Jump to content
 • 0
PeKu

inne Dodanie Byłego Serwera x100

Question

3 answers to this question

Recommended Posts

 • 0
59 minut temu, PeKu napisał:

Witam Można Przywrócić Były Serwer X100 Proszę Ponieważ Był on Bardzo Fajny

Moim zdaniem przywrócenie serwera było by bez sensu nie ma co sie oszukiwac hurtworld umiera miesiac temu serwery byly full teraz 70/100 po wipe to bedzie kolejny serwer ktory bedzie stał i bedzie na nim grało 5-10 osób tak jak na (s2).

Jestem na NIE.

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
 • 0

Według mnie nie ma sensu przywracać serwera x100 ze względu na zbyt mała ilość osób jaka na nim grała . Byłby to kolejny serwer który został by wyłączony po jakimś czasie bo byłby pusty :( Hurtworld umiera :C Jestem na Nie :D ❤️ 

Edited by Foxy
Wypowiedz nie była kompletna
 • Like 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By ezbemc
   Po odpaleniu launchera i kliknieciu  launch odpala mi sie nowe okno i po chwili gasnie a gra sie nie odpala i wyrzuca mnie do  launchera 
  • By etopechalno
   Hello! I have spent the whole childhood playing this game and now I'm having nostalgia and I want to come back to the game. Unfortunately, there are no servers with high online left, only your ones, but I just can't join them. Gaming should be away from politics. in modern Russia only elderly people support the authorities in power, most of the young people (who mostly play this game) don't support the policy that is beeing carried out. I'm begging you to remove the sanctions on russian players. Hope you get my idea. Thank you! 
  • By pixel57
   Witam, po kilkuletniej przerwie chciałem powrócić do gry ze znajomymi w Hurta ale podczas dołączania na jakikolwiek serwer hw69 podczas Downloading Structure Data wywala błąd Access Denied (proxy/vpn).
   Aktualnie nie używam żadnego VPN'a, DNS'y też usunąłem i dalej ten sam problem. Może to być spowodowane przez dostawce internetu?
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...