz Dalmianek jakby sam się wkopujesz na minę bo skoro twierdzisz że ma cheaty zgłosiłbyś go, a tak to masz jakby ukrywanie cheatera, w dodatku chyba wcześniej z nim chyba grałeś i nic ci nie przeszkadzało ¯\_(ツ)_/¯
  7. DrWhat

Mateo to bez sensu ,,Dowody są dla Dark więc nie mamy obowiązku pokazywać ci dowodu ". Czyli jakbyś był na rozprawie sądowej i byłbyś pozwany to sąd nie musiałby podać albo pokazać ci twojej winy? Zastanów się 2 razy nad napisaniem czegoś
  8. DrWhat

Śmieszne bo taki alohainsolent, który leci sobie na Aim'ie nie dostaje bana od chyba 3 edycji lub taki Przyjacfel (nick z serwera i prawdopodobnie esp ) też czyni swoją grę nieuczciwą. 0 sprawdzenia. Też mogę na ślepo powiedzieć że tutaj i tutaj są skrzynki i zgadnę.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...