Jump to content

Damix203

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Damix203

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Damix203

s1 [Odrzucone][Odwołanie] PanWładek

Po pierwsze pewnie nie macie żadnych dowodów. Po drugie spieram sie z tym ze chcielismy sie bugowac. Ciebie tam nie bylo, ale piknelismy totem od murów na 3c4. Po czwarte gdy my przychodzimy z dowodami na pewne osoby moderacja mówi że nie ma banów na ekipe, a gdy przychodzi co do czego to każdy od nas z ekipy dostaje bana i to do tego za nic.
  2. Twój nick: Pan Władek Id konta:76561198209916860 Data nadania bana: 15.12.2019 Czas jaki pozostał do końca: 365dni Nick moderatora: nie wiadomo Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Z czego mi wiadomo dostałiśmy bana za to że niby "Mieliśmy sie bugować ". Uzasadnienie:Mieliśmy po pierwsze jest to nieprawda, a po drugie jest wypowiedziane w czasie przyszłym, która nigdy sie nie wydarzyła. Wiec moim zdanie ten ban byl bezpodstawny i czekam na ub
  3. Twój Nick: GG#izi Id konta: 76561198209916860 Data/czas bana: 6-7 miesięcy temu Nick Moderatora: Nieznany Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Używanie AutoBh. Aktualnie zrozumialem swój błąd i ze takie zachowania niszczą tą grę. I tym samym chciłbym prosić i drugą szansę. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Mógłbym co jakiś czas zrobić event na serwerze.
  4. Twój Nick: GG#izi Id konta:76561198209916860 Data/czas bana:Nieznany Nick Moderatora:Najprawdopodobniej byl to Stalker, lecz nie jestem pewien na 100% Powód bana: Ban za oprogramowanie wspomagające Uzasadnienie: Ban został nałożony przy mojej nieobecności.Według moderatora który mnie zbanował ban został nadany po obejrzeniu nagrania(które nigdy nie zostało opublikowane). W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:Niestety ale nie mam w jaki sposób zareklamować serwera. Lecz w miarę możliwości będe organizował eventy.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...