Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
EymiAyame

ts3 CHCEMY ŚWIĄTECZNE KARAOKE

Karaoke w świątecznym Klimacie   

16 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy chcielibyście Karaoke?? Wspólne śpiewanie kolęd i nie tylko :)

• Tak,to świetny pomysł
      13
    • Nie,to kiepski pomysł
      3

Polecane posty

Witam
Jestem świadoma tego,że ostatnie karaoke nie było do końca ok ,była jedna sytuacją,która nie powinna mieć miejsca. Aczkolwiek poza tym wszyscy świetnie się bawili, było wesoło:)
Dlatego chciałabym prosić o zgodę na Karaoke w Świątecznym klimacie :)  Miło będzie pośpiewać sobie kolędy...spokojniejszy klimat..myślę,że przyda się każdemu troszkę rozluźnienia i ochłonięcia z wszystkich niemiłych sytuacji i napięć. :) Także myślę,że to najlepszy czas na hm...możliwe porozumienie się :P 
Bardzo ładnie proszę :) 

• Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Dla mnie bomba inicjatywa. Mam nadzieję, że kolejna edycja tak wspaniałego wydarzenia odbędzie się  na naszym serwerze i będziemy świadkami czegoś nad wyraz niespotykanego.  Ja od siebie dokładam cegiełkę i liczę na wsparcie innych! Ten event nie jest po to by pokazywać swój talent, by wygrywać nagrody... Te Karaoke jest robione po to by ludzie wyrwali się z dnia codziennego i razem wspólnym śpiewaniem dostrzegli radość w sercach. 

Jak mówił Friedrich von Shiller, "Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności". Więc wyjdźmy z cienia smutku i pokażmy co to prawdziwe KARAOKE!

• Dzięki 1
  • Nie podoba się 1

Dla mnie jak chcecie to niech będzie jak wam pozwolą ja tam akurat i tak nie będe i nikt mnie nie zmusi xD życzę powodzonka  wkoncu to dobry pomysł 

• Smuteczek 2

Ja jestem za ale niech będzie ktoś kto będzie odrazu mutowal oraz osoby nowe do organizacji żeby nie było potem znowu jakiś problemów ktoś coś itp oraz podczas ewentualnie i po nie chce słyszeć ani słowa na jego temat a jeżeli nie jestem na nie 

Ja jestem za ale... przygotujcie listę wszystkich kolęd polskich,obcojęzycznych itp. Opublikujcie i Koledujcie tylko z wybranych materiałów.  Wiem, że to proste nie będzie i może nudne ale jakaś kara być musi. Do tego: czas od do i osoba która przypilnuje tego syfu jaki może się pojawić. 

• Smuteczek 1

A wogóle to wpadłam na super pomysł. Obgadam z sebo i dam znać.

Dobry jako że idą święta to proponował bym śpiewać piosenki związane ze świętami a nie jakieś rapsy i to do poły jak to inni potrafio albo rzucać epitetami bo taka piosenka 

1. Czy chcielibyście Karaoke?? Wspólne śpiewanie kolęd i nie tylko :)

• Tak,to świetny pomysł
  • Nie,to kiepski pomysł

oj ale ah zreszta dobra ja wymiękam xD nie chodziło mi w tym sensie jak myslisz ale mniejsza z tym 

Edytowano przez EymiAyame

17 godzin temu, EymiAyame napisał:

Witam
Jestem świadoma tego,że ostatnie karaoke nie było do końca ok ,była jedna sytuacją,która nie powinna mieć miejsca. Aczkolwiek poza tym wszyscy świetnie się bawili, było wesoło:)
Dlatego chciałabym prosić o zgodę na Karaoke w Świątecznym klimacie :)  Miło będzie pośpiewać sobie kolędy...spokojniejszy klimat..myślę,że przyda się każdemu troszkę rozluźnienia i ochłonięcia z wszystkich niemiłych sytuacji i napięć. :) Także myślę,że to najlepszy czas na hm...możliwe porozumienie się :P 
Bardzo ładnie proszę :) 

Po co Żeby drwić z ŚWIAT ??? wiele osób nie dorosło do karaoke ... Sama o tym dobrze wiesz ...

• Like 1

3 minuty temu, Erest12 napisał:

ja tez jestem za usłyszeniem jego głosu na karoke :D

3 minuty temu, mirorek21 napisał:

Ja chcę usłyszeć rafała i jego nieziemsko pociągający głos :*

cwani dawac posłuchamy sie nawzajem  tylko nie wymiękac

• Like 1

Przed chwilą, mirorek21 napisał:

No to podkład już mamy :D

3 minuty temu, Erest12 napisał:

no a jak xD

podkład jest  a kolęda?? erest12 wybierz taka żeby ci cymbałki grały  do rytmu?????

