Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Kampai

  ts3 [TS3] Daw1d11262

  Jestem na Tak. - Aktywność - Wiedza User/Admin - Przyjazny
 3. HabaBaba

  ts3 [Odrzucone][BLYAT]

  Słabo rozbudowane podanie 2h w tygodniu to mało
 4. Ukazał się kolejne Hotfix do najnowszej wersji /HW ItemV2 opatrzone wersjami: 0.5.7.1 i 0.5.7.2. Wnoszą drobne poprawki menu kontekstowego przedmiotów w innych językach i kilka drobnych ulepszeń. Nowy klient gry dostępny jest w dziale download Hw itemv2. Pełna lista zmian: Players spawning from sleepers now perform a quick check for overlapping Deployables (eg. C4), if any are found the player will be killed Improved physics simulation performance by reducing unnecessary collisions Fixed item context menu for non-english languages Frozen steaks apply a frozen effect once again Added tooltip information for consumable items Zmiany w aktualizacji 0.5.7.2: Reduced freezing/hypothermia damage from frozen steaks (20 damage per second -> 4 damage per 3 seconds) Rolled back physics changes to fix client side ladder prediction Increased nutrition on frozen cooked steak (5 -> 20) Reduced nutrition on frozen raw steak (10 -> 5)
 5. HansuXDD

  s1 Baza Wolf S1 x5

  zrobcie piramide xD omg dodaj mnie na fb i na steam nasteam hansuxd a na fb Mateusz ch taka fota z nakladaka szybcy i cos tam :D żeby mieć kontakt :D
 6. D4W1D

  ts3 [TS3] Daw1d11262

  Nick: Daw1d11262 UniqueID: BFRmAyD1a5Z1QtHYMNuk/7Ja8BU= Pierwsza Wizyta: W 2017 roku daty nie pamiętam. Data urodzenia: 07.05.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 9 Kariera na TS3: Posiadałem własne serwery ts3, ale upadały bo brak graczy itp. Dlaczego ten TS?: Wybrałem tego teamspeak'a ponieważ gralem na serwerze hurtworld i gram tutaj w inne gry takie jak np fortnite. Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie: Nazywam się Dawid. Mieszkam w Anglii. Spędzam wolnym czasie na komputerze. Jestem osobą kulturalną i miła. Czas na TS: Do 5h w tygodniu ponad 10h w weekend Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic bo wszystko wygląda ok. Co chciałbyś robić: Pomagać Osobą
 7. Rataj

  ts3 [Przyjęte][TS3] Kampai

  Jestem na tak *Siedzi sporo na ts *Ogarnia ts *Jest pomocny
 8. HansuXDD

  forum unnban forum

  Twój Nick: HansuxD Data/czas bana: nie pamiętam ale chyba 5 .04.2018r Nick Moderatora: en .wlasciel dark Powód bana: moje nie ladne zachowanie za które jest mi glupio Uzasadnienie: (uważam ze był nadany z pelnym prawem ponieważ zachowywałem się jak gnoj itp. i mieliście racjeale już doszlem do siebie i chce kontynulowac zabawe na swoim koncie i obiecuje ze się to all nie powtorzy oczywiscie jeżeli cos zrobie przyjmę bany na perma wszędzie ale tak nie będzie troche mnie poniosło ale to zrozumialem dlatego chciałem przeprosić en za to co musiala znosic oraz dark za moje zachowanie mam nadzieje ze jest możliwość zdjęcia miesiąc dal mi dużo do myslenia i jeszcze raz was przepraszam jak i cala administacje sorry za brak polskich znakow ale w usa ciężko to ustawić bo sa dziwni hahah
 9. Wczoraj
 10. W tym tygodniu ukazała się kolejna większa aktualizacja wersji eksperymentalnej Hurtworld ItemV2. Między innymi poprawki optymalizacji pistoletów, przywrócenie lodówki i inne. Pełna lista zmian: Added phase red dot sight for Beretta 9mm Added shush and quash silencers for Beretta 9mm Added masks for the Beretta 9mm The Beretta 9mm can now be recolored Mask items can now implement multiple mask types (ie. There is now 1 veil mask item that can apply to the AR15, AWM or Beretta 9mm) Mask gear (eg. Chemsuit mask) can now be renamed Added new invisible vanity items for a naked look that can be run in the visual override slots The fridge has returned and can be crafted from the tritanium workbench Lots more localization fixes Fixed bugs in slot offsets, inventories should be stable again Fixed sleepers having the wrong storage config assigned causing serialization problems Added new transitions panel to item tooltips Fragment tooltips are now generated procedurally Rare yetis now drop more loot Air drops and town events in the starting desert have a reduced loot pool so beginner players wont receive irrelevant items and others are encouraged to push into further biomes Removed weak and strong string from the game, replaced in crafting costs with animal tendon Reduced Ultranium spawns in red desert and Mondinium spawns in the snow Reduced wood log cost in storage chest recipe (40 -> 25) Reduced wood log cost in sign recipe (40 -> 20) Changed the item coloring window's lighting to be closer to in game lighting Fixed sighted FPS position for AWM red dot vista sight (gun and sight are more zoomed out with this sight attached) Fixed rad bors not appearing properly Removed PVE armor fragments Added melee add mega mine power fragment to tier 3 fragments Added melee add mega chop power fragment to tier 3 fragments [SDK] the ItemOnUseEventHandler will now use all IItemComponentUseables found on an item instead of just the first Klient gry dostępny do pobrania w naszym dziale download HW ItemV2.
 11. !Dark!

