Jump to content

DKZJ123

User
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

1 Follower

About DKZJ123

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    DKJZ
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. DKZJ123

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

Tylko kto jest tą osobą bo nadal jest anonimowa i nie ma pojecia jak jest
  2. DKZJ123

jestem ciekawy czy oni naprawde tak myślą czy incognito kazał im tak napisać bo to mnie to jest jakiś żart
  3. DKZJ123

Coś mi sie wydaje ze ta liczba jest zmyślona. Incognito bo narazie wypowiedziały sie 2 ekipy LOVE i FEST które grają w sojuszu nwm nie rozumią bagów gry #POG
  4. DKZJ123

siedze około 6h i czekam na Ub bo nie ma żadnych dowodów a jeżeli są jakieś podejrzenia prosze o szybkie wyjaśnienie
  5. Twój Nick: ♫ ツ DKJZ ツ_Hw69.pl Id konta: 76561198928390198 Data/czas bana: 02.11.2019 Czas bana:366dni Nick Moderatora: Incognito Powód bana: 40 zgłoszeń od graczy i cheaty /tak powiedział mi Incognito Uzasadnienie: Ponieważ dostalem bana za nic bo nie posiadam cheatów byłem sprawdzany okolo 5 razy w 1 tygodniu ,Nawet kupiłem vipa zeby pograc
  6. DKZJ123

[Odrzucone][Helper] DKJZ_Hw69.pl Podanie

tylko jest takie coś bo złożyłem podanie a wy sie klócicie co moja ekipa robi na chat wiec to nie jest na temat podania wiec nie piszcie o kulturze ekipy tylko mojej xd
  7. DKZJ123

[Odrzucone][Helper] DKJZ_Hw69.pl Podanie

przeniesiesz na odpowiedni ??
  8. Nick na forum: DKJZ123 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:♫ ツ DKJZ ツ_Hw69.pl SteamID: 76561198928390198 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ♫-Nutki Imię: Adrian Wiek: 17 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Oczywiście Znajomość regulaminu: Zapoznałem się Znajomość gry: 98% mam około 5000h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 6h dzienie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na innych serwerowniach steam Coś o sobie: Interesuje się informatyką,Jestem Uczciwy Dlaczego Ty: Mam doświadczenie w sprawach serwerowych/mam dużo czasu na pełnienie tej funkcji
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...