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xXMaTriXx
      Nick:  MaTriX UniqueID:  dVbb7GZIdjswS5KI+bYhEjg/BCY= Pierwsza Wizyta:  7 listopada 2017 Data urodzenia:  28.09.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  9,5 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) właściciel prywatnego ts3 Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Muszę być dostępny na tym ts, ponieważ jestem helperem serwera s8 Rozmiar buta:  44 Kilka słów o sobie: (minimum 2 zdania wielokrotnie złożone)  Witajcie. Jestem Grzegorz żyje już 16 wiosen moja pasja motocykle od małego na dwóch kołach  W przyszłości jako szkołę wybrałem cs psp w Częstochowie, po tym mam zamiar iść do wojska lub kontynuować pracę w straży pożarnej.  Czas na TS: 2-7h dziennie codziennie  Co zmieniłbyś na Serwerze: nie mam pomysłu wszystko jest Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) chciałbym przede wszystkim pomagać graczom,  przyszedłem na s8 po to by pomagać graczom. A odpowiadać mógłbym za wszystko co zostanie mi przydzielone.
    • Przez Neyst
      Nick: Neyst  UniqueID:  kJmnbr4IGRXmehU7sfLwJJnrRQU= Pierwsza Wizyta:  2017-12-02 Data urodzenia:   2004-03-7 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  8   Kariera na TS3: Kiedyś byłem adminem na jednym ts'ie kumpla , ale był to krótki okres.Ostatnio kolega trochę mnie podszkolił. Dlaczego ten TS?:  Większość mojego czasu , kiedy robię coś na komputerze, spędzam czas na tym ts'ie. Jestem osobą pomocną , dlatego też zdecydowałem się, na złożenie podania. Rozmiar buta: 42  Kilka słów o sobie:  Mam na imię Oliwier. Codziennie po szkole relaksuje się przy komputerze.Lubie uprawiać sport. Często możecie mnie spotkać na s1 oraz s5.  Czas na TS:  5h dziennie  Co zmieniłbyś na Serwerze: Na razie nic , ponieważ wszystko jest zrobione.   Co chciałbyś robić: Na początek chciał bym nadawać rangi  oraz pomagać na Cp, a  w przeszłości robić kanały. 
    • Przez !Dark!
      Jeśli chcesz zostać Adminem na Serwerze TS3, stwórz nowy temat według wzoru:

Wzór nazwy tematu:
      [TS3] <Nick na TS3>  
      Wzór treści tematu:
      Nick:  UniqueID:  Pierwsza Wizyta:  Data urodzenia:  Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Rozmiar buta:  Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Czas na TS:  Co zmieniłbyś na Serwerze:  Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz)  

Wymagania:
      Tworząc podanie każdy musi posiadać identyczny nick na TSie jak i na forum. W przypadku, kiedy nick w trakcie używania Serwera został zmieniony, a użytkownik chce go zmienić na forum musi skontaktować się z Adminem w celu zmiany nicku. Podania z różniącymi się nickami będą odrzucone z automatu. Podanie nie napisane według wzoru będzie odrzucone z automatu. Na naszym Serwerze szukamy osób kompetentnych, dlatego bardzo ważne jest dla nas, aby każdy Admin, DJ czy inna ranga funkcyjna potrafiła poprawnie pisać i wysławiać się. Dlatego każdy z punktów wymagających minimalnej liczby zdań jest odpowiednio oznaczony. Jako zdanie rozumie się zdanie wielokrotnie złożone (to takie z 2-3 czasownikami, między którymi są przecinki). Podania w których liczba zdań lub wymagania konkretnego punktu nie będą spełnione, będą z automatu odrzucane. W wypadku kiedy podanie zostanie odrzucone z powodów wymienionych w w.w. punktach użytkownik ma możliwość złożenia podania od początku w nowym temacie, ale tym razem zgodnego z wymaganiami.

WAŻNE!
      Każdy kto chce zostać administratorem musi zdawać sobie sprawę, że bycie Adminem to również obowiązek. Nie każę Wam nadkładać życia na tsie nad życie prywatne, jednak jeśli już coś zadeklarujecie to musicie się z tego wywiązać.

Pod wypełnionym wzorem należy dodać "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
    • Przez iHous_187
      Nick: iHous?187 UniqueID: DTBcA64BmBg6yGioHRmlfv103TM= Pierwsza Wizyta:  26.12.2017 Data urodzenia:  04..07.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  10 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) no miałem admina na większych serwerach co miało po 1k os dziennie miałem również swój serwer ts gdzie siedziało po 200 os  Dlaczego ten TS?:  myśle że przydałaby się pomoc na serwerze  Rozmiar buta:  40 Kilka słów o sobie:  mam na imię Daniel zajmuje się serwerami ts prawie od 4 lat   Czas na TS:  na serwerze w tygodniu mogę siedzieć 3-4h w weekendy 5-6h Co zmieniłbyś na Serwerze:  niektóre kanały i rangi  Co chciałbyś robić: pomagać administracji i użytkownikom 
    • Przez Gagatek_
      Nick:  Gagatek_ UniqueID:  L5Oxb6Jyjk6pYfrrzWtP4MkOiOg= Pierwsza Wizyta:  2017-10-21 Data urodzenia:  26.01.2005 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  9/10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 9/10 Kariera na TS3:  Byłem JuniorAdminem na teamspeak'u ts3.black tam jest online około 200 osób. Dlaczego ten TS?: Dlaczego ten ts? Dlatego ponieważ rozmawiam ze swoimi kolegami u was też dlatego, że rekrutacja  jest on i ogólnie spoko atmosferka panuje u was. Rozmiar buta: 40 Kilka słów o sobie:  Mam na imię Jakub chodzę do 6 klasy. Mieszkam we Wrocławiu moimi ulubionymi sportami są: piłka ręczna i piłka siatkowa. Lubie jeździć na rowerze i grać w piłkę ręczną. Wolny czas spędzam na rowerze ,  ale  głownie siedząc przed komputerem. Czas na TS:  Głownie to jak jest szkoła to od 18 do 22/23, a w weekendy to rana i wieczory. Co zmieniłbyś na Serwerze: Zmienił bym na serwerze ilość kanałów pomocy i bym dodał takie kanał jak: "Chce rangi 4fun", "Chce kanał prywatny". Co chciałbyś robić: Bym chciał pomogać na centrum pomocy, pomagać innej administracji i też bym chciał porozmawiać z kolegami. Dam ss'a jak byłem 11h online na waszym teamspeak'u. [nick zmieniłem na Gagatek_]
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK