Jump to content
  • Similar Content

• By Szymonidas2003
      mam pytanie o której będzie jutro wipe na s1????
    • By MacieG1
      Wipe na serwerze x100 itemV2 nie odbył się na czas ( 2 raz z rzędu) Czy może ktoś zrobić wipe ? 
    • By Toomek
      Witam,
      Razem z ekipą stwierdziliśmy, że fajnie byłoby przenieść wipe z piątku na środę, gdyż 1. maja rozpoczyna się weekend majowy i dużo osób będzie miało więcej czasu na grę. 

• By PolishPlayer
      Siemka. Piszę w sprawie wipe na s8  Mało gra ludzi więc fajnie jakby przyśpieszyć wipe tam  Oczywiście jeśli ludzie będą chcieli.
    • By marszol
      Witam 
      Czy jest sens czekać 20 coś dni na wipe gdzie ilość graczy będzie malec z dnia na dzień? Serwer na początku wipe miał ponad 70 Osob a teraz 10+/-? Czy warto czekać. Nawet sami gracze są wipe bo z wszystkich największych ekip gra jedna. I według mnie ze trochę osób ma teraz ferie. Itp. To na serwerze będzie grało dużo osób. Myślę że jednak zrobicie tego wipa bo trzymanie takiego serwera z taką ilością graczy nie jest fajna 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...