  s5 Wcześniejszy wipe s5

  OK, to wygląda na to, że wcześniejszy WIPE 25 maja o 16:00.
 12. OmG

  s1 Baza Wolf S1 x5

  Planujemy teraz zrobic cos serio mega :]
 13. OmG

  szukam ekipy

  Napisz mi pw
 14. Axel2121

  s5 Wcześniejszy wipe s5

  Tez jestem na tak
 15. TOMECZEK

  s5 Wcześniejszy wipe s5

  Ja również jestem na tak
 16. PanKamilv2

  s5 Wcześniejszy wipe s5

  Jestem jak najbardziej na tak
 17. Sebciolele

  s5 Wcześniejszy wipe s5

  Może ze względu na to ze piątek juz jutro, warto przełożyć wipe na za tydzień, czyli 1 czerwca, aby gracze nie byli zaskoczeni ze tak nagle wipe ogloszony dzień przed.
 18. marszol

  s5 Wcześniejszy wipe s5

  Jak wcześniej tak i teraz jestem za tym żeby wipe był zrobiony szybciej
 19. HabaBaba

  Administracja Serwerów Hurtworld

  @Motorider opuścił skład Administracji
 20. HansuXDD

  s1 Baza Wolf S1 x5

  haha was jak zwykle poniosło ja jeszcze 6 tyg do polski nowy komp i ogien lece z tym postawie zamek na pustyni XD
 21. Ostatni tydzień
 22. !Dark!

  s5 Wipe na początku czerwca.

  Powstał prawidłowy temat z ankietą na temat wcześniejszego WIPE: https://forum.hw69.pl/wcześniejszy-wipe-s5-t2298/?page=0#comment-11875 Ten temat zamykam.
 23. Czilek

  szukam ekipy

  asd
 24. Witam, w imieniu swoim, mojej ekipy jak i znajomych graczy z s5 proponuję zrobić wcześniej wipe na s5. Myślę, że najbliższy piątek (25.05.2018) będzie odpowiedni z uwagi na to, że mija idealnie wtedy miesiąc od ostatniego wipe'a. Miesiąc wipe'a to wystarczająco żeby się pobawić i coś osiągnąć, po dłuższym czasie gra się nudzi. Jeżeli administracja postanowiła by kontynuować wipe na s5 co miesiąc to kolejny by przypadł akurat na wakacje.
 25. OmG

  s1 Baza Wolf S1 x5

  Wal smiało my juz zakonczylismy wipe :] napisz potem na ile zeszła
 26. Neyst

  s1 Baza Wolf S1 x5

  Ciekawe na ile c4 by to poszło 😏
 27. BLYATMAN2002

  ts3 [Odrzucone][BLYAT]

  Nick: BLYAT UniqueID: nyuF//jFFTU51fBk+ejk4WKTbf8= Pierwsza Wizyta: 10.02.18 Data urodzenia: 22.05.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8/10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 5/10 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery): nie pełniłem żadnych funkcji na serwerach Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) : Bo lubimy prześadywać na tym ts z kolegami, ponieważ administracja na tym serwerze jest bardzo miła. Dlatego chciałbym zostać pomocnikiem ts3 Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) -jestem pomocny -lubię zawierć nowe znajomość -Lubie grać w CS:GO -Moją ulubioną potrawą jest pizza -gram w siatkówkę Czas na TS: W tygodni 2h. W weekend 4-5h Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic bo wszystko jest w porządku Co chciałbyś robić: Pomagać innym np: tworzyć kanały , dawać rangi , kontrolować datę na kanałach .
 1. Pokaż więcej elementów aktywności

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×